Po několika schůzkách se přestal ozývat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mrkanda
Stálice 93 příspěvků 01.04.18 17:02
po několika schůzkách se přestal ozývat

Přeji všem hezké velikonoce. Tyto stránky mě zaujali a tak jsem si řekla, že se také připojím se svým dotazem. Budu se snažit být co nejstručnější :). Nedávno jsem chodila na procházky s jednim mužem. Většinou za mnou přijel on. Cca 2× přijel za mnou do mého města, procházeli jsme se po parku víc než tři hodiny a povídali jsme si. Pak mi navrhnul, že by si chtěl někde zajít na hory a tak jsme si zašli na hory. Na horách jsme spolu byli 2×. Na žádné schůzce si semnou fyzicky nic nezačal a nemluvili jsme spolu o našem soukromém životě - partnerském. Přijel za mnou z města, která má cca 30 minut daleko, když jede po dálnici a všechno také platil on, protože chtěl. Pořád jsme v kontaktu také nebyli - nepsal mi každý den. Jen mi najednou po dvou až třech týden napsal, že o víkendu přijede. Ted už jsou to dva měsce, co se mi neozval a neposlal ani přání k svátku, které mi vždycky posílal a já mám z toho samozřejmě blbý pocit. Připadá mi divné, že po čtyřech schůzkách se tak odmlčí. Chtěla bych se zeptat zdejších mužů, co si o tom myslíte? Nevím, jak se mám zachovat. Je vhodné mu psát?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Reakce:
jiti81
Kecalka 307 příspěvků 01.04.18 17:08

Nejsem chlap, ale nechápu, byli jste spolu 4× za jakou dobu? Píšeš, že ti nepopřál k svátku, že předtím to dělal, takže minimálně rok chodíte na procházky? Píšeš, že většinou (2×) přijel on…, takže tys tam byla 1×. TAkže jste si spíše jen psali a viděli se párkrát za rok? Napadá mě, že si našel někoho blíže.., s kým se může i fyzicky sblížit častěji. Záleží o čem jste si psali apod. Třeba jen čeká aktivitu z tvé strany :nevim:

Včelička992
Závislačka 3421 příspěvků 01.04.18 17:15

Uz bych mu nepsala, nema o tebe zajem. Je neco jineho pokud jsi ho mela jen jako kamarada a on tebe jako kamaradku, tak mu klidne napis, ale nic vic.

Šarlota4
Extra třída :D 10048 příspěvků 01.04.18 17:23

Nema zajem

Hroznej puberťák
Kelišová 5398 příspěvků 01.04.18 17:25

Nemá zájem. Max. jako nouzovku. Zapomeň.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8449 příspěvků 01.04.18 17:37

A co si myslíš, že ti tady asi poradíme? Kdyby chtěl, tak se ti ozve, nechce, tak se neozývá.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2839 příspěvků 01.04.18 17:40

Cca 2krat za tebou prijel? snad vis presne kolikrat u tebe byl. a jaky za ti vzdycky k svatku popral? pises ze sis snim zacala nedavno?

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 01.04.18 17:42

2× za tebou přijel a 2× jste spolu byli na horách a vždycky ti přál k svátku a najednou ne :mrgreen: co to jako je :mrgreen:

Mrkanda
Stálice 93 příspěvků 01.04.18 17:44

Děkuji za vaše odpovědi. To potom nerozumím tomu, proč semnou vůbec někde šel, když o mě ten zájem neměl :(. Jezdil za mnou takovu dálku a ještě mi všechno platil.
Moc často jsme se nevídali, cca co tři týdny. Za ním jsem nebyla ani jednou, jen on za mnou. Vše se odehrávalo v půběhu našich jmenin, narozenin a vánoc a proto mi stihl posílat různá přání. Ted mě ale mrzí, že nenapsal ani to.
Měla jsem nějak za to, že když muž jde se ženou i na další schůzky, tak nějaké úmysli asi má. Ted vidím, že jsem se mýlila.

PetraJ
Kelišová 6760 příspěvků 01.04.18 17:45

Čtyřikrát jste se viděli, žádnej sex nebyl, akorát ho to stálo prachy. Tak se na to vyprdnul, no. :nevim:

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8449 příspěvků 01.04.18 17:50
@Mrkanda píše:
Děkuji za vaše odpovědi. To potom nerozumím tomu, proč semnou vůbec někde šel, když o mě ten zájem neměl :(. Jezdil za mnou takovu dálku a ještě mi všechno platil.
Moc často jsme se nevídali, cca co tři týdny. Za ním jsem nebyla ani jednou, jen on za mnou. Vše se odehrávalo v půběhu našich jmenin, narozenin a vánoc a proto mi stihl posílat různá přání. Ted mě ale mrzí, že nenapsal ani to.
Měla jsem nějak za to, že když muž jde se ženou i na další schůzky, tak nějaké úmysli asi má. Ted vidím, že jsem se mýlila.

Tak asi během těch schůzek zjistil, že to není ono. Nebo ty vždy zůstaneš s tím, s kým si vyrazis na rande?

mary.27
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 01.04.18 17:58
@Mrkanda píše:

Tak byl třeba osamělý a chtěl si s někým popovídat. A zjistil, že to není to pravé ořechové. K ničemu nedošlo, párkrát jste se prošli, (chůze je zdravá) neupínej se na něho a jdi dál. ;)

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 01.04.18 18:20

Úmysly měl, ale asi jiný.
Kašli na něj, nedoprosuj se.

Mrkanda
Stálice 93 příspěvků 01.04.18 19:01

Mě se ještě nestalo, že by s tím někdo praštil už po čtvrté schůzce. Když jsem šla s někým na schůzku, tak už z toho byl většinou vztah. Tohle se mi stalo poprvé. Navíc, on nevypadal, že by už neměl v plánu semnou nikde jít a tak mě to překvapilo a o to víc mě to mrzí ještě víc. Řekl mi, kam se můžeme jít podívat třeba příště.

deli33
Stálice 58 příspěvků 01.04.18 19:16
@Mrkanda píše:
Mě se ještě nestalo, že by s tím někdo praštil už po čtvrté schůzce. Když jsem šla s někým na schůzku, tak už z toho byl většinou vztah. Tohle se mi stalo poprvé. Navíc, on nevypadal, že by už neměl v plánu semnou nikde jít a tak mě to překvapilo a o to víc mě to mrzí ještě víc. Řekl mi, kam se můžeme jít podívat třeba příště.

A jak dlouho jste se teda celkem znali / scházeli?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >