Po kom má vaše dítě oči a po kom obočí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 11:30
Po kom má vaše dítě oči a po kom obočí?

Holky jen tak pro zajímavost a pro pobavení… mají vaśe děti oči i tvar obočí po jedné osobě anebo tvar očí po jednom a tvar oboči po někom jiném? Přijde mi zajímavé, že kolem sebe vidím tu první variantu, že oči se dědí společně s obočím. U nás starší dcera jednoznačně podědila oči s obočím a u mladšího 3 měsíčního zatím nevím nevím a tak typuju, že podle tvaru obočí by mohl mít oči po mě????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 11:31

Proboha proč anonym? Kvůli hrubek?

Premek_Orac
Závislačka 4421 příspěvků 17.04.18 11:35

Eugenika je zakázané téma. Dotyčná ví, že by mohla být obviněna, a tak proto anonym.

histep
Závislačka 3710 příspěvků 17.04.18 11:38
@Doe_Jane píše:
Proboha proč anonym? Kvůli hrubek?

Když už máš problém s hrubkami, pak:

• kvůli + 3.pád
  • k vůli + 2.pád
Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2356 příspěvků 17.04.18 11:54

@histep Záměr,řekla bych… :mavam:

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2356 příspěvků 17.04.18 11:57

Náš prcek má modrošedou barvu i tvar očí po tátovi a přesto, když udělá určitou grimasu, všichni říkají, že kouká jako já..obočí jsem nezkoumala.

Anna766
Hvězda diskuse 72241 příspěvků 17.04.18 12:02
@histep píše:
Když už máš problém s hrubkami, pak:
  • kvůli + 3.pád
  • k vůli + 2.pád

Taky tě to fláká přes oči? :D

Tamtama
Extra třída :D 11827 příspěvků 17.04.18 12:05

Oba kluci mají barvu očí po otcích, téměř neexistující obočí po mně :lol:

kruel
Kecalka 316 příspěvků 17.04.18 12:07
@Anonymní píše:
Holky jen tak pro zajímavost a pro pobavení… mají vaśe děti oči i tvar obočí po jedné osobě anebo tvar očí po jednom a tvar oboči po někom jiném? Přijde mi zajímavé, že kolem sebe vidím tu první variantu, že oči se dědí společně s obočím. U nás starší dcera jednoznačně podědila oči s obočím a u mladšího 3 měsíčního zatím nevím nevím a tak typuju, že podle tvaru obočí by mohl mít oči po mě????

určitě je má po tobě…že vůbec pochybuješ??!! :roll:

Kelsey
Hvězda diskuse 44906 příspěvků 17.04.18 12:09

Jedna ma moje vlasy a vsichni tri moje dlouhe rasy (i kluk). Nejvic jsou podobni tatkovi, prarodicum. Zalezi na uhlu pohledu, ze u mladsi dcery vidim casto neter, kdyz byla mala holka (manzelova rodina) a jindy vidime moji mamku. Kluk nekdo rika, ze ma oci meho dedy, ktery uz davno umrel, tak neposoudim a nekdo rika, ze ma oci svagrove a ja od porodnice vidim kopii mojeho otce.
Detska rika, ze dle usmevu pozna u vsech tri otce decek, ze maji jeho usmev.

Anna766
Hvězda diskuse 72241 příspěvků 17.04.18 12:13
@Tamtama píše:
Oba kluci mají barvu očí po otcích, téměř neexistující obočí po mně :lol:

To je dobře :lol: doba brežněvů už odezněla.
Moje děti mají barvu očí po mě, zbytek i s obočím a řasama po otci.

histep
Závislačka 3710 příspěvků 17.04.18 12:20
@Aduš8 píše:
@histep Záměr,řekla bych… :mavam:

Nikoliv záměr, ale moravský dialekt.

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2356 příspěvků 17.04.18 12:32

@histep tak to pak ano, já jsem ze západu.. :lol:

Svetluska.Lulu
Kecalka 318 příspěvků 17.04.18 13:04

Mala (4 mes.) ma od narozeni spoustu vlasu a vyrazne oboci po me :mrgreen: chudak bude mit s upravou oboci hodne prace :lol: po kom ma oci, to se jeste uvidi, manzel ma hodne promenlivou barvu podle nalady a ja heterochromii, sice obe oci stejne, ale „slunickove“. Ted tezko rict :nevim:

belladonna
Závislačka 2626 příspěvků 17.04.18 14:18

Podle mě se nikdy nic nemíchá. Já, když se na dítě podívám, tak vidím buď maminku či tatínka, ale že bych viděla nos po mamince a oči tátovi, to nikdy nevidím. Náš syn je celý táta, i když někdo, kdo nezná otce, tak řekne, že jsem to celá já, protože máme stejné rysy.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >