Po maturitě se zabiju (dlouhé)

Anonymní
14.5.20 12:35

-

.

Příspěvek upraven 14.05.20 v 13:26

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

472
14.5.20 12:40

Navštiv psychologa :srdce:. Nemáš možnost se odstěhovat k nějaké příbuzné nebo kamarádce?
Já jsem měla s rodiči skoro to stejné, kdybys chtěla, napiš mi :kytka:

• Nahlásit
14726
14.5.20 12:41

Proč po maturitě? to nedává smysl

• Nahlásit
24408
14.5.20 12:43

Odborna pomoc, tady neni zadne jine reseni.Je mi to tak lito, jestli je to vsechno pravda…Ale citim, ze bojovat jeste chces. Podle me je to volani o pomoc.

Příspěvek upraven 14.05.20 v 12:45

• Nahlásit
6467
14.5.20 12:44

Hmm, a nechceš raději tu vš dostudovat a prostě si zařídit život, jaký chceš ty?
Myslíš, že jsi jediná, kdo neměl růžové dětství a milující rodiče? Ne, nejsi.

• Nahlásit
509
14.5.20 12:48

No a řekla jsi ve škole některé učitelce, jak jsi na tom? Byla jsi alespoň za školní psycholožkou? Svěřila jsi se lékařce? To všechno jsi měla a mohla udělat…

• Nahlásit
536
14.5.20 12:49

Najdi si nějaký smysl života, životní cíl kterého chceš dosáhnout (např. výborná práce, cestování, život v cizině,…). Po maturitě nastup na vysokou, najdi si brigádu, osamostatni se a svou rodinu úplně odstřihni ze svého života, vždyť je nepotřebuješ. Ale k tomu psychologovi bych určitě zašla (v dnešní době není žádná ostuda chodit k psychologovi, dneska má psychologa skoro každý druhý člověk)

• Nahlásit
11617
14.5.20 12:49

„ta psychicky nemocná“ už jsi, nestaneš se jí až po té, co vyhledáš odbornou pomoc. Proč by se to s tebou mělo táhnout dál? Víš, kolik lidí kolem tebe bere antidepresiva, aby vůbec vstali z postele a mohli fungovat, jen o tom nikomu nevypráví? Zabít se jistě můžeš, ale je to řešení pro sraba, je to jen útěk. Hrdinství je se své nemoci postavit a zařídit si život podle svého. Jdi k lékaři a začni se léčit. Je to jen nemoc jako každá jiná.

• Nahlásit
13883
14.5.20 12:50

Osamostatni se a rodině neber telefony, tím je potrestás víc než smrtí.

• Nahlásit
Ou
13345
14.5.20 12:51

Cestu ven znáš.

Zajít si za psychiatrem pro léky, srovnat základní bordel v neurochemii a pak si začít budovat svůj život po svém.

Chceš se zabít v okamžiku, kdy získáš možnost převzít odpovědnost za sebe sama a nebudeš to moc házet jen na okolí.

Samozřejmě že to můžeš udělat - je to možnost, kterou můžeš udělat vždycky.

Ale ty to chceš udělat bez toho, aby si zkusila léčbu a pak se poprat o svůj život.

• Nahlásit
M-A
655
14.5.20 12:54

Odkud jsi? Jestli chces, muzu ti nejak pomoct? Ja bych si zjistila, jak to je, pokud se chces osamostatnit. Urcite jsi plnoleta, a pokud budes studovat musis dostavat vyzivne i od matky. Co otec? Zijes jen jednou, nenech se odradit, zdeptat, zivot muze byt i fajn.

• Nahlásit
1866
14.5.20 12:55
@Anonymní píše:
  • mě fascinuje, že žádné učitelce nedošlo, že je něco špatně
  • mám mimochodem IQ 132 vyměřený od Mensy
  • má neskutečný respekt, že to ještě takhle zvládám.
  • o kamarády nemám nouzi. mám jich fakt hodně
  • cítím se jako Cizinec od Camuse
  • ale láska to z mé strany nebyla. a zlomila jsem nás oba dva.
  • měla jsem taky dva kamarády s výhodama. oba dva se do mě po čase zamilovali a já je musela odkopnout
  • říkala jsem doma už několikrát, aby se moc nedivily, až se zabiju. a víte co? já to přecijen udělám:)

Promiň amatérský tip takhle přes internet, ale zní mi to trochu jako histrión.

Najdi si psychologa, je velká šance, že ti s tímhle pomůže. Držím palce. :kytka:

• Nahlásit
3302
14.5.20 12:56

Nejsi nemocná. Nemáš to nijak potvrzené, vše jsou jen tvé domněnky, které pramení z tvého dětství… Na mě spíš působíš jako někdo, kdo chce být zajímavý, proto také tato sáhlodlouhá demonstrativni výpověď o tom jak se zabiješ, jak máš plno kamarádů a jak si měla kluka co tě miloval až po uši a ty jsi to schválně všechno sabotovala. Ano jsi zralá na odbornou pomoc, protože se v tom všem utápíš. Ale nemusela bys, kdybys s tou svou situaci něco dělala, stará už si na to dost. Já mám kamarádku co měla matku psychicky nemocnou alkoholičku. Raději šla do dětského domova než aby s ní žila, našla si pak práci má muže má děti a žije konečně šťastný život. Tak tady anonymně neplač na webu a dělej se sebou něco!

• Nahlásit
3500
14.5.20 12:58

Jsi fakt blazen, mela by ses nechat lecit. Vcera bylo pozde..

• Nahlásit
14.5.20 13:02

Děvucho, jsou lidé, kteří v minulosti položili svůj život ve válce za svou zem. Za vyšší cíl. Ty chceš obětovat svůj život kvůli své matky? Proč proboha, když se můžeš od ní naprosto odstřihnout, svobodně se nadechnout a kočírovat si svůj život podle svého?
Jsi takové polámané děvčátko a tvoje obava z psychiatrie je zcela zcestná. Naopak, je to jediná cesta, jak si můžeš pomoci a srovnat se. Už dávno to není cejch a ostuda.
Ty jen musíš vyhledat pomoc, jít na půl cesty a chtít se osvobodit.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama