Po mimoděložním těhu..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
35
17.9.21 09:59

Po mimoděložním těhu..

Zdravím vás,
nikde jsem tu nedohledala a tak bych se vás ráda zeptala, kdo máte zkušenost s mimoděložním těhotenstvím a následnou laparoskopií a odebrání jednoho vejcovodu :
Po jak dlouhé době vám přišla MS a kdy je doporučeno se snažit dál o miminko, případně jak dlouho počkat? Kdy se vám případně podařilo otěhotnět? :*
Děkuji moc za všechny reakce, v nemocnici mi moc neřekli :D :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.9.21 10:30

Operace na konci listopadu, krvaceni pote tyden, MS prisla na konci prosince takze cca 4-5 tydnu po operaci. Rekli, ze se klidne muzeme zas hned snazit, ale pockali jsme 3-4 cykly. Otehotnela jsem pak dalsi rok v listopadu takze rok od operace, a cca 8 mesicu snazeni.

• Citovat
  • Nahlásit
21
17.9.21 19:50

@TerUm Ahojky já prodělala mimoděložní v lednu. Byl mi odstraněný pravý vejcovod, menstruace přišla cca 6 týdnů po laparoskopii. Se snažením jsme měli počkat 3 měsíce, tedy do dubna a v květnu už menstruace nepřišla 😊 nyní jsem v šestém měsíci a termín porodu mám v lednu. Překvapivě přesně na rok a den, kdy mi byl odstraněný ten vejcovod. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
17.9.21 19:57

@Romanka93
Děkuji za odpověď a gratuluji k miminku, jsem ráda, když vidím, že to jde a je vše v pořádku :wink: ❤️ :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.9.21 20:20

@TerUm děkuji 😊. Jeden vejcovod ještě není nic hrozného, jsou na tom ženy i hůře. :wink: Tenkrát jsem z toho byla hodně špatná a právě eMimino mi dost pomohlo. Úspěšnost dalšího otěhotnění je docela vysoká 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
17.9.21 20:38

@Romanka93
Přesně tak, do začátku to chce podporu a tu vidím také tady na Emiminu, když si pročítám diskuze a vidím tu úspěšnost ;) Že to jde. Naštěstí už doma jednu dcerku mám, což je také veliká podpora :srdce:
Tak uvidíme..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat