Po nasazení kyseliny listové přišla velká únava

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
26.4.22 08:17

Po nasazení kyseliny listové přišla velká únava.

Ahoj,
prošla jsem si v únoru 2022 v 7tt ZT a následně dvěma revizemi dělohy. Teď se po další MS můžeme znovu pokusit otěhotnět a tak jsem začala brát kyselinu listovou (Generica Active Folic) 2 tabletky denně, jak se píše na krabičce. Od té doby jsem hrozně unavená a přijde mi, že mi to dost rozhodilo zažívání. :nevim: Mátě s tím taky některá stejnou zkušenost? Po ZT mám samozřejmě strach z dalšího a tak chci tělu listovkou pomoci. Přidat k ní například proti únavě i železo, nebo i probiotika? Děkuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1537
26.4.22 08:57

Tak takové účinky po kyselině listové nepozoruji.. Já tedy beru Fertipronu a k tomu si dávám železo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
26.4.22 10:14

Kyselinou ako takou to nebude. ale odporucila by som ti pridat k tomu aj nejaky B-komplex s metylovanou B6 (vo forme P-5-P) a metylkobalaminom. spolu s listovkou sa potrebuju navzajom. skus aj magnezium, trosku ta vzpruzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.4.22 11:37

@clori můžeš prosím přímo nějaké vytamíny doporučit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
26.4.22 13:44

@terulga napriklad znacka Swanson ci Now Fooods maju taketo metylovane Becka v ponuke. zijem na SK, ale urcite zozenies lahko aj u vas na internete. Este su aj urcite ine znacky, ale tieto 2 poznam kvoli tomu, ze som si ich objednavala z ceskeho e-shopu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat