Reklama

Po letech zamilovaná do jiného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirda123
Nováček 6 příspěvků 31.12.17 11:55
Po letech zamilovaná do jiného

Ahoj lidičky, ani nevím, co mě sem vede, abych sem psal můj příběh, možná naděje, možná rada, možná jen se vypovídat. Můj problém se jmenuje zamilovaná přítelkyně a samozřejmě je jasné, že zamilovaná už není do mě. Jsme spolu skoro 7 let, rok spolu bydlíme, řekněme „Janě“ je 25, mně 33. Až do léta plynul náš vztah myslím velice pohodově, žádné větší problémy, vycházeli jsme i ve společné domácnosti (pro nás oba to byla trošku zkouška, protože jsme se oba osamostatňovali). Nechyběly pusinky, všude jsme se vodili za ruce, mluvili spolu, jezdili po výletech, na dovolenou, kina, divadla, prostě žádnej extrémní stereotyp, vždycky jsem se snažil tohle nějak rozbít, když jsem cejtil, že to na nás padá. Přítelkyně vždycky byla v tomhle trošku pasivnější, ale já si na to zvyknul, bral jsem to, a bavilo mě hledat příležitosti, kam zajít, vždycky jsme se dohodli a shodli a vzhledem k tomu, že jsme oba takové klidné povahy, aspoň mě to posouvalo někam dál, abych byl sám víc společenskej, což na sobě vidím jako jedno z mých větších negativ, jsem introvert a nejsem moc společenský, spíš si vystačím s pár lidmi, ale zase žádná konzerva. Jediný trošku problém pro mě bylo trochu méně sexu, než bych chtěl, ale po letech jsem nečekal žádnou divočinu.
Bohužel v létě si „Jana“ vyrazila s partou lidí se stejným koníčkem na víkend a tam se to zvrhlo… Sblížila se s kamarádem, o dvacet let starším než ona, on je aktivní tanečník, společenský a já až teď zjišťuju, že možná tohle (moje menší společenská aktivita) celou dobu přítelkyni trochu vadilo… Ale za celou dobu se neozvala s tím, že by bylo něco špatně, že by jí něco chybělo… Až potom, co ho poznala mi říkala, že si připadá taková odříznutá (přestěhovali jsme se do mého rodného města, kde nikoho moc nezná), já se jí to snažil nějak vynahradit, už dřív jsem jí seznámil s partou mých kamarádů… Ale tenhle druhej prostě pro ní má posledních pár měsíců takový náboj, že se do něj bezhlavě zamilovala a všechno co jsme spolu budovali je najednou v troskách. Úplně se změnila, dřív nikdy nikam moc nechodila, i když jsem jí lákal, teď se najednou vracela po nocích, což už jsem nevydržel a trochu drsně se jí zeptal, co to má znamenat a nakonec z ní vypadlo, že se s ním vídá, posledních pár týdnů se ke mně chová jak kus ledu. Byť se o tom snažím mluvit, nevidím bohužel žádnou snahu z její strany a už z toho propadám těžkým depkám, což samozřejmě našemu vztahu nijak neprospívá, ale už to prostě nedávám, i teď se mi koulí slzy po tvářích. Vůbec nevím jak dál, říkala mi, že jsem nic špatně nedělal, všechno víceméně klapalo a najednou přijde někdo jinej a jde to všechno do háje. Prý mě má ráda, dokáže se mnou žít, ale on pro ní má momentálně asi větší hodnotu… Samozřejmě chápu, že když je zamilovaná, tak nevidí, neslyší, vidí jen toho jednoho, ale jak z toho ven? Jak se z toho nezbláznit? Už uvažuju i o radikálnějším řešení, že jí navrhnu, aby se odstěhovala (byt je psaný na mě), ale zatím jsem k tomu nenašel odvahu. I přes všechno, co mi posledních pár týdnů provádí, jak mě to užírá, jí pořád miluju a nedokážu to skončit, i když tuším, že to tak asi dopadne… Pro mě je to hrozný, protože ani „Jana“ neví, co se stalo, proč se to stalo, co jí chybělo… nikoho prý cíleně nehledala. Byť já asi tuším… Nový chlápek imponuje svojí společenskou aktivitou, je to tanečník, já mám spíš běžné koníčky a pár kamarádů, prostě normálka… On navíc vypadá, že se do ní taky zamiloval, i když u podobného člověka (táhne mu na 45, je několikrát rozvedený, bezdětný) je otázka jak moc to všechno myslí vážně… Já to všechno myslel velice vážně, chtěl jsem s „Janou“ založit rodinu, asi jsem to všechno bral až moc vážně a snažil se až moc… Vlastně jsem ten vztah posouval hlavně já, když tam o tom přemýšlím, všechno měla až moc automaticky, prakticky beze snahy… Na Silvestra samozřejmě jeli spolu s partou dalších lidí, takže mi dala košem i na tuhle příležitost a to, že si bude užívat silvestrovskýho francouzáka s tímhle *** mě neskutečně rozpaluje doběla.
Máte někdo podobnou zkušenost? Dá se tohle ještě zachránit? Neskončím v blázinci :)?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

generio
Kecalka 132 příspěvků 31.12.17 11:59

@Mirda123 Kamo, jak je zabouchla jinde, nesvedes nic.
Cim vic budes hodnejsi, tim vic tebou bude opovrhovat.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8091 příspěvků 31.12.17 12:00

Zas jí můžeš na Silvestra sbalit, ať to má všechno komplet připravený. Citlivým chápáním teď nic nezachranis, naopak…

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 31.12.17 12:06

@Mirda123 Prechozeny vztah, pravdepodobne prvni vaznejsi vztah a touha zkusit neco noveho. Zachranit se da leccos, ale musi byt vule na obou stranach a to Jana svym odjezdem na Silvestra s tim novym objevem jaksi sabotuje.
Osobne bych tuhle letargii neprodluzovala, nekdy je rozchod tim nejlepsim resenim, ktere vztahy procisti a da vam obema moznost zjistit, jestli si budete chybet.
Navic si myslim, ze Jana ted nema duvod snazit se. Ty ji tolerujes vyjezdy s kamaradem a cekas jako verny ohar, ze ji to prejde. A to zenam neimponuje.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 31.12.17 12:08

Jej hezky pěkně ji vypakuj. Není nic horšího než chlap bez páteře - tím ji imponovat nebudeš.

Peta02
Kecalka 338 příspěvků 31.12.17 12:09

Pokud nemáte děti, není nejmenší důvod se takhle trápit. Slecne bych zabalila kufry a poprala pěkný Nový rok. Hodně štěstí :hug:

káťa
Extra třída :D 12815 příspěvků 31.12.17 12:13

Neboj, v blázinci neskončíš ;)
Hele, oba jste mladí, naštěstí nemáte děti a finanční závazky, až se vrátí ze Silvestra, tak jí řekni, ať se odstěhuje. Pro tvé vlastní dobro. Mnohem lepší to utnout (navíc se ctí), než přihlížet jejímu zamilovanému vzdychání jinde. Chvíli si posmutníš a pak si najdeš někoho jiného ;) S touhle to je o ničem, je zamilovaná do jiného, v podstatě po půl roce bydlení s tebou…nech jí jít - čím déle se budeš odhodlávat jí to říct, tím déle se budeš trápit…

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 31.12.17 12:16

Chlape, je mi to líto, protože chápu, že ti to trhá srdce.
Ale proč mít vedle sebe ženskou, která je zamilovaná jinde, tráví čas s někým jiným?
Vystěhuj ji, chce něco jiného, nemáte závazky, tak sám sebe netýrej tím, že se na to budeš koukat. Nakonec budeš jen za slabocha, co jí trpí, že ulétává někde jinde. A věz že ze strany ženské je citové vzplanutí horší, než kdyby si někde vyzkoušela sex. Což si myslím, že se taky děje a ty ze sebe děláš pitomce.
Zníš jako chlap co nad sebou přemýšlí, zná svá negativa a limity, překonáváš se, zníš odpovědně. Myslím, že nebude problém najít novou partnerku. Navíc, můžeš se těšit, že zase prožiješ to vzrušení z nové baby.
Začni další rok s čistým štítem, nenech ze sebe dělat vola.

Černá vdova
Echt Kelišová 8977 příspěvků 31.12.17 12:28

Už by měla a sbaleno. O dvacet let starší několikrát rozvedený páprda pro ni bude fakt terno :roll:. Vystěhuj jí. Už bys ji stejně nemohl nikdy věřit.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 31.12.17 12:42

Zabalil bych ji kufry a nechala za dvěma až by přišla z toho Silvestra tak aby si je rovnou mohla vzít :) ;)

kristyn.g
Závislačka 2792 příspěvků 31.12.17 12:49

No… ona časem zjistí že zahodila svých 80% pro 20%… po 7 letech bych řekla krize, myslím si že to nemusí být ztracené, hormony a zamilování přijde i v letitých vztazích, ale jestli s ním už otevřene chodí a s tebou to uzavřela tak to na dobré cestě není :-(

nebuď bačkora co sedí doma a poslušně čeká… jsi akorát za trubku i v jejích očích.. tím že jí nespakuješ ničemu nepomáháš, jen víc klesáš v jejích očích i svojich. Dokud tě má jistého a může si jen tak dovádět s jiným s tím že se může kdykoliv k tobě vrátit… tak jí k zamyšlení nic netlačí.

navíc se bude divit až pardál si jí s kufry k sobě nevezme…

Příspěvek upraven 31.12.17 v 12:50

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 12:50

@vonajebohyne já nechci být urypana ani nijak otravná, ale můžete mi prosím vysvětlit pojem"přechozený vztah"???U nás to používá straaasne řada tchýně, vždy když se jedná o její dceru, moji švagrovou…je ji 35 má jedno dítě, hypotéku ji platí právě ta tchýně a vždy když o dcerunce mluví, o jejich vztazích nezapomene říct že mají přechozený vztah…jak jako přechozený, ona to teda používá i u vztahů co švagrové trvají jen 3-6 měsíců. :zed: Tchýně mi tenhle pojem nevysvětlila…třeba se konečně něco naučím o vztazích… a pojmech.

kristyn.g
Závislačka 2792 příspěvků 31.12.17 12:54
@Anonymní píše:
@vonajebohyne já nechci být urypana ani nijak otravná, ale můžete mi prosím vysvětlit pojem"přechozený vztah"???U nás to používá straaasne řada tchýně, vždy když se jedná o její dceru, moji švagrovou…je ji 35 má jedno dítě, hypotéku ji platí právě ta tchýně a vždy když o dcerunce mluví, o jejich vztazích nezapomene říct že mají přechozený vztah…jak jako přechozený, ona to teda používá i u vztahů co švagrové trvají jen 3-6 měsíců. :zed: Tchýně mi tenhle pojem nevysvětlila…třeba se konečně něco naučím o vztazích… a pojmech.

přechozený vztah je odborný pojem, tvoje tchýně ho asi moc nechápe… je to když z páru se se tak postupně lety stanou spíš kamarádi, vytratí se zájem, přitažlivost…

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 31.12.17 12:58
@Anonymní píše:

Prechozeny vztah je vztah bez vyvoje a bez dynamiky. Kazdy vztah prochazi nejakymi fazemi a pokud ustrne na jednom miste, chybi spolecne zazitky, spolecne plany a projekty, je to vztah, ktery nikam nesmeruje a oba akteri v nem vicemene jen prezivaji. Alespon tak ho chapu ja.

generio
Kecalka 132 příspěvků 31.12.17 12:59

U " dedka" ma hormony a neco new, u Mirda123 jistoty… neni ten zivot krasny…
kvuli takove bych se ani nemahal s kufry a veci bych vyhazel rovnou oknem.
Otazkou je, jestli je to v tehle patlanici jeste mozne.On ji uz ji totiz jineho chlapa odpustil a dokonce place :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >