Reklama

Po jak dlouhé době jste otěhotněly po nehormonálním tělísku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborap1
Nováček 2 příspěvky 30.09.18 15:21
Po jak dlouhé době jste otěhotněly po nehormonálním tělísku?

Ahoj holky, 17.9. jsem byla na vytažení nehormonálního tělíska Jaydess, dnes jsem dostala menstruaci a zajímá mě po jak dlouhé době jste vy, které jste toto, nebo nějaké jiné tělísko měly, otěhotněly? :)

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reklama

Reakce:

Sandra puskova1
Nováček 3 příspěvky 30.09.18 15:30

Ahojky jen se chci zeptat sem po zamlklim potratu :( jak dlouho mam čekat co jsem četla tak prej po prvnim ms.ma nekdo stim skusenost dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >