Po jake antikoncepci jste příbrali?

3686
19.5.16 19:10

po jake antikoncepci jste příbrali?

Ahoj, mám dlouhodobě takový problém, jsem hubena, dost. Nelíbí se mi to, i když ostatní říkají jakou mám parádní postavu.Mam 168 cm,51 kg.Prsa jedničky. :lol: beru antikoncepci triquilar. Zrovna jsem na netu četla, že čím víc antikoncepce obsahuje estrogenu, tím se líp pribira. Jenže, jak mám vědět kolik jaká toho má. Proto se ptám vás, jestli někdo neví, a měl někdo stejný problém. Vím, že to je individuální, ale stejně to zkusím :-) jinak můžu opravdu jist 4× denně mekac a tyhle „mnamky“ ale stejně sem pořád hubena.
poraďte prosím tu antikoncepci :-)
děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23332
19.5.16 19:47

No já nejvíc přibírám po nedokonalé antikoncepci :mrgreen:. Ale to asi slyšet nechceš :think:.
jinak v tomhle směru jsem slyšela samou „chválu“ na Depo - proveru, ale ze zdravotních důvodů bych do ní osobně nešla. Je to palba umělých hormonů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
19.5.16 20:25

Lindynette 20, jeanine - obsahuji hodne zenskych hormonu, takze by se pribirat asi melo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5782
19.5.16 20:30

Já přibrala po DepoProveře (20kg během měsíce :zed: ) k tomu mi to vymazalo jakékoliv emoce a chuť na sex. Buďte ráda, že máte dobrý metabolizmus a neničte si tělo, já se z toho dostávala několik let než jsem začala emocionálně fungovat a ta kila se mě stále drží i když je to přes 6 let :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89776
19.5.16 20:38

@Dojcanis hele neprovokuj jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13883
19.5.16 20:47

Mam podobny metabolismus jako ty a nepribrala jsem po zadne antikoncepci. Vaha vylezla trosku nahoru po dvou detech a s pribyvajicim vekem.

Příspěvek upraven 19.05.16 v 21:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2420
19.5.16 20:49
@Bebepe píše:
Lindynette 20, jeanine - obsahuji hodne zenskych hormonu, takze by se pribirat asi melo.

Po těchto jsem nepřibrala ani deko. Asi to působí jak na koho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
19.5.16 20:53

@Bebepe Taky jsem po Lindy nepřibrala vůbec nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
19.5.16 21:24

Já přibrala po antikoncepci Sunya

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
19.5.16 21:28

Minisiston, ale až po dětech, před nimi to váhu neovlivnilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
19.5.16 21:29

Ja mam lindinete a ze zacatku jsem pribrala asi 5 kilo spis jsem byla nafoukla.ale treba plet super a menzes bez bolesti. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
19.5.16 22:01

@pe-terka no tak asi zkusím tento typ, chci bejt silnější, když jídlem to bohužel nejde..
@Anna766 neprovokuju :lol:
já před tehu měla 51 kg.. Když sem rodila tak 67 :lol: a necelých 14 dní po porodu zas 50..takže dítětem, že by mi nějaký kilo navíc, to u mě neplatí.
Máte někdo zkušenost s tou Depo provera? kolik stala? A co mám jako na gynde říct? Že chci toto, a proč? jak ji to mám říct :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49313
19.5.16 22:16

Po injekci, do půl roku 18 kg. Aniž bych nějak jinak zacla jest.
A když jsem to zacla odstraňovat to šlo nejip pryč, takže jsem asi hodně vody zadržovala.
A po nuvaring krouzku jsem nestihla přibrat, ale pár dni po zavedení jsem málem skolabovala.
Ted mám náplasti od asi října a dobre. Váha se nehla, vodu jsem měla pocit, že natekam ty první dva měsíce. A vždycky při MS mám o 2 kg min než normálně během měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49313
19.5.16 22:18

Jen musím dodat, potřebuju antikon.po které se nepřibírá, nenateka tělo vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23332
19.5.16 23:13
@Dojcanis píše:
@pe-terka no tak asi zkusím tento typ, chci bejt silnější, když jídlem to bohužel nejde..
@Anna766 neprovokuju :lol:
já před tehu měla 51 kg.. Když sem rodila tak 67 :lol: a necelých 14 dní po porodu zas 50..takže dítětem, že by mi nějaký kilo navíc, to u mě neplatí.
Máte někdo zkušenost s tou Depo provera? kolik stala? A co mám jako na gynde říct? Že chci toto, a proč? jak ji to mám říct :D

akorát počítej s tím, že Depo - provera působí depotně, tedy s prodlouženým účinkem. Takže návrat k plodnosti může trvat déle, v řádu měsíců, někdy i let. Je to forma injekce a aplikuje se cca 1× za 3 měsíce. Osbně bych do toho opravdu nešla, je to velký hormonální zásah. To budu radši denně vysedávat v cukrárně :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama