Po jak dlouhé době ve zkušební době jste odešli?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
30
2.11.21 21:50

Řeším to samé. Poprvé v mém profesním životě ( 20 let už pracuju ) to budu balit na konci zkušebky. Nedá se to vydržet :jazyk:.Dej tomu tak dva měsíce, ať to je objektivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
2.11.21 22:07

Zdrhla jsem hned po první směně (Albert – uzeniny, lahůdky). Děsná rasovina a degešárna.

Ve fabrice jsem to chtěla zabalit po první výplatě, jež byla flusanec do ksichtu (11 čistého, Ústecko). Nakonec jsem vydržela půl roku a smlouvu neprodloužila, byť mě vedoucí přemlouvala (usraná mzda a nulový osobní život, který bych možná i oželela, kdyby mi dali lepší peníze, 20 čistého a výš).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4610
2.11.21 22:32

Z prvního zaměstnání jsem odešla po třech týdnech - se strašně špatným vnitřním pocitem. Jim jsem to oznámila po dvou týdnech, ten třetí týden jsem ještě vydržela po dohodě s nimi - ale udržela mě jen vidina, že za pár hodin už tam nikdy nebudu muset. Obrovský open space, téměř nulové zaučení a hlavně v každém z těch tří týdnů 2-3× týdně pro všechny v té obří kanceláři povinný přesčas dvě hodiny (ač říkali, že to bývá jen tak dvakrát do měsíce, s čímž bych neměla problém), už takto jsem jako dojíždějící trávila téměř veškerý čas v práci/cestou do nebo z práce.
Z druhého místa jsem pak odešla po třech letech (kvůli jednomu člověku nás během pár týdnů odešla skoro polovina a vedení nás sice přemlouvalo, ale toho člověka řešit nechtělo - po třech letech se změnil ředitel, tamtoho člověka konečně vyhodil a pro ostatní bylo vyřešeno) :lol: a odtamtud zamířila na místo, kde jsem strávila skoro 17 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4180
2.11.21 22:47

Ano, nech si to sednout. Po druhým dnu nemůžeš nic vědět. Uvědom si, že nikdo neočekává, že budeš hned vše vědět. Nech si to projít hlavou a uvidíš. Já odcházela ve zkušebce dvakrát - jednou ke konci po třech měsících, protože jsem dostala jinou nabídku, podruhý po měsíci, protože jsem v tý práce neustále chodila na nějaký schůzky a nebavilo mě papírování, trochu jsme si nesedli v očekávání. Tvoje pocity jsou normální, ale nedělej ukvapený závěry po dvou dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4180
2.11.21 22:50
@hmlp píše:
Zdrhla jsem hned po první směně (Albert – uzeniny, lahůdky). Děsná rasovina a degešárna.Ve fabrice jsem to chtěla zabalit po první výplatě, jež byla flusanec do ksichtu (11 čistého, Ústecko). Nakonec jsem vydržela půl roku a smlouvu neprodloužila, byť mě vedoucí přemlouvala (usraná mzda a nulový osobní život, který bych možná i oželela, kdyby mi dali lepší peníze, 20 čistého a výš).

No ale ty peníze jsi měla ve smlouvě a podepsala jsi to, ne? Moc nechápu pak ty stížnosti na plat, vždyť jsi to musela vědět. Neřeknu kdyby ti nepřidali po roce, ale nástupní mzda je přeci výsledek nějaký dohody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat