Po jaké době jste se zasnoubili?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 22:17

Po jaké době jste se zasnoubili?

Po jaké době jste se s partnerem zasnoubili? Mně je 28, jsme spolu 2 roky, z toho spolu skoro celou dobu bydlíme a já začínám mít pocit, že bych se chtěla posunout dál. Vidím to všude kolem sebe, samé svatby, děti … Máme vlastní byt (respektive, já mám, ale chtěla bych, aby byl pak obou) v plánu z naspořených peněz koupit pozemek a časem stavět … ale můj přítel mě asi nikdy nepožádá o ruku. Sám mi nikdy nedá jen tak nic, narozky mu připomíná mobil a ostatní věci mamka, jinak je fajn a vím, že i přes jeho mouchy s ním chci zestárnout

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
430
11.11.21 22:21

Poznali jsme se v roce 2011, dali jsme se dokupy o rok později a vzali se až po dvou dětech a pořízení baráku v loňském roce 😂 jako upřímně myslela sem si, že to nikdy nepřijde, že sice jsme o tom občas mluvili, ale že to jsou spíš jen řeči a pak jednoho dne překvapil 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12068
11.11.21 22:23

Jestli máš byt tak si ho nech. Nikdy nevíš. Jinak jsme se zasnoubili asi po 3 letech a dítěti. Manžel je podobný typ narozeniny, svátky apod neví vůbec kdo kdy má, ale o ruku mě teda požádal, mluvili jsme o tom a na svatbě jsme se shodli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23866
11.11.21 22:25

Asi po 2 letech. A jestli máš vlastní byt, tak to tak nech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
11.11.21 22:28

Byt si nech. A nebo ne, vyplatit ho muzes vzdycky. To je furt dokola :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4748

Zásnuby, pokud se tomu tak dá říkat, přišly po 10ti letech, odmítla jsem. No po 14ti letech jsem si ho vzala, když jsem byla těhotná a on pořád prudil… Nesměřuj se podle toho co vidíš kolem sebe, ale co chceš ty a taky jak to vidí on, jste v tom vztahu dva. Pokud máš byt nech si ho, není důvod jej rozdělovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10296

Jestli se chceš vdávat, tak mu to řekni a nějak to proberte. Romantické žádosti s poklekem při svíčkách se asi většina žen nedočká. A byt si prosím tě hlavně nech, pokud je tvůj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
11.11.21 22:30

Po necelých 2 letech mě manžel požádal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
11.11.21 22:47

Mne prijdou optimalni 3 roky. Jak se tvuj pritel stavi k manzelstvi obecne? Bavili jste se o tom nekdy? Nekteri muzi povazuji svatbu za zbytecnou a nevypovida to nic o jejich vztahu k zene. Jinak to na me trochu pusobi, ze tvoje premysleni o zakladani rodiny vychazi spis z vnejsich vlivu nez z vnitrniho rozpolozeni, na to bych si dala pozor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1327
11.11.21 22:51

Byt si nech, kdyžtak ho pronajímej, nikdy nevíš co se stane…
Jinak s manželem jsem se seznámila na VŠ a zasnoubili jsme se po šesti letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
11.11.21 23:01

My jsme s e s manželem vzali skoro přesně po dvou letech., zasnoubili jsme se o 4 měsíce dříve. Znali jsme se dva a půl roku. Teď budeme slavit 2. výročí svatby. Jinak je mi 23, a vše jsme začali „budovat“ až společně po svatbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 23:29

My se vlastně ani nezasnoubili, po čtyřech měsících manžela začali štvát některé věci, které byly dané tím, že prostě mám určité představy, co se týče vztahu (prostě mám za to, že pokud není pár sezdaný, tak mají volný vztah a o nic nejde). Tak pak šel žádat o ruku a za půl roku jsme se vzali. A to jsme se i sestěhovali. Teď spolu budeme 7 let, dítě máme 5 leté, na druhém začneme na jaře pracovat. :) Ale teda pořád jsme v nájmech, v podstatě každé 1-2 roky se stěhujeme do jiné země, tak zatím nemá moc smysl někde kotvit.

• Citovat
  • Nahlásit
1603
11.11.21 23:41

My na to šli opačně. Shodli jsme se na tom, že se začneme snažit o dítě až mi bude 30. Před snažením jsme si chtěli vzít hypotéku, před hypotékou svatba. Před svatbou jsem potřebovala zhruba rok na přípravu svatby.

Takže bylo na manželově svobodné vůli, kdy mě požádá. Musel se „jen“ vejít do časové osy. :mrgreen:

Snad to není moc zmateně napsané. Žádost přišla za cca 4 roky od seznámení, bylo mi 28 let.

Kdy máte vy v plánu začít pracovat na dítěti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 00:03

Poznali jsme se 29.12.2007… On čerstvě po rozhodu, já zadaná.
Následovali kávy, vylety atd. V mezičase jsem se rozešla s ex. 13.5.2008 se mě na moto srazu zeptal zda s ním budu chodit.
24.12.2010 se mě zeptal zda si ho vemu. V té době jsme měli ve výrobě plány na barák.
Bylo to rychle ale mě bylo 26, jemu 29…
Jsme spolu stále, už jako rodina.
Nezáleží na tom jak jste spolu dlouho, nemůže nikdo po někom chtít že když spolu bydlíte že musí být zásnuby atd. Záleží jen na vás, jak to cítíte…

• Citovat
  • Nahlásit
264
12.11.21 00:11

Vzali jsme se po 4 letech. Zásnuby neproběhly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat