Po letech jsem zjistila s kým manžel spal přede mnou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 09:23
Po letech jsem zjistila s kým spal.

Po mnoha letech manželství jsem se dozvěděla s kým manžel spal přede mnou. Jde o jednu z mých známých a jeho spolužačku. Když jsme mluvili o předchozích vztazích, tak mi tvrdil, že nikoho s kým spal přede mnou neznám a ejhle spolužačka. Je to blbost, ale může mi někdo zkusit vysvětlit proč mi lhal?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 06.03.19 09:26

A veděl, že se znáte? Stejně nechápu, k čemu ti je vědět, s kým spal před tebou…

Alkata
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 06.03.19 09:26

Přesně kvůli tomuhle.

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 06.03.19 09:29

A víš opravdu jistě, že ta informace je pravdivá?
Může jít o zaměřenou pomluvu.

Nebo může jít o manželovu lež, když byl ještě student, aby se vytáhl před kamarády (Klucí já se včera po kině vyspal s Maryš, ta má tak krásně pevný kozy…) a teď po letech se to dostalo k Tobě

Petula306
Kecalka 225 příspěvků 06.03.19 09:29

Není to jedno? Vždyť to bylo ještě před vámi :nevim:
A vůbec - proč holky zjišťujete, koho měl váš přítel, než vás poznal? Protože jsem asi divná a je mi to úplně jedno.

zoidberg
Extra třída :D 12740 příspěvků 06.03.19 09:29
@Anonymní píše:
Po mnoha letech manželství jsem se dozvěděla s kým manžel spal přede mnou. Jde o jednu z mých známých a jeho spolužačku. Když jsme mluvili o předchozích vztazích, tak mi tvrdil, že nikoho s kým spal přede mnou neznám a ejhle spolužačka. Je to blbost, ale může mi někdo zkusit vysvětlit proč mi lhal?

Protože to absolutně nemá nic společného s novým vztahem a protože jsou ženy zbytečně zvědavé a hledají za vším něco podstatného i když je to naprosto nepodstatné. V takovýchto věcech lžu také a mám čisté svědomí, je to účelná a dobročinná lež.

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 06.03.19 09:30
@Alkata píše:
Přesně kvůli tomuhle.

Taky možnost. Lhal Ti z pohodlnosti, abys to neřešila. K čemu to je, řešit předchozí vztahy? Odmazat se nedají

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16528 příspěvků 06.03.19 09:33
@zoidberg píše:
Protože to absolutně nemá nic společného s novým vztahem a protože jsou ženy zbytečně zvědavé a hledají za vším něco podstatného i když je to naprosto nepodstatné. V takovýchto věcech lžu také a mám čisté svědomí, je to účelná a dobročinná lež.
:thumbsup: :thumbsup:
Káťa19
Extra třída :D 11022 příspěvků 18 inzerátů 06.03.19 09:34
@Alkata píše:
Přesně kvůli tomuhle.

přesně tak :D jako tohle se prostě neřeší, co bylo předtím přeci ne?
jako lež bych to nebrala, protože je to milosrdná lež, aby sis nedělala starosti… nebabrej se v tom. Já se s manželem taky o tom nebavím, že jsem spala s mým spolužákem a kamarádem, se kterým se kamarádím dodnes, ale už se skoro nevídáme, každý máme svou rodinu a bydlíme od sebe daleko…
Navíc sám mi řekl, že to vědět nechce. :)

Planetka85
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 06.03.19 09:34

Proč by Ti měl rovnou lhát? Třeba nevěděl, že se znáte nebo ho to ani nepadalo (je to přeci jen chlap…). A netuším, proč se v tom po letech babráte… Ty jsi pyšná na všechny své sexuální partnery a ani jednoho nelituješ? (že se z něj třeba časem vyklubal sobec, hajzlík apod.)? Nevím k čemu to je, po letech řešit koho měl ten druhý v posteli, a potom! se skrz to ještě „trápit“ a zakládat diskuze…

Sallyna
Kecalka 172 příspěvků 06.03.19 09:37

Neres to. Co bylo, bylo. Nerekl ti to, aby te to netrapilo. Uplne to vypusti a zij dal.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 09:52

Pravda to je. Že se známe věděl. A nemyslím si, že mi do toho nic není. Začli jsme spolu chodit v nácti a o svých předešlých vztazích jsme si řekli. Ono je rozdíl, jestli s někým začínáte v 17 nebo 40. Pro mě je ve vztahu důležitá důvěra. Takže je mi dost nepříjemné, že se léta potkávám a bavím s někým, kdo spal s mým mužem, a já o tom do teď nevěděla.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 06.03.19 09:55
@Anonymní píše:
Pravda to je. Že se známe věděl. A nemyslím si, že mi do toho nic není. Začli jsme spolu chodit v nácti a o svých předešlých vztazích jsme si řekli. Ono je rozdíl, jestli s někým začínáte v 17 nebo 40. Pro mě je ve vztahu důležitá důvěra. Takže je mi dost nepříjemné, že se léta potkávám a bavím s někým, kdo spal s mým mužem, a já o tom do teď nevěděla.

Dobře, lhal. Ale ta jeho lež mi vzhledem k tvé reakci přijde docela dobře pochopitelná. Nechápu, proč dělat takové haló kvůli tomu, s kým spal před tebou.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 06.03.19 09:55
@Anonymní píše:
Po mnoha letech manželství jsem se dozvěděla s kým manžel spal přede mnou. Jde o jednu z mých známých a jeho spolužačku. Když jsme mluvili o předchozích vztazích, tak mi tvrdil, že nikoho s kým spal přede mnou neznám a ejhle spolužačka. Je to blbost, ale může mi někdo zkusit vysvětlit proč mi lhal?

Lhal ti proto, abys se v tom přesně takhle nebabrala.

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 18241 příspěvků 06.03.19 09:57

Prosím tě, no tak co. Bylo to před tebou. Nechápu co řešíš.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama