Po jedné tabletě Clostiku dvojčata

Anonymní
10.3.17 22:06

Po jedne tablete clostiku dvojcata

Ahoj holky, chtela sem se zeptat. Zacala jsem uzivat clostik. Jednu tabletku denne.
Byla sem na vysetreni ja i partner sme v poradku. Ovulacni testy si delam pravidelne uz 4 mesice a vzdy je ovu od 18 do 20dc.. Nebo aspon tak mi v chazi testy.Ale i presto mi dr predepsal clostik.
Vsude ctu, ze po clostiku je vetsi moznost vycecetneho tehotenstvi.. Pisou to, ale hlavne holky co brali 2 tabletky denne.
Tak se chci zeptat zda ste nektera cekali dvojcatka po jedne tabletce..
Rikam si, ze kdyz u me ovulace probiha tak aby jeden prasek nestimulival dalsi vajicka…
Ne, ze bych dvojcatka nechtela jen me to zajima, radsi bych deti postupne :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21810
10.3.17 22:09

Já tomu moc nerozumím, ale proč máš brát Clostylbet (nebo jak se to jmenuje), když máš pravidelnou ovulaci? Není lepší to nechat na přírodě? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9718
10.3.17 22:14

No mě taky přijde, že ti doktor jako nevěří, že máš ovulaci, protože ten se dává na podporu ovulace, ne? Jak dlouho se snažíte? Jestli ne moc dlouho, tak bych to možná ani nebrala…přece jen je to chemie do těla… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49139
10.3.17 22:17

Pockej, budto normalne ovulujes a pak je zcela zbytece Clostil brat.
Nebo ovulujes a beres ho, abys „zvysila sanci“, ale to zvysovani sance je prave jenom a jenom o tom, ze po nem dozraje vic vajicek. Coz velmi logicky zvysi sanci na vicecetne tehotenstvi.
Ono normalne ovulovat, brat ho a zaroven doufat, ze po nem naroste jen jeden folikul, cili ze po nem bude naprosto stejny stav, jako bys ho nebrala, to je trosku nesmyslne, ne?

Primarne je to lek urceny k vyvolani ovulace tam, kde chybi. Popripade jako stimulace pred nejakym asistovanym vykonem, IUI, minimalni IVF…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9879
10.3.17 22:18

Tak to se divím že něco ti dává mě řekl že když do roka neotehotnim tam mám teprve dojít že dřív nic řešit nebude že se to nechá na přírodě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.17 22:22

Snazime se uz pres rok.. V zari sem samovolne potratila na zacatku 7 tydne.
No rikal mi at si zkousim delat ovu testy, tak sem je zkousela, a podle toho to vycgazi ze ovu je,, dr, ale rikal ze ovu testy reaguji na lh hormon, ale ze folikul treba nemusi prasknout a uvolnit vajicko… Doufam, ze to uz trisku chapete.. Tak me prave zajima, kdyby ovu opravdu byla tak jestli ten prasek nestimulzje vic vajicek

• Nahlásit
  • Citovat
9879
10.3.17 22:27

Aha tak to jsme si špatně přečetla já jsme si myslela že se snažíte jen 4měsíce…možnost dvojčat je vždycky… Ať už po léku nebo ne.. A když si to četla tak tomu už asi tak bude si myslím že je jedno jestli jedna tabletka nebo dvě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16127
10.3.17 22:31
@Anonymní píše:
Snazime se uz pres rok.. V zari sem samovolne potratila na zacatku 7 tydne.
No rikal mi at si zkousim delat ovu testy, tak sem je zkousela, a podle toho to vycgazi ze ovu je,, dr, ale rikal ze ovu testy reaguji na lh hormon, ale ze folikul treba nemusi prasknout a uvolnit vajicko… Doufam, ze to uz trisku chapete.. Tak me prave zajima, kdyby ovu opravdu byla tak jestli ten prasek nestimulzje vic vajicek

Jenomze clostil ti nezajisti prasknuti folikulu…to by sis musela pichat pregnyl aby to bylo s jistotou…po clostilu muze narust cysta…chodis na folikulometrii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
10.3.17 22:34

„@Bobby“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.17 22:37

Doktor mi rekl, ze mam prijit za dva cykly. v dubnu jdu na preventivku

• Nahlásit
  • Citovat
806
10.3.17 22:38

Souhlasim s @Bobby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2646
10.3.17 23:06

Tak ja ted aktualne, ja i pritel vysledky v pohode, ale potrat a rok a pul snazeni,1×biochemicke a. Ted jedno baleni clostilu rano a vecer a kdyz dr uvidel utz. Tak rekl jezismarija. dvojčata.7+2tt a dr byl prekvapeny ze po clostiku dve tak nevim jestli to je uplne bezne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49139
10.3.17 23:12

Samozrejme, ze ma za ukol zajistit dozrani vice folikulu, presne proto se bere ;) A pri jeho brani by mela byt samozrejmosti (hned, nikoliv za dva cykly) ultrazvukova kontrola, jak na nej reagujes, a tam by bylo videt, kolik folikulu roste. Ono se taky dost dobre muze stat, ze se telo zblazni a tech folikulu dozraje treba pet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
10.3.17 23:21
@ugluk píše:
Samozrejme, ze ma za ukol zajistit dozrani vice folikulu, presne proto se bere ;) A pri jeho brani by mela byt samozrejmosti (hned, nikoliv za dva cykly) ultrazvukova kontrola, jak na nej reagujes, a tam by bylo videt, kolik folikulu roste.Ono se taky dost dobre muze stat, ze se telo zblazni a tech folikulu dozraje treba pet.

:mrgreen: to by bylo zajímavý :palec: Zakladatelka má obavy z dvojčat, takže klíííd -rovnou paterčata :jazyk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49139
10.3.17 23:27

@pe-terka no ne, no, ale proste dokud neuvidi, jak na to ona osobne reaguje, tezko cokoliv rict. Ja jeste v dobe, kdy mi pekne fungovaly oba vajecniky, mivala po clostilu pravidelne tri folikuly. A naposledy, kdyz uz mi jen jeden zbyly napul skomiral, trochu vetsima davkama jenom clostilu z nej dokazali vymacknout opravdu folikulu pet. Pravda, dite mam nakonec jen jedno a clostil s nim nema nic spolecnyho, ale nahoda je blbec, ja bych k tomu mela respekt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama