Po jak dlouhé době už neusilovat o osobní setkání

15
22.5.18 21:38

Po jak dlouhé době už neusilovat o osobní setkání

Ahoj,

chtěl bych znát vaše názory na to, po jak dlouhé době internetové komunikace vyhodnotit, že ženy (cca 30let) nemají zájem o osobní setkání a dělám jim jenom zábavnou aplikaci do mobilu.

Samozřejmě chápu, že je to velmi individuální. Některá sama nepřímo vybízí k osobnímu setkání, jiné prostě jen ten chat.

Osobně to mám takto:
Při jedné zprávě za den, po dvou měsících hážu flintu do žita.
Při cca 5 zprávách za den, po měsíci háži to samé stejným směrem. :D

Tedy po jak dlouhé době čekáte nebo nabízíte setkání samy. Díky za reakce.

(A ještě jestli upřednostňujete krátký intenzivní chat nebo raději jednu delší zprávu za den.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64074
22.5.18 21:46
@idefix80 píše:
Ahoj,

chtěl bych znát vaše názory na to, po jak dlouhé době internetové komunikace vyhodnotit, že ženy (cca 30let) nemají zájem o osobní setkání a dělám jim jenom zábavnou aplikaci do mobilu.

Samozřejmě chápu, že je to velmi individuální. Některá sama nepřímo vybízí k osobnímu setkání, jiné prostě jen ten chat.

Osobně to mám takto:
Při jedné zprávě za den, po dvou měsících hážu flintu do žita.
Při cca 5 zprávách za den, po měsíci háži to samé stejným směrem. :D

Tedy po jak dlouhé době čekáte nebo nabízíte setkání samy. Díky za reakce.

(A ještě jestli upřednostňujete krátký intenzivní chat nebo raději jednu delší zprávu za den.)

Tyden, maximalne dva. A jednoznacne to vyresit naraz intenzivnejsi komunikaci, nez aby se totshlopo jedne zprave za den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.18 21:50

A jak si s nimi píšeš? Slušně, všeobecně nebo hned lichotíš, píšeš si s něma o lásce, posíláš srdíčka, klasická oblbovačka atd?

• Citovat
  • Nahlásit
5354
22.5.18 21:54

Já ze seznamky partnera nemám, ani jsem si nikdy schůzku nedala. Ale třeba tohle je hrozně individuální. Moje dvě kamarádky mají chlapa ze seznamky. Jedna si s ním psala měsíc, druhá skoro 3, než se sešli. Doteď jsou spolu několik let :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
22.5.18 21:54

POčkej, to jí jednou denně po dobu dvou měsíců píšeš, že se s ní chceš setkat? Když příspěvek je o usilování o osobní setkání?
Jak o to setkání usiluješ? (Ehm tím že jí ani o něj nenapíšeš asi, že?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.5.18 21:55

Opět individuální.
Nelichotím, žádné kecy o lásce nebo srdíčka.
Normální pokec o životě, hobby a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22512
22.5.18 21:57

Psala jsem si s několika muži. S drtivou většinou z nich jsem se sešla do dvou týdnů. S jedním to zajiskřilo a viděli jsme se po dvou dnech. :nevim: Záleží, jak je na tom žena časově. Já hlídání nemívám, jen tatínek dětí si je bere 1× 14 dní na víkend. Ale osobně bych delsí dobu než měsíc nečekala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.5.18 21:58
@JáDante píše:
POčkej, to jí jednou denně po dobu dvou měsíců píšeš, že se s ní chceš setkat? Když příspěvek je o usilování o osobní setkání?
Jak o to setkání usiluješ? (Ehm tím že jí ani o něj nenapíšeš asi, že?)

Normální pokec a čekám, až sama napíše něco ve stylu: co budeš dělat o víkendu? Tlačit na pilu je kontraproduktivní. :D Samozřejmě ke konci zatlačím, tam už není co ztratit. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
22.5.18 22:03
@idefix80 píše:
Normální pokec a čekám, až sama napíše něco ve stylu: co budeš dělat o víkendu? Tlačit na pilu je kontraproduktivní. :D Samozřejmě ke konci zatlačím, tam už není co ztratit. :D

no možná jsem já konzerva nebo exot nebo nevím co ale já to chlapům nikdy první nenapsala teda a ani bych nenapsala. Tuhle otázku má podle mě první dát chlap. Tím neříkám že žena nesmí bo co, ale já osobně bych to nenapsala. Ale tak záleží jak moc tě zaujaly. Myslím že možná ani moc ne když to nenapíšeš sám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.18 22:06
@idefix80 píše:
Opět individuální.
Nelichotím, žádné kecy o lásce nebo srdíčka.
Normální pokec o životě, hobby a tak…

Děláš to špatně, ženy jsou rády středem vesmíru tak je při tom nech. Mají rády lichotky, medové řeči o lásce apod.,většinou se chytí hned. Vyzkoušej tuhle variantu a budeš se divit jak budeš vystupovat z davu, začnou se o tebe zajímat a budou chtít na setkání chodit samy, věř mi.Jen pozor, je to závislost a určitý druh sportu ať pak v tom nemáš bordel a ženských až moc :-).Hodně štěstí :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
15
22.5.18 22:10
@Anonymní píše:
Děláš to špatně, ženy jsou rády středem vesmíru tak je při tom nech. Mají rády lichotky, medové řeči o lásce apod.,většinou se chytí hned. Vyzkoušej tuhle variantu a budeš se divit jak budeš vystupovat z davu, začnou se o tebe zajímat a budou chtít na setkání chodit samy, věř mi.Jen pozor, je to závislost a určitý druh sportu ať pak v tom nemáš bordel a ženských až moc :-).Hodně štěstí :mrgreen:

Tohle zkoušet na ty dnešní mužatky? Začneš se srdíčkama, tak si skončil hned.:D Romantika až po sexu. To mám zase odzkoušené já.;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10652
22.5.18 22:13

@idefix80 Podařilo se mi i do dvou hodin :mrgreen:…na nějaký vykecávání bych se vyprdla…ztráta času :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10652
22.5.18 22:15
@idefix80 píše:
Tohle zkoušet na ty dnešní mužatky? Začneš se srdíčkama, tak si skončil hned.:D Romantika až po sexu. To mám zase odzkoušené já.;)
:mrgreen: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.5.18 22:16
@Tuco píše:
@idefix80 Podařilo se mi i do dvou hodin :mrgreen:…na nějaký vykecávání bych se vyprdla…ztráta času :D

Zkušenost taková, že když to rychle začne, tak to zase i rychle skončí. Takže bych nezavrhoval ani jednu variantu. Komunikace delší? Bude i delší vztah. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.18 22:21
@idefix80 píše:
Máš na mysli ty dnešní mužatky? Začneš se srdíčkama, tak si skončil hned.:D Romantika až po sexu. To mám zase odzkoušené já.;)

Samozřejmě musíš tam přidat že je budeš nosit na rukou apod. Prostě chlap romantik jestli mi rozumíš. Vyzkoušej uvidíš. Klasická taktika sňatkových podvodníků co obrali ty chudáky naivní ženské o prachy už několikrát. Všichni se pak v komentářích diví co to bylo za nepohledného týpka a ty ženské že jsou hloupé že se nechaly tak oblbnout, takže to funguje a fugovat bude vždy.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama