Po jak dlouhém vztahu máte dítě?

Anonymní
2.8.15 20:09

Po jak dlouhém vztahu máte dítě?

Ahoj,
poslední dobou vídám mezi kamarádkami/spolužačkami fakt, že se chlubí miminkem a vzápětí či těsně před porodem, že slaví rok se svým miláčkem, otcem miminka. Nevím, jak moc jsou tyto děti plánované, většinu těchto lidí mám jen na FB a nějak se nevídáme a co jsem se přestěhovala je ani nepotkávám… Ale mi to přijde strašně brzo :nevim: Po jak dlouhém vztahu jste si pořídili miminko vy? Klidně anonymně, třeba nakonec zjistím, že ta „divná“ jsem já.

PS: Rozlišujte narození a početí, přece jen je to většinou 9 měsíců :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3356
2.8.15 20:12

Ahoj, s manžele jsme se poznali v září 2011 a v září 2013 se nám narodil první syn, ted čekáme druhého na přelomu srpna/září 2015, brali jsme se v červnu 2014, dřív jsme to kvuli bydlení nestihli…a rozhodně nelituji :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3325
2.8.15 20:12

Po šesti a půl letech, ale byl neplánovaný :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19061
2.8.15 20:13
@Anonymní píše:
Ahoj,
poslední dobou vídám mezi kamarádkami/spolužačkami fakt, že se chlubí miminkem a vzápětí či těsně před porodem, že slaví rok se svým miláčkem, otcem miminka. Nevím, jak moc jsou tyto děti plánované, většinu těchto lidí mám jen na FB a nějak se nevídáme a co jsem se přestěhovala je ani nepotkávám… Ale mi to přijde strašně brzo :nevim: Po jak dlouhém vztahu jste si pořídili miminko vy? Klidně anonymně, třeba nakonec zjistím, že ta „divná“ jsem já.PS: Rozlišujte narození a početí, přece jen je to většinou 9 měsíců :lol:

Dítě sice nemám, ale když jsme se o něj s nynějším manželem začli snažit, nebyli jsme spolu ani rok (znali jsme se teda už z dřívějška)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2123

První syn se narodil po 6ti letém vztahu, 3 roky jsme spolu bydleli a byli jsme půl roku po svatbě, která s těhotenstvím nesouvisela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
@Anonymní píše:
Ahoj,
poslední dobou vídám mezi kamarádkami/spolužačkami fakt, že se chlubí miminkem a vzápětí či těsně před porodem, že slaví rok se svým miláčkem, otcem miminka. Nevím, jak moc jsou tyto děti plánované, většinu těchto lidí mám jen na FB a nějak se nevídáme a co jsem se přestěhovala je ani nepotkávám… Ale mi to přijde strašně brzo :nevim: Po jak dlouhém vztahu jste si pořídili miminko vy? Klidně anonymně, třeba nakonec zjistím, že ta „divná“ jsem já.PS: Rozlišujte narození a početí, přece jen je to většinou 9 měsíců :lol:

leden 2006 jsme se sezamili, kveten 2006 jsme spolu zacali bydlet a chodit, kvetn 2007 jsme se brali a mala se nam narodila kveten 2009 a syn listopad 2013 ;)

• Citovat
  • Upravit
3563

S přítelem jsme spolu byli v červnu 3 roky a mala se narodila 1.rijna 2014. Dítě bylo plánováne a zadarilo se hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695

První po svatbě a celkem čtyřech letech vztahu - narození.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16903

Byli jsme spolu sedm let, pak jsme se vzali, rok na to si pořídili dítě. Teď už máme děti dvě, jsme spolu 13. rokem :srdce: Chodit jsme spolu začali, když mi bylo 19 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9043

S přítelem jsme od října 2004,první syn se nám narodil v září 2009 a ted se nám v listopadu narodí holčička :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376

My jsme tento cerven meli treti vyroci a mame pul rocniho chlapecka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
2.8.15 20:14

10 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Prvni dite po vztahu ani ne ročním.. Rozešli jsme se :) ted mam jineho přítele, jsme spolu 2roky, dite jeste nemáme, jsem uz vic rozvážná, člověk se poučí az kdyz tu situaci zažije :)

• Nahlásit
  • Citovat
12796

První těhu bylo po 1,5 roce vztahu. Bohužel, nedopadlo. Pak byla svatba. Takže dítě bylo nakonec po 3,5 letech vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 20:15

Po 1,5 roku svatba a po dalších 2 letech početí syna :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama