Po jaké době se do vás milenec zamiloval?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.12.21 18:18

Po jaké době se do vás milenec zamiloval?

Ahoj,

Téma tak na odlehčení, poprosím o zkušenosti. Po jaké době se do vás milenec zamiloval? Já dejme tomu věk do 35 let, zadaná, školkové dítě. On stejný věk, bezdětný. Oba zadaní. Proč se máme a z jakých důvodů řešit nechci. Spíš mě to fakt zajímá. Mezi námi super sex, velké sympatie, rozumíme si, ale zatím oboustranně city na uzdě. Scházíme se v průměru 1-2× týdně přes 2 měsíce. Píšeme si každý den.

Jen mě to fakt zajímá. Zatím s ním nemám žádné plány do budoucna.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3091
8.12.21 18:46

Nikdy se nezamiloval :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 18:50
@Kralikcek píše:
Nikdy se nezamiloval :nevim:

To je samozřejmě spíš možnost, se kterou počítám. Byla by pro mě i jakože nejlepší :).

• Citovat
  • Nahlásit
3015
8.12.21 18:51

Hnus hnus hnus, promin. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 18:52

Začala jsem si s chlapem jen za účelem sexu. Tak nějak to samo vyplynulo a po pár měsících jsme spolu vlastně chodili a řekli si to. Teď už je to manžel. :lol: V té době jsem já měla partnera. Pyšná na sebe nejsem, ale stalo se.

• Citovat
  • Nahlásit
2457
8.12.21 18:56

Otázka by měla spíš znít, za jak dlouho to prasklo a co pak z toho pro rodinu plynulo… :nevim: Ono je to někdy sakra drahý dobrodružství. Zejména, pokud je v tom dítě.

Jinak není těžké uhodnout, že už teď jsi do něj zamilovaná. Soudě podle toho, že jinak bys toto téma schované ze diskuzi k odlehčení ani nezakládala. Navíc, kdyby to bylo jen kvůli sexu, nedatlovali byste si denně a dávali si mnohem větší pozor, než v hormonální bouři. Tvého okolí je mi líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
8.12.21 18:59

Hm, my jsme měli z jeho strany jasno hned na první schůzce, že je ženatý a tudíž žádné city. No jenže já to bez citů neumím, ale já jsem nezadaná, takže můj problém. No a on asi po třech měsících. A nemusí si to vymýšlet, byla bych s ním i tak. Říká to a hlavně je to na něm vidět. Není důvod nevěřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7584
8.12.21 19:01
@Anonymní píše:
Ahoj,

Téma tak na odlehčení, poprosím o zkušenosti. Po jaké době se do vás milenec zamiloval? Já dejme tomu věk do 35 let, zadaná, školkové dítě. On stejný věk, bezdětný. Oba zadaní. Proč se máme a z jakých důvodů řešit nechci. Spíš mě to fakt zajímá. Mezi námi super sex, velké sympatie, rozumíme si, ale zatím oboustranně city na uzdě. Scházíme se v průměru 1-2× týdně přes 2 měsíce. Píšeme si každý den.

Jen mě to fakt zajímá. Zatím s ním nemám žádné plány do budoucna.

V těchto případech bývá většinou láska jen na jedné straně, druhe straně jde čisté jen o sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
8.12.21 19:10

Je to individuální.
Prostě se buď zamiluje jeden a ten je nešťastný a nebo oba či ani jeden :think:
Já jsem zažila druhý případ a dopadlo to špatně, jen zbytečné trápení.
Teď zažívám další milenecký vztah z mé strany lásku necítím a on říkal, že ke mě taky nee. Jen to vypadá spíš, že on mě miluje. Do hlavy mu nevidím, řekl že ne, tak to neřeším. Ovšem kdyby řekl, že ano, tak bych to okamžitě ukončila a on to ví.
Ještě dodám, že nikoho ani jeden nepodvádíme :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 19:29

Ja jsem se zamilovala asi hned. On..no, nevím. Popravdě jsme se o tom asi nebavili, nebo to teda nebylo rozhodně řečeno. Vím, že umí oddělit sex od lásky a vztahu, na druhou stranu sympatie být musí, je to empatický citový člověk. Uměl to držet, dokud jsem nevěděla co chci a neuzrala situace. Nechtěl, abych cokoli dělala kvůli němu a pak byla zklamaná. Nechtěl mě k sobě poutat, něco slibovat. Ale časem si city dovolil, když už bylo všechno srovnané, a hlavně, když si zvykl na myšlenku, že bude mít stálou přítelkyni. Ve chvíli, kdy jsme byli oba volní, city se rozhořely naplno a řekli jsme si, že jsme spolu a chceme být dál. Pak to bylo čím dál lepší. A vyvíjí se to stále. Začali jsme si před cca 10 lety. Už je to fakt dávno.
Popravdě, vídat se 1-2× týdně mi přijde dost často, nevěřím, že to nezasahuje do běžného života, a že to je možné ukocirovat a utajit. Přijde mi to už jako paralelní vztah. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
12214
8.12.21 19:47

On tvrdí, že mu to opravdu došlo po našem prvním milování. Já byla krátce po rozchodu s mým agresivním ex a nebudu lhát, on mi pomohl to překonat. On byl zadaný v nefunkčním vztahu, který už spěl ke konci. Ve chvíli, kdy to bylo opravdu vážné a došlo na sex, vyložil doma karty na stůl. Pyšní na to nejsme ani jeden, ale stalo se. Teď jsme manželé už 5 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 19:47

Holky díky za příspěvky. Zajímavé to číst. Fakt.

Pro hejtery: věřte, nejsem na sebe pyšná. Ale mám tady diskusi před x měsíci, kde mi všichni radili, ať si milence najdu. Pokud se nevěra z mé strany provalí, ano, bude to hodně špatné, ale vlastně by můj partner nemohl říct ani popel… Možná by provalení dokonce hodně věcí vyřešilo. Sama zatím nevím, co chci obecně do budoucna dělat.

Ale chápu, že bez pozadí budu pro většinu tady vypadat jako nejhorší. S tím počítám. 8)

• Citovat
  • Nahlásit
3976
8.12.21 19:53

Milenec se zamiluje teprve až když mu uděláš pořádnou svíčkovou :srdce: :* :mrgreen: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 19:55
@Mutlice píše:
Otázka by měla spíš znít, za jak dlouho to prasklo a co pak z toho pro rodinu plynulo… :nevim: Ono je to někdy sakra drahý dobrodružství. Zejména, pokud je v tom dítě.Jinak není těžké uhodnout, že už teď jsi do něj zamilovaná. Soudě podle toho, že jinak bys toto téma schované ze diskuzi k odlehčení ani nezakládala. Navíc, kdyby to bylo jen kvůli sexu, nedatlovali byste si denně a dávali si mnohem větší pozor, než v hormonální bouři. Tvého okolí je mi líto.

Tak my si datlujeme převážně o tom sexu :D. Ze soukromí občas něco. Jako nebudu lhát, je mi sympatický dost. Ale zamilovaná nejsem. Rodinu jsem nikdy bořit nechtěla. Ale věř, že v mě situaci by si možná i partner oddychl, že někoho mám a možná by to i tiše toleroval. Bohužel. A opravdu mě jen zajímá, jak to mají ostatní. Já se takhle dozvídám ráda obecně o osudech lidí atd…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.21 19:56
@Kutil Tom píše:
Milenec se zamiluje teprve až když mu uděláš pořádnou svíčkovou :srdce: :* :mrgreen: :dance:

Ahaaaaaaaa, sakra, tak to raději žádnou dělat nebudu, aby se nezamiloval :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat