Po měsíci má jinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 19:35
Po měsíci má jinou

Ahojte, můj ex partner si po měsíci od rozchodu našel jinou. Já bych to třeba nedokázala na nej zapomenout po měsíci ale zajímalo by mě po jaké době jste si vy našly nový vztah? Bez toho aby jste ke svému ex partnerovi ještě něco cítili

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 19:37

Po dvou tydnech po rozchodu s ex jsem nasla meho ted uz manzela, diky bohu za nej :kytka:

zu.syk
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 20.08.19 19:43

Spousta si jich najde jinou ještě před rozchodem :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 19:46

Záleží na tom, jak dlouho jsem s kým byla. Měla jsem dvouletý vztah a hned po 14ti dnech se zamilovala do jiného. Ale to proto, že nám ke konci s ex už vztah neklapal a ten „jiný“ mě docela dost uháněl, byl pozorný, milý, hodný. Ex byl pořád na PC a skoro si mě nevšiml, když jsme se zrovna nehádali. No, jenže ten jiný mě pak už ve finále nechtěl a jen si mě udržoval jako bokovku, jenže já slepá zamilovaná naivka to neviděla. Potom jsem ještě asi 3 měsíce měla „blok“ a i když jsem chtěla, nemohla jsem navázat jiný vztah, pořád jsem doufala a věřila, že bych s ním jednou mohla být, že o mě bude mít takový zájem, jako když jsem byla s ex. Jenže nic takového se nekonalo a po třech měsících jsem se poznala se svým současným přítelem. Teď jsme spolu skoro dva roky, šťastní, zasnoubení a s miminkem na cestě. :kytka: Jinak ten můj ex začal „nový“ vztah (se svou ex :D ) tři týdny po rozchodu, ale než s ní začal, tak udržoval nezávazný vztah s další svou ex. :D Ale podle mě, pokud si stihl tak rychle najít novou partnerku a navázat nový vztah..a taky pokud ji opravdu miluje, tak k tobě žádnou velkou lásku určitě nechoval.

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 20.08.19 19:48

Já si našla současného přítele (brzy manžela) cca 3 měsíce po rozchodu s ex.

mrav
Vesmírná mluvilka 32357 příspěvků 20.08.19 19:59

Mně to trvalo rok a osm měsíců. Moje žena ale zemřela. Po měsíci si někoho najít se mi zdá být uspěchané. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 20:01
@Anonymní píše:
Ahojte, můj ex partner si po měsíci od rozchodu našel jinou. Já bych to třeba nedokázala na nej zapomenout po měsíci ale zajímalo by mě po jaké době jste si vy našly nový vztah? Bez toho aby jste ke svému ex partnerovi ještě něco cítili

Já si našla hned, asi po týdnu, a nyní je to můj manžel :srdce:

Alladina
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 20.08.19 20:03
@mrav píše:
Mně to trvalo rok a osm měsíců. Moje žena ale zemřela. Po měsíci si někoho najít se mi zdá být uspěchané. :mavam:

Tys měl ale úplně jinou situaci. Tvoje žena zemrela. :(

Lainaire8
Závislačka 2984 příspěvků 4 inzeráty 20.08.19 20:29

Chlap to neřeší, sexuální vztah může udržovat hned po skončení jiného :mrgreen: já byla „zablokovaná“ skoro dva roky, nechtěla jsem chlapa ani vidět. Současnej to zkoušel dlouho než jsem povolila první schůzku a teď už jsme spolu pár let. Ale taky vím že na mě vyloženě nečekal, užíval si s kdejakou, vyplňoval mezery mezi delšíma vztahama :lol:

Amelie30
Závislačka 3336 příspěvků 20.08.19 20:41
@zu.syk píše:
Spousta si jich najde jinou ještě před rozchodem :mrgreen:

Ale fuj. :mrgreen: Zakladatelko, to je u každého individuální. Kašli na něj a užívej života :srdce:

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 20.08.19 21:02

Já si našla svého manžela 6 měsíců po rozchodu s ex a klidně bychom se mohli potkat dříve. S ex nám to neklapalo a o lásce se fakt nedalo mluvit. Za 2 měsíce jsem byla ok z rozchodu :)

mývalova žena
Kecalka 164 příspěvků 20.08.19 21:32

Ježíš, ten si ale dovolil!

I kdyby to bylo i den po té, tobě už to může být sumak. Vaše cesty se rozešly, je to jeho život. Zamestnej se sama sebou, jeho nech plavat.

salamio
Závislačka 2826 příspěvků 21.08.19 05:06

Ono to často bývá tak, že v terminální fázi rozpadu už je vztah jen skořápkou, jakousi napodobeninou vztahu, kdy jsou klidně přítomny všechny vnější znaky, ale jeden z partnerů už ve vztahu není.
Může se klidně plánovat budoucnost, jezdit na rodinné dovolené, mít spolu sex, atp., ale jak zpívají The Animals ve své nejslavnější písničce, je tam u jednoho pocit „I’m one foot one the platform, the other foot on the train“.

To jsou ty případy, kdy se okolí diví, „Ale vždyť to byl tak skvělý pár!“ Smutnějších, nebo spíše dramatičtějšch obrysů to nabývá, když si toho nevšimne ani partner. Pak je to ono ne zcela výjimečné „Všechno nám skvěle fungovalo a najednou odešel/odešla.“

Proto si takový člověk může najít nového partnera klidně hned ještě odpoledne, protože narozdíl od svého protějšku už v tom vztahu nějakou dobu nebyl. Tahle terminální fáze může trvat klidně několik let.

Místo doporučené literatury dnes doporučená hudba:

Váš příspěvek
Reklama