Po mateřské, úřad práce, dohoda o provedení práce a nárok na podp

Anonymní
2.2.21 17:07

Po mateřské úřad práce dohoda o provedení práce nárok na podporu

Zdravím vás, udělala jsem takovou věc. Po mateřské vlastně jsem šla na pracák s tím že mám nárok na nějakou minimalni podporu v ex práci jsem dala výpověď dohodou z důvodu péče o dítě. Včera jsem nastoupila na brigádu na dohodu o provedení práce, práce mě nebavila s tím že jsem vedoucímu říkala, že to dělat nechci. On říkal ok že mi pošlou pak poštou dokument o ukončení takže už tam jít nemusím. A zejtra jdu zase na pracák s tím že mám jakoby brigádu a zároveň s tím, že jsem ji i dneska ukončila. Budu mít ještě nárok na podporu v nezaměstnanosti? Děkuju za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76937
2.2.21 17:28

Při registraci na UP NESMÍŠ pracovat na dohodu o provedení práce, takže bych jim to neříkala a doufala, že na t nepřijdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
2.2.21 17:40

Já když si to přečtu:práce mě nebavila, nechci tam chodit, dají mi podporu? Nepíšu často do diskuzí ale nezlobte se na mě, pracuji 15 let v kuse bez přestávky, protože musím vydělávat, nic zadarmo není a toto mě dokáže naštvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48134
2.2.21 18:13

Uz jsi vycerpala 5 mesicu podpory za peci o dite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
2.2.21 21:38

Dohodu nemají na up jak zjistit pokud tě nějaká dobrá duše neuda ;) a tím že to řekneš si akorát vše zkomplikuješ :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48134
2.2.21 21:40
@JiříkMazlík píše:
Dohodu nemají na up jak zjistit pokud tě nějaká dobrá duše neuda ;) a tím že to řekneš si akorát vše zkomplikuješ :zed:

protoze se furt vsechno pise na brezovou kuru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat