Po jak dlouhé době jste otěhotněly po nehormonálním tělísku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barborap1
Povídálka 18 příspěvků 30.09.18 15:21
Po jak dlouhé době jste otěhotněly po nehormonálním tělísku?

Ahoj holky, 17.9. jsem byla na vytažení nehormonálního tělíska Jaydess, dnes jsem dostala menstruaci a zajímá mě po jak dlouhé době jste vy, které jste toto, nebo nějaké jiné tělísko měly, otěhotněly? :)

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:
Sandra puskova1
Nováček 3 příspěvky 30.09.18 15:30

Ahojky jen se chci zeptat sem po zamlklim potratu :( jak dlouho mam čekat co jsem četla tak prej po prvnim ms.ma nekdo stim skusenost dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >