Po kojení blinká a pláče

30.5.20 20:37

Po kojení blinká a pláče

Zdravím. Máme dva měsíce starého chlapce. Plně kojen. Docela hltal, vždycky vypadá jako kdyby den nejedl. Vždy po kojení někdy i během něho začne ublinkávat po troškách. Začne být vzteklý, tak ho nechám odkrknout a začne mi blinkat. Někdy to není vůbec a někdy to z něj leje jako blázen ???? nejsou to šavle “obloukový” ale proste blinká a hned po tom začne plakat ???? Při jednom kojení jsme schopni ho prevléknout i 3× a i pak to z nej po troškách teče. Váhu nabírá krásně ale asi pochopíte ze to není úplně příjemné. Jestli máme špatnou techniku kojení, nebo je to tím jak hltá, rada bych aby to přestalo. Díky moc ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
172
30.5.20 20:43

Nám tohle miminko dělá pokaždé když mu dám spodní ruku kolem svého pasu, je zvyklý ji mít před sebou mezi prsy a v této pozici tak často neblinká, ale kroutí se, rozčiluje tak taky přemýšlím o technice, bohužel když dám jeho ruku jinam pokaždé zvrací. :roll: taky jsem zjistila že odříhnout je lepší dávat po chvilce co dopil a ne hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14690
30.5.20 20:48

Někomu odříhnutí vyhovuje, někdo po něm blije, záleží i na poloze, držení, atd.
Taky mi dcera blila hodně. Pak to přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
30.5.20 20:51

Může to být i reflux. (Jestli je to pro mimča tak nepříjemné jako pro nás dospělé, tak se nedivím, že tak křičí… :?) nevím, zda existuje nějaká vhodná kojící poloha pro miminka s refluxem, ale třeba ti někdo poradí a za zkoušku nic nedáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
30.5.20 20:54

A pokus by šlo o reflux, tak můžete vyzkoušet nutriton, nebo gastrotuss baby..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
31.5.20 01:20

Dcera taky blinkala až do cca 8 měsíců. Prostě se vždycky prezrala :lol: Musíte prostě vydržet. Ze chcete aby to přestalo, to není tak jednoduchý. Naučte se s miminkem manipulovat tak, aby vám místo třech bodycek poblil jen 1 :lol: nic vic mě nenapadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat