Zamlklé těhotenství bez revize, kdy jste začaly krvácet?

Anonymní
1.2.17 13:08

Po jake dobe od zamlkleho teh. jste zacaly krvacet (bez revize)

Ahoj,

Me tehotenstvi bohuzel zamlklo v 6+0 a rozhodla jsem se zkusit to nechat odejit bez revize.

Jake jsou vase zkusenosti? Po jake dobe jste zacaly krvacet? Krvacely jste opravdu hodne? Bolelo to

Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

4840
1.2.17 13:31

3. den. ale pamatuji se, jak mi to přišlo nekonečné :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4210
1.2.17 13:51

Už nevím přesně, ale trvalo to dost dlouho, asi 10 dní. Ale nebylo to nic hroznýho, jako silnější MS, ani žádné bolesti, délka krvácení taky jako u MS.
Dobře děláš, 6+0 je malinký a krásně se to odloučí samo, revize jsou podle mě takhle brzy naprosto zbytečný. Navíc se hned po MS můžete pokusit o miminko znova a nemusíte čekat jako po revizi.
Hlavně buď v klidu, tělo si poradí :srdce: :hug: A přeju, ať se zadaří co nejdřív znovu a tentokrát až do konce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.17 13:57

Sestra tři nebo dokonce čtyři týdny a v pohodě. Akorát to teda byl už takový porod, protože plodové vejce rostlo samo ještě ty další tři týdny, takže odpovídalo tomu zhruba desátému (?) týdnu.
Anonym kvůli sestře.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.17 13:59

Zakl. Ja uz mam totiz skoro 2 tydny za sebou a doktorka mi dala jeste 2 a pak revize. Nastesti mi nic neroste, ted uz tam ani nevidi plod. Jen zloutkovy vacek.

• Nahlásit
  • Citovat
602
1.2.17 14:38

Ahoj, ja potratila v 11tt a plod zanikl v 9 tt takže zhruba dva týdny. V pondělí jsem začala špinit a v noci z utery na středu jsem začala hodně krvácet, mela něco jako kontrakce a za 5 hodin bylo po všem. Zážitek teda strašný. V 6 tt je ještě brzo, tak doufám, že to přijde brzo a nebude to tak intenzivní :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
1.2.17 16:24

To je mi moc líto, co prožíváš, já jsem prodělala to samé, ale bohužel jsem krvácet vůbec nezačala. Na kontrole jsem byla v 6+3 a všechno bylo v pořádku, doktorka říkala, že vidí srdíčko a vše je jak má být. Pozvala si mě za 4 týdny na kontrolu a diagnostikovala zamklké v 6+3, takže od minulé kontroly. A já celé 4 týdny neměla žádné potíže, kromě teda toho týdne po první kontrole, kdy mi dělala stěry z čípku a já krvácela, ale pak vůbec nic a najednou obrovský šok. Na revizi jsem byla teď v úterý. A plodové vejce mi taky rostlo samo, tak možná proto si tělo dál myslelo, že je těhotné a u tebe to bude jiné. Je to strašné, ale musíme věřit, že bude líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.17 17:34

@NikushV (zakl.) Tak uvidime… Dekuju za podporu, ja uz si to cele jednou prozila, ten sok, pak napodruhe nastesti zdravy syn. A ted napotreti opet ZT, ale uz mam syna a uz jsem vedela, do ceho jdu, takze tentokrat to snasim s klidem. Jen na revizi opravdu nechci (minule jsem musela 3×!! nez se jim to podarilo vycistit). Tobe moc preji, abys mela take brzy zdrave miminko, nam to vyslo na druhou porevizni ms :-)

• Nahlásit
  • Citovat
930
1.2.17 18:11

Ty jo, 3×?? A to jsi měla nějaké bolesti nebo jsi hodně krvácela? No to doufám, že mě nečeká, já jsem na revizi byla včera a jenom trochu krvácím a občas pobolívá břicho, ale nic zvláštního, tak snad už to bude dobrý. Moc děkuji, u nás k tomu asi nebude moc snadná cesta, jelikož tohle bylo první těhotenství po roce a půl snažení, takže se bojím, co nás ještě čeká, ale stále věřím v zázraky, třeba se stane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.17 18:17

@NikushV rika se, ze po revizi je pohnojeno :-) nam se to po ni podarilo na prvni pokus :-) Vam take drzim palce!

No, krvacela jsem porad docela dost, neustavalo to. Ale rikala moje dr. ze to jeste nevidela. Potreti to byla hysteroskopie a to uz sli na jisto.

• Nahlásit
  • Citovat
930
1.2.17 18:19

Takže jsi čekala se snažením 2 ms jenom a pak se hned povedlo? Každej totiž říká něco jiného, moje gynekoložka, že máme čekat 4 ms a v nemocnici jen 1 ms, tak já nevím.. nerada bych něco pokazila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3886
1.2.17 18:21

.

Příspěvek upraven 01.02.17 v 18:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.17 18:23

Stejne i ksyz budes cekat rok tak to neni zaruka niceho a je tu na emiminu spousta holek ktere ani ms nedostaly a byly uspesne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.17 18:25

@NikushV 2 ms ale byly to 3 mesice. Ted uz bych do toho asi klidne sla i po 1 ms, nebo po sestinedrli, kdyby rekla dr. ze sliznice vypada dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
930
1.2.17 18:29

Je to fakt, je to strašně individuální, no stejně uvidím, jak se budu cítit psychicky na další snažení. S naším dlouhým neúspěchem si stejně říkám, že nemáme šanci, tak rychle počít, tak proč to jen tak nezkoušet :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama