Po každé hádce se rozchází

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 11:49

Po každé hádce se rozchází

Ahoj,
Přítel se po skoro kazde hádce buď stěhuje, nebo rozchází.
Bydlíme u mě a momentálně opět nevím na čem jsem, po včerejší výměně nazoru z mé strany prevazne už jen mlčení… nemá prý cenu, aby my dva se už vůbec o něčem bavili.
Když jsem se dnes rano ptala jestli večer přijde, řekl jak chci. Řekla jsem mu, ať mi řekne jestli přijde, nebo ne, ze tomu opravdu nerozumim.
Nic nerekl a odjel do práce, není to poprvé a když řeknu, ať jde bydlet tedy zase k sobě, ze se budeme vídat… opět se urazí a ze už to nemá smysl :think:
Já už fakt nemuzuuu
Ještě par tydnu zpět jsem se snazila vážně komunikovat resit otevírat, co mi vadí a co jemu často uznal ze ne úplně vzdy se chová, jak by měl. Vzdy rika ze se mu líbí jaká jsem, ze to chci resit nebojim se o nicem mluvit. Ale stále se to opakuje.
Mám male dite a opravdu me to unavuje. Je to přítel s kterým budeme na jare rok.
Je pravda ze byl takový urážlivý a vždycky prestal komunikovat na par dni, a když přijel tak si začal balit věci. Já už ho asi 3 x prosila ať neodchází ze to vyřešíme. Pak když vychladl tak to uznal.
Je mi to líto mám ho rada je moc hodný, všechno mam, ale toto me dovede k šílenství.
Bude mu 30
Navic když mám nějaké trápení hůře pak jim a nemám energii, když mě toto vysava.
Rozchodem si teď procházet nechci :zed: :’(
Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11
12.1.22 11:49

Tak anonym se nepovedl, ale to je asi jedno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41866
12.1.22 11:51
@Kukukeke píše:
Ahoj,
Přítel se po skoro kazde hádce buď stěhuje, nebo rozchází.
Bydlíme u mě a momentálně opět nevím na čem jsem, po včerejší výměně nazoru z mé strany prevazne už jen mlčení… nemá prý cenu, aby my dva se už vůbec o něčem bavili.
Když jsem se dnes rano ptala jestli večer přijde, řekl jak chci. Řekla jsem mu, ať mi řekne jestli přijde, nebo ne, ze tomu opravdu nerozumim.
Nic nerekl a odjel do práce, není to poprvé a když řeknu, ať jde bydlet tedy zase k sobě, ze se budeme vídat… opět se urazí a ze už to nemá smysl :think:
Já už fakt nemuzuuu
Ještě par tydnu zpět jsem se snazila vážně komunikovat resit otevírat, co mi vadí a co jemu často uznal ze ne úplně vzdy se chová, jak by měl. Vzdy rika ze se mu líbí jaká jsem, ze to chci resit nebojim se o nicem mluvit. Ale stále se to opakuje.
Mám male dite a opravdu me to unavuje. Je to přítel s kterým budeme na jare rok.
Je pravda ze byl takový urážlivý a vždycky prestal komunikovat na par dni, a když přijel tak si začal balit věci. Já už ho asi 3 x prosila ať neodchází ze to vyřešíme. Pak když vychladl tak to uznal.
Je mi to líto mám ho rada je moc hodný, ale toto me dovede k šílenství.
Bude mu 30
Navic když mám nějaké trápení hůře pak jim a nemám energii, když mě toto vysava.
Rozchodem si teď procházet nechci :zed: :’(
Prosim anonym

Hodný není. Jestli ti je kolem 30, tohle chceš řešit i s dětmi? Takového hysterika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10735
12.1.22 11:51

K čemu je vztah, kde se jen trápíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
12.1.22 12:03

Prijde mi nedospely… Pokusila bych se v klidu sednout a sdelit, co mi vadi a pokud by to (opet) skoncilo jeho urazenim se, tak bych se rozesla!

Tohle nemas zapotrebi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
12.1.22 12:04

No, tak když se s ním nechceš rozcházet, tak si trp, no. Co chceš za radu… možná po lobotomii by byl hodnější a nikam neodcházel, nebo pravidelně do čaje sedativa. :think:

Příspěvek upraven 12.01.22 v 12:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267

Vybiras si evidentne spatne muze, pokud mas male dite a s jeho tatínkem uz nejsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300

Labilni magor - jedine reseni je rozchod. A nebo to resit nechces, tak budes trpet dal. Nic jineho nevymyslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
12.1.22 12:06

Než jsem se k tomu dostala, jsem vám tipla max 20 8o tohle není k žití…nebo to chceš řešit pak s dětma? Proč tatínek odjel, kam a zdá se vrátí? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32801
12.1.22 12:08

@Kukukeke asi bych se na něho vyprdla,
ale zas - moji rodiče se před svatbou rozešli 7×, což je za 9 měsíců docela dost, jsou spolu celkem spokojeně 39 roků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28768
12.1.22 12:10

Ať se odstěhuje a už se nevrací. Ještě když máš doma dítě, co to z toho má? Akorát neví co se děje a je zmatené. K dítěti domu bys měla přivést nějakého normálního jedince a ne takovou labilní kreaturu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18984
12.1.22 12:11

Jakmile se zacne balit, tak mu otevri dvere a cau.

Jednak je to magor (urazeni a nemluveni se fakt neda vydrzet) a jednak vi, ze se porad snazis to urovnavat, takze se urazi o to vic.

Jestli se nechces hned rozchazet, tak ho v tech scenach aspon nepodporuj. Chce se sbalit - at se sbali, chce mlcet - at mlci, ale ty se chovej, jako kdyz je ti to jedno, je ti ukradenej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
12.1.22 12:16

Jak malej harant no. Záleží na tobě, jestli ti to za to stojí. Já bych na to asi psychicky neměla. Lidi se nemění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11534
12.1.22 12:23

@Kukukeke No teď už to je jedno no :lol:…je to hysterka musí to být únavné a otravné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
12.1.22 12:29

V mládí jsem zažila podobný vztah, prosila jsem ať neodchází apod., vůbec jsem si nevážila sama sebe…a co on? Pro něj to bylo krmení jeho ega a akorát se to stupňovalo, myslel si, že mě má jistou a může mě takhle manipulovat. Pak jsem ho vyhodila já a bylo! Nechtěl, držel se jak klíště, ale pak dostal pevný termín, kdy se má nejpozději odstěhovat a bylo. Já najednou volně dýchala a bylo mi fajn. Náš společný syn tehdy řekl, že jsem to měla udělat dávno a že to spolu zvladneme. Teď mám už x let novy vztah, druhého syna a když dojde na hádku, nikdy nikoho neprosím ať zůstává… ba naopak, klidně bych pomohla zabalit…a světě div se… žádné výhrůžky odcházením a mlčení…ale problem vždy řešíme… stačí hodina dvě na vychladnutí hlavy a pak to clovek vidí jinak. Takže moje rada, uvař si kafe, pusť hudbu a koukej jak se balí a případně mu ještě v klidu poraď kde co má, ať to zbytečně dlouho netrvá… buď se probere a nebo ty se zbavíš jendou provždy manipulátora

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat