Za jak dlouho jste otěhotněly po laparoskopii

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sabinnka
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 12:53
Po jaké době jste otehotneli po laparoskopii

Ahoj děvčata chci se zeptat jestli některá prošla laparoskopii a po jaké době jste otehotneli…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anix
Závislačka 3738 příspěvků 22.11.17 12:55

@Sabinnka
Duben laparoskopie, červenec srovnany cyklus, těhotenství říjen

Sabinnka
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 13:01
@Anix píše:
@Sabinnka
Duben laparoskopie, červenec srovnany cyklus, těhotenství říjen

Krásný já se toho docela bojím noo že i ta laparka nezabere

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 22.11.17 13:13

Já po třech letech úplně v pohodě a přirozeně, a to mi říkali šance 10 procent, ale záleží na diagnóze, já měla cysty na vaječníku a endometriózu…byli jsme dost překvapení, že to šlo tak rychle, párkrát jsme to zkusili a bylo :)

Sabinnka
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 13:15
@Elísek1983 píše:
Já po třech letech úplně v pohodě a přirozeně, a to mi říkali šance 10 procent, ale záleží na diagnóze, já měla cysty na vaječníku a endometriózu…byli jsme dost překvapení, že to šlo tak rychle, párkrát jsme to zkusili a bylo :)

Jee to se máte mi se snažíme dva roky a nic

lucielorenc
Kecalka 297 příspěvků 4 inzeráty 22.11.17 13:21

V lednu laparoskopie - odstranění cysty s kusem vaječníku - v květnu jsem už byla těhotná :)

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 22.11.17 13:31
@Sabinnka píše:

Bylo to štěstí, počítala jsem, že bez ivf to nepůjde asi pomohla žádost o ruku, začla jsem řešit svatbu a myšlenky byly někde jinde :)

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 22.11.17 13:35
@Sabinnka píše:

Každopádně držím moc palce, věřím, že psychika dělá dost, mě to tenkrát podali v podstatě jako že konečná, dost mě to psychicky složilo, během třičtvrtě roku jsem šla na lapo znovu, a zbylá mi jen půlka vaječníku, a šlo to… nevěřila jsem, takže vám to určitě vyjde. :kytka:

Sabinnka
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 13:38
@Elísek1983 píše:
Každopádně držím moc palce, věřím, že psychika dělá dost, mě to tenkrát podali v podstatě jako že konečná, dost mě to psychicky složilo, během třičtvrtě roku jsem šla na lapo znovu, a zbylá mi jen půlka vaječníku, a šlo to… nevěřila jsem, takže vám to určitě vyjde. :kytka:

To doufám jsem že všeho z matena

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 22.11.17 13:45
@Sabinnka píše:
To doufám jsem že všeho z matena

Určitě, já byla taky nikdo mi nedokázal vlastně říct co mám tedy za problém. Pomohlo mi přestat to řešit, ale to se dá těžko, chápu to.

Kajule21
Kelišová 5191 příspěvků 7 inzerátů 22.11.17 13:56

@Sabinnka Bojíš se zcela oprávněně - já byla na laparo hned začátkem března, je listopad a těhotná nejsem. A to už před sebou máme druhé a poslední IUI, pak už bohužel jen IVF :nevim: :(

Sabinnka
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 14:23

Nooo…??? tak tu cucim jako blazen jen ze ume je problém to ze jsem byla na gynde a doktor po prvi me řekl ze mam cistu po 3 mesich me řekl něco jiného ze mam nefunkcni pravy vejcovod tak jsem si zajela do hk do fn nemocnice a tam me doktor prohlidnu a říká mi ze tam nic nemam poslal me do satni at se prevliknu a zs minutku mi říká a nemůžete bit mlada pani tehotna…??? a ja nanej koukam to asi tezko když doktor z gynekologie me poslal sem kvam… tak proto se ptam ze vseho jsem jak magor

Sabinnka
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 14:25

A zadarilo se? nebo nic se nezmenilo…?

Anix
Závislačka 3738 příspěvků 22.11.17 20:20

@Kajule21
Jsme na tom stejně, druhé iui za sebou, pak ještě asi jedno a pak IVF ale do toho se mi moc nechce, jak už kvuli procesu tak i penězům :(

Kajule21
Kelišová 5191 příspěvků 7 inzerátů 23.11.17 10:00

@Anix My druhé IUI teprve naštěstí před sebou. A konzultovali jsme s doktorem, kolik IUI by nám ještě doporučil a říkal, že teď to zkusíme i se stimulací a když to neklapne, doporučil by nám IVF (proces mi nevadí, spíš mě děsí ta cena a záruka, kterou mi nikdo nedá, že to vyjde). Nejsme sice žádní chudáci, ale taky neradi „zbytečně“ vyhazujeme… :nevim: V pondělí jdu na krev a UTZ a uvidíme, kdy bude inseminace :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama