Silné krvácení po nasazení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.17 07:52
Po nasazeni HA krvaceni cele plato

Po nasazeni HA konkretne minisyston krvacim temer cele plato uzivani neni to zadnr silne krvaceni ale mel nekdo tento problem mudr mi rekla ze je to normalni ze to muze trvat i tri mesice mel nekdo takovyto problem prosim???prasky staly 500 a antikoncepce je to zatim teda 100% :lol: :lol: Ok

Reakce:
Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 22.11.17 09:39

To bych 3 měsíce nevydržela a co když to ani pak nepřžejde. Mě bylo z prášku zase špatně a taky jsem to moc dlouho nevydržela.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6631 příspěvků 22.11.17 09:48

Nemam ha, mám teď visanne pro uměly přechod a krvacim krom pár dní nonstop už 5.mesic. u ha jsem měla krvácení první 3 týdny než si tělo zvyklo.

Kačenka1990
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 22.11.17 12:38

No to prvni plato ja doufam ze to prejde jinak me svihne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >