Po každém probuzení chce mímo jíst

18
29.7.21 09:31

Po každém probuzení chce mímo jíst

Ahoj maminky. Mám dotaz. Řešila jste některá to, že mimčo 2 měsíce staré po každém probuzení je zvyklé jist? Ať spí hodinu nebo půl. Dávám 150 ml. Po každé pláče že má hlad. Je přežraný, ublinkavá a já si nevím rady :zed: :nevim: jsme na UM. Snažím se ho vždy zabavit, ale marně. Díky za všechny rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10882
29.7.21 09:40

A jsi si jistá, že je to hlad? UM by se nemělo dávat tak často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
29.7.21 09:41

Není možné že to není hlad? Může mít žízeň, bolest bříška, špatně se mu leží, plná plinka, chce se mazlit… Je toho dost proč může plakat. Když je prejezeny a blinka nedávala bych mu to pokaždé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1013
29.7.21 09:44

Umělého by se tolik dávat nemělo, co hodinu je fakt moc…nedivila bych se kdyby plakalo né hladem, ale bolením břicha. Jestli je přejezený a ublinkává, tak prostě když se probudí za hodinu, nosila bych, masírovala bříško a udělala cokoliv jiného, jen nedávala hned zase UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
29.7.21 09:45

Právě že ho nic neuspokojí :zed: :,( Snažím se ho i zabavit. Na koliku netrpíme. Jen je takhle naučený a já nevím, jak ho to odnaučit. Nechci ho nechat plakat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12023
29.7.21 09:45

@KacenkaJ92 Ten pláč nebude proto, že má hlad, je to miminko, nedokáže říct co chce, tak brečí. Může mu být teplo, mít bolení bříška atd. Určitě mu nedávej UM tak často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
29.7.21 09:46

Samozřejmě mu nedávám každou hodinu. Pokouším se to aspoň na tři hodiny protáhnout. Nejsem zabiják :D jen třeba nějaké rady, aby se to odnaučil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1013
29.7.21 09:48

@KacenkaJ92 dudlík nechce? Je naučený mít flašku, ale přitom se šíleně přepije a pak brečí. První věc je fakt nedávat tak často UM. Budeš se muset obrnit trpělivostí a fakt vydržet to, že chvilku pláče, ne ho utišit lahví s mlékem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
29.7.21 09:49

@LucEm
A ještě dotaz, dávat nebo nedávat trochu čaje nebo převařené vody? Doktor říkal, ať nedávám. Já občas dam, když je horko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
29.7.21 09:51

@kruel dudlík pak plive, protože z něho nic neteče :nevim: jak říkáš, musím se obrnět a vydržet to. Aby se to naučil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1726
29.7.21 09:51

@KacenkaJ92
Nechce třeba jenom chovat, nosit? Co v kočárku? Spi lépe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1013
29.7.21 09:53
@KacenkaJ92 píše:
@kruel dudlík pak plive, protože z něho nic neteče :nevim: jak říkáš, musím se obrnět a vydržet to. Aby se to naučil.

Co doktor to asi jiný názor, já měla dítě taky na UM a v červenci mělo taky dva měsíce. Když byly horka dělala jsem čaj, co je od narození. Mimčo bylo po šestinedělí a doktorka nic nenamítala…Takže pokud chceš, můžeš zkusit trochu toho čajíku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
29.7.21 09:54

@NinaU. Poslední dobou přes den spí tak vždy hodinu a začne kolotoč. V kočárku předtím spal krásně. Teď už asi vnímá všechno a je raději vzhůru. Tak prostě vydržet vydržet a snad se to brzy zlepší :? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18512
29.7.21 09:56
@KacenkaJ92 píše:
Ahoj maminky. Mám dotaz. Řešila jste některá to, že mimčo 2 měsíce staré po každém probuzení je zvyklé jist? Ať spí hodinu nebo půl. Dávám 150 ml. Po každé pláče že má hlad. Je přežraný, ublinkavá a já si nevím rady :zed: :nevim: jsme na UM. Snažím se ho vždy zabavit, ale marně. Díky za všechny rady.

Nevěřím že by nějaká máma davala 150ml um ve 2 měsících po pul hodině. Jestli jo, si hloupá a za ten řev můžeš sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1726
29.7.21 09:56

@KacenkaJ92
A co šátek nebo nositko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...