Po letech problém se zaváděním tamponu

Anonymní
3.7.21 17:36

Po letech problém se zaváděním tamponu

Ahoj, prosím o zkušenosti ostatních. Předesílám, že na gynekologii jdu za 14 dní…

Je mi 38, jedno dítě (11 let), porod císařem. Vždy jsem používala bez problému tampóny, čím dál hůř se mi ale zavádějí, cítím je v sobě, teď se mi nedařil zavést dokonce několikrát po sobě. Jako by „tam“ bylo míň místa… :oops: Zkoušela jsem si ve sprše nahmatat čípek ( uvažovala jsem i o kalíšku) a je strašně nízko ( teď celkem logicky, na začátku cyklu), ale nejde vůbec obkroužit prstem ( jako kdysi - už jsem kalíšek zkoušela), tak se docela bojím, že mám uvnitř pochvy něco, co tam nepatří, nějaký zdravotní problém. Nebo je to povoleným svalstvem, věkem? Je to fakt nepříjemné a celkem mám i strach. Cyklus mám jak hodinky, mimo tohle žádné potíže. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
587
3.7.21 17:40

Prolaps dělohy? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 17:48
@Vladusxx píše:
Prolaps dělohy? :nevim:

Googlila jsem, a asi nějaké rizikové faktory mám. Ale ne všechny příznaky… :nevim: třeba nemám časté a silné krvácení a inkontinenci… :nevim: ale něco naopak sedí. Já jsem teda zvědavá, ale je ve mně malá dušička. Vždycky jsem byla ráda, že mám v tomto směru všechno ukázkové - spolehlivý cyklus ( ten mám stále), tělo se chovalo pořád stejně… a teď to není.

• Citovat
  • Nahlásit
587
3.7.21 18:19

Nic jiného mě nenapadá…ale nemám v tomhle směru zkušenosti jak to vypadá třeba v začátku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat