Po nástupu do práce mi nepřišla poslední nemocenská

Anonymní
6.4.21 11:40

Po nástupu do práce mi nepřišla poslední nemocenská

Maminky, po dlouhodobé prac. neschopnosti v těhotenství jsem nastoupila zpět do práce, ale nepřišla mi poslední nemocenská. Celé měsíce chodila přesně jak hodinky vždy k 1. v měsíci a nyní nic… Mám ještě vyčkat, případně na koho se posléze obrátit? Na ČSSZ? Tam moc není možné se dovolat… Nebo v rámci nové e-neschopenky jim posílá nějaké papíry pro vyplacení lékař/zaměstnavatel?
Děkuji za rady…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1256
6.4.21 11:52
@Anonymní píše:
Maminky, po dlouhodobé prac. neschopnosti v těhotenství jsem nastoupila zpět do práce, ale nepřišla mi poslední nemocenská. Celé měsíce chodila přesně jak hodinky vždy k 1. v měsíci a nyní nic… Mám ještě vyčkat, případně na koho se posléze obrátit? Na ČSSZ? Tam moc není možné se dovolat… Nebo v rámci nové e-neschopenky jim posílá nějaké papíry pro vyplacení lékař/zaměstnavatel?
Děkuji za rady…

Tak lékař jim musí poslat ukončení PN a zaměstnavatel jim musi poslat také hlášení o ukončení PN. Takze zavolat na socialku zda všechno mají. Případne pokud bylo něco dodáno pozdě, tak na to mají 30 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
6.4.21 11:53

Ukončení posílá lékař. Stačí aby to bylo v jinou dobu než předtím a dojde ti to úplně jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11625
6.4.21 12:35

Mají na to 30 dní a byly svátky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 12:52

@Lekninka91
To já vím, že na to mají 30 dní a byly svátky, spíš jsem čekala, že když to vždy chodilo k 1., tak už by to dnes mohlo dojít, když to neposlali před svátky…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat