Po jaké antikoncepci se netloustne?

251
4.8.15 10:54

Po jaké antikoncepci se netloustne???

Dobrý den všem,
chtěla bych vás poprosit o radu. Přestala jsem kojit a po dobu kojení jsem brala Azalii. Mám dojem, že mi trochu zadržovala vodu v těle. Chtěla bych Vás poprosit o radu a zkušenosti, jakou byste mi doporučili antikoncepci po které se netloustne??? Vím, že každé tělo reaguje jinak, ale třeba se sejde více názorů na jednu antikoncepci.
Mockrát děkuji a přeji hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
4.8.15 10:55

Sylviane, spadlo ze mě to, co jsem nabrala s Diane 35.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
4.8.15 10:58

@ivaaneb po pouzivani kondomu nebo Prahmatex gelu :D

• Citovat
  • Upravit
13456
4.8.15 10:59

Mam lamya shodila sem s ni asi 3 kila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
934
4.8.15 11:01

No, asi bych řekla, že je to individuální a u každýho jiný. Začínala jsem s Yadine, kterou jsem brala 2 roky, bylo to všechno v pohodě. Když jsem si jí začínala kupovat, tak stála cca.800,– tak to bylo takový přijatelný. Ovšem s každým dalším receptem byla cena o 50,– vyšší. Nakonec když už se mi za to nechtělo dávat přes 1000,– jsem se rozhodla pro jinou HA. Byla mi doporučená Sylviane, která je prej to samý jako Yadine, akorát lacinější, a neplatíš za značku…Ale přibrala jsem po tom. Nebylo to tak strašný, ale přibrala.
Tak asi musíš vyzkoušet, co ti bude sedět. Co sedí jedný, nemusí sedět tobě. :mavam: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 11:36

Nikdy jsem po zadny netloustla a ted beru Silviane a zas nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
4.8.15 12:33
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
4.8.15 13:11

@ivaaneb brala jsem minisiston a v pohodě, po Belaře 5 kg za měsíc nahoře.. ale to je hrozně indivindy.. kámoška po minisistonu nabrala 20 kg za rok..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
4.8.15 13:18
@IvePr píše:
No, asi bych řekla, že je to individuální a u každýho jiný. Začínala jsem s Yadine, kterou jsem brala 2 roky, bylo to všechno v pohodě. Když jsem si jí začínala kupovat, tak stála cca.800,– tak to bylo takový přijatelný. Ovšem s každým dalším receptem byla cena o 50,– vyšší. Nakonec když už se mi za to nechtělo dávat přes 1000,– jsem se rozhodla pro jinou HA. Byla mi doporučená Sylviane, která je prej to samý jako Yadine, akorát lacinější, a neplatíš za značku…Ale přibrala jsem po tom. Nebylo to tak strašný, ale přibrala.
Tak asi musíš vyzkoušet, co ti bude sedět. Co sedí jedný, nemusí sedět tobě. :mavam: :cert:

Také jsem brala Yadine a postupně kvůli ceně přešla na její generikum Sylviane a za mě dobrý, změnu jsem nijak nepocítila, asi to fakt sedne každému jinak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama