Po jaké době vám partner/ka představil svou ratolest?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciáš05
Povídálka 13 příspěvků 01.02.19 19:35
Po jaké době vám partner/ka představil svou ratolest?

Zdravím dámy, popřípadě pánové…
Kdy vám váš partner/ka představili své děti a jak k seznámení došlo? Například jedna moje kamarádka se o dětech svého nyní manžela dozvěděla asi tak den před jejich příjezdem :lol:

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7820 příspěvků 01.02.19 19:49

Záleží asi na věku toho dítěte :) já syna brala na první schůzku (byl malinký, neměla sem hlídání a sama bych se nikdy nikam nedostala) :oops: když už z toho Maj trochu rozum je to horší :think:

Bufanda
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 01.02.19 20:14

Já jsem muži o tom, že mám dcerku řekla hned, viděli se poprvé asi po 3 týdnech, někdo by řekl, že to je brzo, ale takhle to máme i s kamarády. U muže jsem věděla, že s ním chci být, tak pro mě bylo důležité vidět, jak to půjde.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50743 příspěvků 4 inzeráty 01.02.19 21:03

Před příjezdem odkud? Nerozumim

Venetia
Hvězda diskuse 39627 příspěvků 01.02.19 21:12
@Luciáš05 píše:
Zdravím dámy, popřípadě pánové…
Kdy vám váš partner/ka představili své děti a jak k seznámení došlo? Například jedna moje kamarádka se o dětech svého nyní manžela dozvěděla asi tak den před jejich příjezdem :lol:

A jak to strávila?
U nás asi po čtyřech měsícich a pozvala jsem je já na Mikulaskou od nás z práce

Erinne
Povídálka 41 příspěvků 02.02.19 00:04

Mě seznámil s dětmi po šesti měsících. Jedno už dospělé a jedno SŠ. Já jeho s mým dítětem po 4 měsících.

Luciáš05
Povídálka 13 příspěvků 02.02.19 16:01

@Lama Lama před příjezdem dětí od mámy na návštěvu k tátovi …

Luciáš05
Povídálka 13 příspěvků 02.02.19 16:02

@Venetia no byla překvapená, ale strávila to docela dobře, největší obavu měla z toho, jak ji děti přijmou

Lama Lama
Hvězda diskuse 50743 příspěvků 4 inzeráty 02.02.19 16:06
@Luciáš05 píše:
@Lama Lama před příjezdem dětí od mámy na návštěvu k tátovi …

No, to chápu. Spíš mi jde o to, jeslti to bylo po půl roce, 2 dnech. Nebo jestli je půl roku tajil a pak vyrukoval s tim, že jsou až ve chvíli, kdy se vynořili od táty. Kdy jindy by je měl představit, než v momentě příjezdu od mámy?

Luciáš05
Povídálka 13 příspěvků 02.02.19 16:29

@Lama Lama co vím, tak to bylo něco kolem půl roku než ona se o nich dozvěděla. Bydlí od sebe přes půl republiky, takže návštěvy dvakrát do roka o prázdninách

Lama Lama
Hvězda diskuse 50743 příspěvků 4 inzeráty 02.02.19 16:36
@Luciáš05 píše:
@Lama Lama co vím, tak to bylo něco kolem půl roku než ona se o nich dozvěděla. Bydlí od sebe přes půl republiky, takže návštěvy dvakrát do roka o prázdninách

Hm, tak to by byl pro mě důvod pro ukončení vztahu.
Info, že děti existují jsem měla dříve, než jsem ho viděla. Je to pro mě informace natolik důležitá, že by i na třetí schůzce bylo pozdě.

Venetia
Hvězda diskuse 39627 příspěvků 02.02.19 16:39
@Lama Lama píše:
Hm, tak to by byl pro mě důvod pro ukončení vztahu.
Info, že děti existují jsem měla dříve, než jsem ho viděla. Je to pro mě informace natolik důležitá, že by i na třetí schůzce bylo pozdě.

Já se to dozvěděla na třetím rande , ale brala to na lehkou váhu .Dnes už bych rovnou vycouvala .

Uživatel je onlinekáťa
Extra třída :D 13438 příspěvků 03.02.19 10:04

My jsme svoje děti navzájem znali dříve než sebe. Moje dcerka si ho vysloveně vybrala…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >