Po krizi neřekl, že mě miluje..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 10:00
Po krizi ,neřekl ze me miluje..

Dobrý den, s partnerem jsme měli před měsícem po 3letech krizi ve které mi řekl, ze je na nej toho poslední dobou hodně a ze chce byt sám a věnovat se sam sobě a ze bude lepší se rozejít, ze me miluje, ale už není zamilovaný. Nějak jsme tu krizi přešli a chová se normálně říká mi hezky, směje me se, obijma me, máme sex ještě více prociteny a prožity než predtím, ale problém je v tom, ze od doby, co jsme měli krizi mi neřekl, ze me miluje a já jako každá jiná žena, potřebuje to slůvko slyšet. Před krizi mi to říkával celkem často někdy sám od sebe a někdy po té co já jsem mu to řekla já. Tak nevím, jestli se ho zeptat zda me miluje nebo počkat až to řekne sám a netacit na nej? jelikoz od té doby jsem mu to taky neřekla a to jsem měla už několikrát na jazyku, ale pak jsem si řekla, ze proč když on mi to taky neřekl. Chováme se k sobě hezky. Když něco udelam pro nej, tak mi řekne vždy zlato víš ze me rozmazlujes? :* tak nevim. Dekuji za rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lioness34
Závislačka 2646 příspěvků 27.05.19 10:02

O to nemá smysl si říkat:… to je fakt mimo. Budeš spokojena když ti to řekne na nátlak?? Nechej tomu volný prubeh, když fungujete na pohodu, časem to přijde neboj..

kve-tinka
Kelišová 5122 příspěvků 2 inzeráty 27.05.19 10:07

Nejste si kvit, když ty ty slova taky polykáš na jazyku?? ;) Tak mu to prostě řekni, když to tak cítíš.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 27.05.19 10:09

Ja bych rekla, ze driv nebo pozdeji pujdete od sebe.. ono my tady nevime, jaka ta krize byla, co jste si rekli a nerekli, ale tohle lepeni nikdy neni dobre :nevim: mam kamaradku, co je s pritelem jedenacty rok, nekdy kolem ctvrteho roku meli silenou hadku, chlap ji rekl, ze bude lepsi se rozejit a ze ji vlastne nikdy nemiloval.. ted maji oba pres tricet, kamaradka uz pomysli na svatbu a deti a pritel ani omylem, deti nechce a zenit se nikdy nebude.. no a ted kamaradka nevi co delat - zahodit skoro 11 let a najit si nekoho jineho, kdo se bude chtit zenit a bude chtit deti a nebo zustat s pritelem :nevim: jo a za tech 11 let ji chlap nikdy nerekl, ze ji miluje :zed:

Lioness34
Závislačka 2646 příspěvků 27.05.19 10:15

@Tazvesnice rozchod a hledat. Neztracet čas

Lychee13
Závislačka 3198 příspěvků 27.05.19 10:18

Jak to bylo v seriálu Průměrňákovi. "Řekl jsem ti to ve svatební den, když se na tom něco změní, dám vědět. " :mrgreen: Někteří chlapi to třeba nemají potřebu říkat, ale neznamená to, že to tak necítí.

Blankaspl
Kecalka 244 příspěvků 27.05.19 10:19

Tak ono se nemusí říkat jenom miluju tě. To mi manžel neřekl možná nikdy. Ale říká mi Opatruj se, dávej na sebe pozor… a v tom já to miluju tě prostě cítím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 10:35

@Tazvesnice my máme spolu 2 letou dcerku, takže dítě už máme. A predtim mi to říkával často. Teď nevim jestli se drží stranou po tom co mi řekl, jestli se neciti nějak blbě aby mi to řekl nebo nevim. Vím, ze me má rad děla veci pro me a co mám rada, ale porad tam citim trochu nějaký odstup jako by se nedokázal otevrit a projevit city či tak něco

milktea
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 27.05.19 10:42
@Anonymní píše:
@Tazvesnice my máme spolu 2 letou dcerku, takže dítě už máme. A predtim mi to říkával často. Teď nevim jestli se drží stranou po tom co mi řekl, jestli se neciti nějak blbě aby mi to řekl nebo nevim. Vím, ze me má rad děla veci pro me a co mám rada, ale porad tam citim trochu nějaký odstup jako by se nedokázal otevrit a projevit city či tak něco

jste spolu 3 roky a máte 2 letou dceru? :roll:

ria96
Nováček 5 příspěvků 27.05.19 10:51
@milktea píše:
jste spolu 3 roky a máte 2 letou dceru? :roll:

Tak to, že měli dítě podle vašich představ dost brzo, přece není předmětem diskuse. Nechápu, proc na to reagujete, navíc s tímhle emoji :roll:. To autorce určitě pomůže.

Paoloska
Echt Kelišová 8326 příspěvků 27.05.19 10:59

Zakladatelko, tohle vůbec neřeš. Manžel mi tohle řekne jen úplně vyjímečně, většinou, když má pod kůží ;). Přitom moc dobře vím, že mě opravdu miluje. Jeho lásku vnímám ve všem jeho konání. Nejsou tak důležité řeči ale skutky. Někteří chlapi na ta slovíčka zkrátka nejsou. Jo, a taky mi to dříve říkával, třeba 10× za sebou, ale to bylo v době zamilovanosti, kdy jsme měli oba hlavu v oblacích. Skutečná láska je v něčem jiném :srdce:.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 27.05.19 11:01

@milktea no asi tak :nevim: @ria96 a proc reagujes Ty, kdyz nemas nic k tematu? Jen proto, aby sis rypla do uzivatelky, ktera tu diskutuje k danemu tematu? :roll: ono je docela zasadni pokud chce nekdo poradit, aby sdelil vsechny informace a ona informace, ze jsou spolu tri roky a maji dvouletu dceru je hodne dulezita, ptze pak to cele muze a vypada tak, ze nebyt ditete, tak spolu nejsou a to dite pravdepodobne po trech mesisich vztahu taky uplne planovane nebylo :nevim:

milktea
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 27.05.19 11:21
@Tazvesnice píše:
@milktea no asi tak :nevim: @ria96 a proc reagujes Ty, kdyz nemas nic k tematu? Jen proto, aby sis rypla do uzivatelky, ktera tu diskutuje k danemu tematu? :roll: ono je docela zasadni pokud chce nekdo poradit, aby sdelil vsechny informace a ona informace, ze jsou spolu tri roky a maji dvouletu dceru je hodne dulezita, ptze pak to cele muze a vypada tak, ze nebyt ditete, tak spolu nejsou a to dite pravdepodobne po trech mesisich vztahu taky uplne planovane nebylo :nevim:

právě a zamilovanost logicky vyprchá a nebýt dítěte, tak se třeba i rozejdou, to se stává a nebudou první ani poslední, no bohužel nebudou ani první ani poslední, co si udělají dítě a pak přijde vystřízlivění…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 11:33

@milktea ano,máme a milujeme ji nadevse. Kvůli dceři spolu nejsme.. Rozumíme si skoro ve vsem, máme stejný směr, vidíme veci stejným způsobem, to či nás spojuje není jenom dcera. Jak jsme se bavili v době kdy byla krize řekl mi, ze se jako muž neciti dobre, ze by chtěl něco dělat pro sebe co by ho naplnovalo a tím ze chodí jen z prace do prace a domu, pac děla skoro cely den a je prakticky porad jenom s nama, tak jsem ho i celkem pochopila. Spis bych chtěla vztah upevnit a posunout na vyšší úroveň.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 11:36

@milktea a s tím ze nebýt dítěte by jsme se rozešli to si nemyslím. Pac my bychom radi cestovali, jezdili na různé výlety, procedury, šle jelikoz nemáme nikoho kdo by nám malou pohlidal aby jsme si jednou za čas někde mohli vyrazit, tak jsme porad jenom z malou, vím ze je to trosku složitější, pac jsme měli hned mimco a skoro si nic spolu neužili, ale já doufám, ze v budoucnu jak malá bude větší si užijeme více veci. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama