Reklama

Po MS zůstala krev uvnitř!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 15:42
Po MS zustala krev uvnitr!!

Zdravim,
mam cerstve po menstruaci a uvnitr jsem se zcela „nevycistila“­..Vetsinou ty zbytky odplavi vytok, jenze tentokrat skoro zadny nemam a citim ze se krev kazi a zapacha :/ Nic me nesvedi jen nejak nevim co s tim, poradite prosim? :S

Reklama

Reakce:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 6 inzerátů 13.10.18 15:44
@Anonymní píše:
Zdravim,
mam cerstve po menstruaci a uvnitr jsem se zcela „nevycistila“­..Vetsinou ty zbytky odplavi vytok, jenze tentokrat skoro zadny nemam a citim ze se krev kazi a zapacha :/ Nic me nesvedi jen nejak nevim co s tim, poradite prosim? :S

Tak si kup třeba Rosalgin na výplach.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 15:47
@Anonymní píše:
Zdravim,
mam cerstve po menstruaci a uvnitr jsem se zcela „nevycistila“­..Vetsinou ty zbytky odplavi vytok, jenze tentokrat skoro zadny nemam a citim ze se krev kazi a zapacha :/ Nic me nesvedi jen nejak nevim co s tim, poradite prosim? :S

normalne si namir na dolejsek sprchu, sahni si dovnitr jakobyjsi to delala a ty zbytky si vytahej prstem…delam to takhle celou MS, pze mi je neprijemny mit ve vagine kousky delozni sliznice a tohle je nejucinejsi a nejlepsi cesta jak to tam dat zase dokupy…

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 13.10.18 16:54
@Anonymní píše:
normalne si namir na dolejsek sprchu, sahni si dovnitr jakobyjsi to delala a ty zbytky si vytahej prstem…delam to takhle celou MS, pze mi je neprijemny mit ve vagine kousky delozni sliznice a tohle je nejucinejsi a nejlepsi cesta jak to tam dat zase dokupy…

Nejucinejsi cesta rozhodit si posevni mikrofloru.

Janli
Kelišová 5683 příspěvků 9 inzerátů 13.10.18 19:54

Tak nejspíš to nebude krev uvnitř, ale zánět. Takže žádné experimenty s výplachy, hlavně ne sprchou :roll: , a urychleně navštívit lékaře.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >