Po jak dlouhé době ve zkušební době jste odešli?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 18:26

Po jak dlouhé době ve zkušební době jste odešli?

Dobrý den, zajímalo by mě, vy, kdo jste odešli ze zaměstnání ve zkušební době, po jak dlouhé době jste odešli. Jsem v zaměstnání teprve druhý den a mám pocit, že mi to vůbec nesedlo. Hlavně prostředí je pro mě hodně stresující. Nějak nevím, co dělat. Jsem celkem čerstvě po škole, takže nalézt zaměstnání bylo složité, ale opravdu to na mě nepůsobí dobře. Na druhou stranu, když odejdu, nebudu mít nic a s opět zhoršující se covid situací se bojím, jestli by se mi podařilo najít něco jiného. Předem děkuji za vaše názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36861
2.11.21 18:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, zajímalo by mě, vy, kdo jste odešli ze zaměstnání ve zkušební době, po jak dlouhé době jste odešli. Jsem v zaměstnání teprve druhý den a mám pocit, že mi to vůbec nesedlo. Hlavně prostředí je pro mě hodně stresující. Nějak nevím, co dělat. Jsem celkem čerstvě po škole, takže nalézt zaměstnání bylo složité, ale opravdu to na mě nepůsobí dobře. Na druhou stranu, když odejdu, nebudu mít nic a s opět zhoršující se covid situací se bojím, jestli by se mi podařilo najít něco jiného. Předem děkuji za vaše názory.

Po dvou dnech nedělej ukvapené závěry. Vydrž do konce zkušební doby. Aspoň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26214
2.11.21 18:28

Druhý den je málo, dej tomu aspoň 2 týdny a uvidíš jaké to bude, první dny to bývá všude hrozne, než si člověk trochu zvykne. Máš na to 3 měsíce. Já končil ve zkušebce jednou jedinkrát a to po 2 týdnech, ale ze zdravotních důvodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3597
2.11.21 18:36

Dej tomu cas, ja z prvni prace odesla po 2 mesicich, to uz jsem vedela, ze tam opravdu spokojena nebudu a neni to jen ukvapeny zaver a zaroven uz jsem mela podepsanou smlouvu jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
2.11.21 18:40

Šla jsem poslední den zkušebky. Nelituju, sice to byla hnusná práce v nic moc kolektivu, ale zkušenosti k nezaplacení. Díky tomu jsem pak získala mnohem lepší práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18768
2.11.21 18:43

Po měsíci a půl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10386
2.11.21 18:44

Druhý den bych odcházela skoro všude. Vždy si to sedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18045
2.11.21 18:46

Jen jednou jsem odešla ve zkušebce a bylo to po třech dnech. Ta firma byla tak otřesná, že se to nedalo. A hajzlove se ještě mstili přes zapoctak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
2.11.21 18:46

Dva dny jsou fakt málo. Vydrž aspoň dva týdny, ideálně měsíc a pokud si fakt budeš jistý/jistá, že je to o ničem, tak jdi.
Ale jsi zatím čerstvě po škole, tak nemáš možnost srovnání. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6126
2.11.21 18:48

Nikdy, jsem ve svém zaměstnání 13 let. Zdravotnictví, první měsíce byly „peklo“, ale nenapadlo mě, odejít. Dej tomu čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 18:48

No popravdě jsem neměla dobrý pocit už když jsem byla na pohovoru a pak si zařizovat věci ohledně přijetí. Lidi jsou v pohodě, ale prostředí na mě působí hodně stresově. Ale vzala jsem to, protože žádnou jinou nabídku jsem neměla (absolventi asi u zaměstnavatelů nejsou úplně oblíbení). Navíc už jsem chtěla někde začít.

• Citovat
  • Nahlásit
2411
2.11.21 18:53

Jednou po dvou dnech, z důvodu špatného dojíždění, autobus odjel 10 minut před koncem směny a další jel za hodinu + 15 minut pěšky. Loni po týdnu fyzicky jsem to nedávala. Pak jsem 5 měsíců hledala, než jsem našla tuto práci kde jsem rok.
Někdy to vypadá hrozně, ale časem si to sedne. U tebe bych prvně našla jinou práci nebo jestli máš dostatečné úspory. Jestli se to bude zase zavírat nechtěla bych být bez práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7003
2.11.21 19:15

Ve zkušební lhůtě nikdy, já vždycky až po letech. Nicméně právo odejít máš, ale ještě bych vydržela a hledala si něco jiného. Máš na to 3 měsíce. Nechtěla bych být bez práce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36086
2.11.21 19:44
@Anonymní píše:
No popravdě jsem neměla dobrý pocit už když jsem byla na pohovoru a pak si zařizovat věci ohledně přijetí. Lidi jsou v pohodě, ale prostředí na mě působí hodně stresově. Ale vzala jsem to, protože žádnou jinou nabídku jsem neměla (absolventi asi u zaměstnavatelů nejsou úplně oblíbení). Navíc už jsem chtěla někde začít.

Neměla jsi tu už jednu diskuzi? Pár dní zpět, uživatelka taky po škole a řešila jestli na poslední chvíli nastoupit nebo ne..Používala úplně stejné argumenty, že absolventi moc šancí nemají. To nemusí být úplně pravda. Nakonec z nepochopitelného důvodu nechala uživatelka klidně probíhající diskuzi zamknout.

Nevím, do jaké míry je to práce, kterou sis představovala, ale já bych tomu dala čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
2.11.21 19:49
@Anonymní píše:
No popravdě jsem neměla dobrý pocit už když jsem byla na pohovoru a pak si zařizovat věci ohledně přijetí. Lidi jsou v pohodě, ale prostředí na mě působí hodně stresově. Ale vzala jsem to, protože žádnou jinou nabídku jsem neměla (absolventi asi u zaměstnavatelů nejsou úplně oblíbení). Navíc už jsem chtěla někde začít.

Klid, vydrž. Odejít můžeš vždycky. Nech to trochu sednout. Po večerech můžeš hledat dál. Po 2 dnech víš tak maximálně, kde jsou záchody :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat