Po jaké době se uvolní krk po injekci

25.8.21 18:58

Po jaké době se uvolní krk po injekci

Ahoj maminky, chci se zeptat už 3 týdny mám ztuhly “zablokovány” krk, dnes jsem byla na opíchání ale pořád to bolí, co s tím?🥺
Chce se mi až brečet, jak to bolí, poradně se nemůžu 🤦🏼‍♀️ A ja už nevím co by. Poraďte mi🥺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1115
25.8.21 19:06

Ahoj, tyhle problémy se zablokovanou krční páteří mám každý měsíc také, takže soucítím! :,(
Pomáhá mi teplo, mám takový gelový polštářek, který si nařeju v horké vodě a pak dám s ručníkem na krk.
Pomáhá taky mírně protahovat a cvičit záda a lopatky!
Co je úplně ideální je plavání, to mi pomůže vždy nejvíc. Ale musí se plavat s hlavou pod vodou. Já plavu kraul i znak, ale někdy i prsa. Po plavání se mi krk vždy uvolní aspoň na chvíli.
Zkus a přeju hodně sil. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2763
25.8.21 19:13

Já si pamatuji, když jsem měla takhle dlouho bloklej krk. Já už fakt nevěděla jak si pomoc.

V práci jsme měli možnost využít thajské masáže, které dělala slečna z Filipín. Ukázala jsem ji, že mám bloklej krk a bolí mě mezi lopatkami, půl hodiny a já cítila zlepšení o 90%. Takže doporučuji thajskou masáž. Nevím, co tenkrát udělala, ale byla to fakt moje hrdinka. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
25.8.21 19:29

Mě to přešlo až druhý den po injekcí, ale bolest nezávidím teda, ale je fakt, že jsme jedla 2 x vyšší dávku hořčíku hodně pomomh, jim od té doby pořád a mám klid :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7832
25.8.21 19:38

Do hodiny jsem mohla hýbat z krkem. Nicméně mi následně celý měsíc jezdili pichat injekce na bolest, a uvolnění svalů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.8.21 20:49

Děkuji moc 🤗 Ja jsem 5 hodin po a pořad nic, jakmile otočím hlavu na levo nebo na právo tak přesto to bolí. Zkouším kde co, masáže od přítele, protahování se na podlaze, kočičku, snazim se krouzit krkem a pořad nic 🤦🏼‍♀️ Prášky nechci, protože po nich se mi chce spát a nemůžu kvůli malý 😊. Už nevím co by, je to pomalu měsíc a pořad nic 😭.
Blokly krk jsem měla naposled v 10 ti letech, doktor mi ho prokřupl a byl klid 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.8.21 20:50

@mackA159 @tajnaorient @tajnaorient @alena1995 @suwari Děkuji moc 🤗 Ja jsem 5 hodin po a pořad nic, jakmile otočím hlavu na levo nebo na právo tak přesto to bolí. Zkouším kde co, masáže od přítele, protahování se na podlaze, kočičku, snazim se krouzit krkem a pořad nic 🤦🏼‍♀️ Prášky nechci, protože po nich se mi chce spát a nemůžu kvůli malý 😊. Už nevím co by, je to pomalu měsíc a pořad nic 😭.
Blokly krk jsem měla naposled v 10 ti letech, doktor mi ho prokřupl a byl klid 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.21 05:15

Nedávno jsem měla obstřik - hodně vpichů od lopatek přes krk k hlavě. Uvolnilo se to naráz za 24h.

• Citovat
  • Nahlásit
26.8.21 15:02
@Anonymní píše:
Nedávno jsem měla obstřik - hodně vpichů od lopatek přes krk k hlavě. Uvolnilo se to naráz za 24h.

Tak to závidím, ja ráno vstala a je to ještě horší 😭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat