Reklama

Silné krvácení po nasazení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 07:52
Po nasazeni HA krvaceni cele plato

Po nasazeni HA konkretne minisyston krvacim temer cele plato uzivani neni to zadnr silne krvaceni ale mel nekdo tento problem mudr mi rekla ze je to normalni ze to muze trvat i tri mesice mel nekdo takovyto problem prosim???prasky staly 500 a antikoncepce je to zatim teda 100% :lol: :lol: Ok

Reklama

Reakce:

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 22.11.17 09:39

To bych 3 měsíce nevydržela a co když to ani pak nepřžejde. Mě bylo z prášku zase špatně a taky jsem to moc dlouho nevydržela.

lachtanice86
Kelišová 5996 příspěvků 22.11.17 09:48

Nemam ha, mám teď visanne pro uměly přechod a krvacim krom pár dní nonstop už 5.mesic. u ha jsem měla krvácení první 3 týdny než si tělo zvyklo.

Kačenka1990
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 22.11.17 12:38

No to prvni plato ja doufam ze to prejde jinak me svihne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >