Po jaké době se vám v těhotenství vstřebal hematom?

219
23.11.20 17:48

Po jaké době se vám v těhotenství vstřebal hematom?

Hezký večer. Holky mám takový problém.. To že jsem těhotná, jsem zjistila v září.. Vše bylo v pořádku.. Ale na začátku října jsem začala hnědě špinit.. A 2× jsem krvácela.. Našli mi hematom ze kterého to hnědé špinění bylo.. A trvalo to doteď, vlastně teď už cca týden žádné špinění nemám, myslíte si že je možné, že se už vstřebal? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51925
23.11.20 18:07

Ano, je to možné. Kdys byla naposledy na ultrazvuku?
Já měla celkem malý, vydržel tam asi měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17335
23.11.20 18:16
@Majka6802 píše:
Hezký večer. Holky mám takový problém.. To že jsem těhotná, jsem zjistila v září.. Vše bylo v pořádku.. Ale na začátku října jsem začala hnědě špinit.. A 2× jsem krvácela.. Našli mi hematom ze kterého to hnědé špinění bylo.. A trvalo to doteď, vlastně teď už cca týden žádné špinění nemám, myslíte si že je možné, že se už vstřebal? :think:

za zahnizdenem vajicku se mi vytvorili dva obri hematomy. Gynekolog se stale vyptaval, zda krvacim. Nekrvacela jsem ani kapku, za to to docela slusne bolelo, az jsem se v pase ohybala. Vzhledem k situaci se gynekolog netvaril zrovna nadejne, blbec mi furt opakoval, jak pravdepodobne je, ze o to prijdu.

Nechala jsem si napsat utrogestan, neschopenku, zobala jsem magnezium a poctive jsem lezela. Jakmile jsem vstala, zacala jsem mit silne bodave bolesti, az se mi nohy roztancovaly. Tak jsem lezela a do 3 tydnu se to vstrebalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
23.11.20 18:16

@ugluk naposledy minulou středu a podle doktora je vše v pořádku..
I na screeningu vyšlo vše v pořádku.. Ale i tak mám pořád strach.. Miminko je vymodlené, a nechci o něj přijít :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
23.11.20 18:20

@warita dobrý večer.. Utrogestan jsem brala taky.. A doteď beru ještě ascorutin.. Doktor říkal že ho mám ještě brát.. Cca před měsícem jsem ráno vstala a na záchodě jsem zjistila že krvácím..byla to taková jakoby velká krevní sráženina.. Doktor mi na pohotovosti řekl že je vše v pořádku..
Myslela jsem si že ten hematom praskl a že bude už klid..
Jenomže jsem po týdnu zase začala špinit, a jednorázově jsem zakrvacela :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17335
23.11.20 18:25
@Majka6802 píše:
@warita dobrý večer.. Utrogestan jsem brala taky.. A doteď beru ještě ascorutin.. Doktor říkal že ho mám ještě brát.. Cca před měsícem jsem ráno vstala a na záchodě jsem zjistila že krvácím..byla to taková jakoby velká krevní sráženina.. Doktor mi na pohotovosti řekl že je vše v pořádku..
Jenomže jsem po týdnu zase začala špinit, a jednorázově jsem zakrvacela :?

ahoj, jak rikam, ja nekrvacela, ale zrejme je to krvaceni bezne.

Nektere zeny, co maji hematom, tak se jim to rado vraci. Vetsinou se musi vic setrit a davat na sebe pozor. Pokud se bojis, sup na pohotovost, at te vysetri. Pokud bude vse v poradku, tak to nedramatizuj. I kdyz teda chapu, ze je tezke zustat v pohode, kdyz krvacis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
23.11.20 18:28

@warita teď už je zatím skoro měsíc (DÍKY BOHU) klid :srdce:
Už jsem skoro 3 měsíce na neschopence a myslím si že se do práce už nevrátím..
Raději budu doma a v klidu než abych o mimi přišla :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31048
23.11.20 19:33
@Majka6802 píše:
Jenomže jsem po týdnu zase začala špinit, a jednorázově jsem zakrvacela :?

On se ti mohl udelat dalsi :roll:

Ja jich mela vic, vstrebaly se asi az v 15 nebo 16tt. Vydrz a nepanikar. Taky jsem mela 2 ojedinele krvaceni, a spineni. Pak uz to bylo ok.

Gratuluju ke screeningu, bude to dobre :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat