Po menstruaci pozitivní test

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 19:26

Po menstruaci pozitivní test

Mám dotaz, snažíme se skoro rok o miminko… 2 dny před ms jsem zacala trochu špinit.. menstruaci jsem dostala po 2 dnech zpoždění. Měla jsem ms 3 dny..první den slaba a druhý den silná…po skončení menstruace jsem teď 3 den opět začala špinit a cítím se jako bych to měla znovu dostat..bolí mě pěkně v kříži a břicho a jsem děsně unavená..nedalo mi to a udelala jsem si test a je pozitivní..jednalo se o potrat? Ještě upřesním, že 2 den zpoždění rano jsem si delala test a negativní a odpoledne jsem to dostala..takže to vubec nechapu🤯 🤯

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1656
11.1.22 19:30

Já nechápu, že si někdo dělá test po ms.
Hoď sem foto testu a řekneme ti možná víc :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
11.1.22 19:33
:pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
11.1.22 19:35

Mám to samé :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 19:38

Bylo mi blbě, bolela prsa a byla jsem strašně unavená..tak proto 🙃

• Citovat
  • Nahlásit
1202
11.1.22 19:40

Zkusila bych za dva dny znovu, mohlo jít o biochemické těhotenství a v moči ti ještě zůstalo hcg. Kdyby byl znovu pozitivní tak bych to asi raději konzultovala s gynekologem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 19:46
@Markéta188 píše:
Já nechápu, že si někdo dělá test po ms.
Hoď sem foto testu a řekneme ti možná víc :dance:

Já ano. Po zkušenosti s mimoděložním si ho po ms dělám pravidelně…

• Citovat
  • Nahlásit
10493
11.1.22 20:21

Neblbnout s testama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24121
11.1.22 20:52

Zkus po dvou dnech. Uvidíš jestli bude sílit nebo se čárka ztratí. Některý ženy mají první měsíc menzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19851
11.1.22 21:22
@Janli píše:
Zkus po dvou dnech. Uvidíš jestli bude sílit nebo se čárka ztratí. Některý ženy mají první měsíc menzes.

Některé ho mají i 3,4 měsíce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 21:33

U me se jednalo o potrat. Dostala jsem klasickou ms, taky se zpozdenim a kdyz uz mela koncit, tak jsem stale krvacela.
Bylo mi to divne, protoze jinak mam ms pravidelnou. Tak jsem si udelala tehotensky test a jasna druha carka. Hcg pri odberech pozitivni, hodnotu uz nevim, hrozila mi revize, ale nastesti se s tim telo vyporadalo samo….

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 11:18

@Markéta188
A proč ne jako? Já měla menzes u obou těhotenství.. ;) a ne spineni to nebylo… Pak mě vyšla 3-4 den po MS čárka… Že ty nechápeš.. Každý nemá tělo jak hodinky…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 11:38
@Anonymní píše:
@Markéta188
A proč ne jako? Já měla menzes u obou těhotenství.. ;) a ne spineni to nebylo… Pak mě vyšla 3-4 den po MS čárka… Že ty nechápeš.. Každý nemá tělo jak hodinky…

Dekuju! A jak to probíhalo prosím dál? Doktor nic neviděl a nizka sliznice, ale testy jsou pozitivní a strašně mě bolí v kříži..nemůžu ani sedět :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 11:56
@Anonymní píše:
Dekuju! A jak to probíhalo prosím dál? Doktor nic neviděl a nizka sliznice, ale testy jsou pozitivní a strašně mě bolí v kříži..nemůžu ani sedět :(

No tak sliznici jsem měla tehdy takovou že mi řekl krásné… :D právě vám proběhla menzes… Ale furt jsem měla blbé tušení. :D pak přišly ty testy.. A za týden od konce menzes už potvrzení od Dr. Čuměl jako puk. Ale prostě se tak stalo :) dál? No to dal mi běhá po domě.. A má to 4 roky :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 13:05
@Anonymní píše:
No tak sliznici jsem měla tehdy takovou že mi řekl krásné… :D právě vám proběhla menzes… Ale furt jsem měla blbé tušení. :D pak přišly ty testy.. A za týden od konce menzes už potvrzení od Dr. Čuměl jako puk. Ale prostě se tak stalo :) dál? No to dal mi běhá po domě.. A má to 4 roky :-D

Tak to jsme na tom podobně :lol: ja u dcery tohle nezažila.. čárku mám mnohem silnější než včera..doktor říkal právě že těhotenství vylučuje :) ale druhou čárku jsem si na test nenakreslila :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat