Reklama

Po jak dlouhé domě zkoušet další umělou výživu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 10.10.18 23:03
Po jak dlouhé domě zkoušet další UM?

Holky potrebuju radu… Malé jsou tři měsíce, od tří týdnů byla na Hipp bio combiotik, stolici měla super, ale málo celkově pila, pila mi 500ml za den a šíleně trpěla na prdy, bylo to čím dál horší, od pátku už sem to. nevydržela a začala ji dávat Kendamil, má po něm průjem a zelený hlen. Doktorka mi řekla ať dávám probiotika a vydržím, že se to srovná, pořád se to nesrovnalo, navíc trpí na prdy ještě víc a už třetí noc kvůli tomu nespime… předtím aspoň v noci klidně spala… sice teď vypije denně 600-650ml protože ji fakt chutná, ale ty probdeli noci a to jak se kroutí je k nevydrzeni, tak přemýšlím, že se na to vyprdnu a vrátím se radši k Hippu. Četla sem ale, že se má vydržet na novém mlíku aspoň dva týdny :roll: to dřív spáchám sebevraždu..

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Reklama

Reakce:

Gosi
Kelišová 5638 příspěvků 10.10.18 23:13

Tak trimesicni uz bude za chvili na prikrmech, rak by uz mohla mit na jednu stranu „silnejsi zazivani“ a nemusel by to byt problem, ale prave i kvuli tomu zazivani se ro nedoporucuje… Na tvym miste bych vysadila probiotika(uz ten hipp je mel, tak k tomu navic mi prijdou trochu zbytecny) a zkusila bych fenyklovy caj, pro nejvetsi krize mas po ruce babycalm? Nebo nejaky mazani na brisko? Mala s tim sice problemy nemela, ale vetsinu casu jsem ji nosila „na tygrika“, a pomerne nadsene pasla, co by tomu melo taky trochu pomahat… Hlidas si teplotu pripravy/podani? Ma dobrou velikost savicky, zkousela jsi kdyztak mensi(jestli jeste nemas nulku)?

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 10.10.18 23:19

Právě z flašky pije krásně pomalinku a skoro nekrka,pořád ji dávám na bříško,dávám jí na tygrika,každé prebalovani jí masiruju bříško a pořád s ní cvicim,ale tak jak trpí teď po tom Kendamilu po Hippu vážně netrpela,davali sme ji spát a v sedm spala,teď je už skoro půl dvanacte a ona trpí kroutí se a pořád jen prdi… Nejradši bych se právě vratila k Hippu,po tom sice na prdy trpěla,ale tohle co má teď je vážně extrém

Gosi
Kelišová 5638 příspěvků 10.10.18 23:24

To ma od patku? Jak dlouho k tomu bere ty probiotika, s nema byla nejaka zmena? Co ty kapicky, nebo caj? Masirujes na sucho, nebo jakou mas/jsi zkousela znacku?

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 10.10.18 23:51

@Gosi dávám espumisan a probiotika už dávám v kuse asi dva měsíce kvůli dlouhýmu boji s moucnickou,čaj vůbec nechce,zvedá se jí žaludek jen co ji ho dam cucnout. Na masírování používám přímo olejicek od weledy a Kendamil má od pátku a je to každý večer čím dál.horší a horší… Přes den spí i briskem na mě aby se pořádně prohřála a vyprdela…

veria
Generální žvanilka 23396 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 00:10

Jestli je to takto hrozny, tak bych Kendamil okamžitě vysadila. Prece se nebudete všichni trapit 14 dnů. Navíc když má po něm průjem … jak jsem ti psala jinde, nám se ten průjem nezlepšil při Kendamilu ani po měsíci … Hipp prý některým dětem nechutna tak zkus ještě něco jinyho.

Heivka
Závislačka 3106 příspěvků 11.10.18 07:30

@Veronika Kai podle toho co píšete mi přijde, žeůže být na nějakou složku toho mléka alergická, mě se takhle projevují některé slabší alergie doteď a to je mi 30.

Uživatel je onlineVerurizeckova
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 11.10.18 08:56

Nás malý trpěl na prdy s Nutrilonem, přešli jsme na Beba Optipro Comfort a musím říct, ze mu chutná, kaka krasne, bříško nebolí… každý den teda vanickujeme a nahrivam mu před spaním bříško… v noci prdi, ale ze spaní, je vždycky jak kulomet a nevzbudi ho to… je mu 3,5 měsíce.

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 10:20

No po Hippu taky v noci krásně prdela jako blázen a rozhodně ji to nebudilo,tady fakt se kroutí a.vůbec nespinka. Můžu se teda radši vrátit zpátky k Hippu? Nemůžu se dovolat naší doktorce :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >