Po nemoci dite na zabiti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:07
Po nemoci dite na zabiti

Holky ja uz mam pocit, ze snad prerazim svoje dite, nebo ze se zblaznim. Dceri budou v zari tri roky, ted byla hodne nemocna, mela anginu, kdyz doktorka vystridala troje antibiotika nez ji nejake zabraly, prubeh celkem sileny, 7 dni horecky, zvraceni, nejedla, no uzily jsme si obe dve.. na doporuceni jeji doktorky jsme uz mesic doma, rekla mi, ze ma ted uplne v haji imunitu, ze se mam vyhybat kolektivu, navstevam, obchodakum apod.nez se to srovna, takze do ni cpu laktobacilky, vitaminy na podporu imunity..no samozrejme jsem v dobe nemoci okolo ni skakala, byla jsem na ni sama, pritel nejak nepomahal, mala je od mimca citlivka, takze veskere nemoci vcetne rymy nese strasne spatne, samozrejme byla uknourana, uplakana protoze ji bylo zle, a tatinek na to nemel trpelivost. Mesic jsem se od ni nehla, nemluvim ani o tom, ze jsem nebyla ani v pitomem obchode na nakupu, na pokecu u kamaradky, nikde, bydlime na vesnici, nikdo tu neni, takze cele dny jen ja a dcera. Co male zacalo byt lepe, tak zacla strasne zkouset, nevydrzi si hrat 5 minut sama, porad mi visi na „noze“ kdyz jdu jen na zachod tak na me vola at jdu za ni, porad ma nejake pozadavky nebo neco potrebuje, kdyz treba myju nadobi a ona se neceho dozaduje, tak ji vysvetluji ze az to dodelam, je jak zaseknuta deska, jede si to svoje dokola a nevnima co ji rikam. Dela same kraviny, neposloucha, vzteka se, kdyz reknu NE hned rev..ted chytla nevim kde opet rymu, takze jeste vetsi knoura, mam pocit ze se tu uz zblaznim, je to pakarna, dopoledne zlobila nebo kazdou chvili knourala, ted jsem to nevydrzela a dostala vynadano, takze opet rev se kterym sla i spat protoze jsem na to nemela nervy.. pak si zase vycitam, ze jsem spatna mama, uz nevim co mam delat, mam chut snad proskocit oknem :zed: :zed:

Reakce:
Sue2008
Kecalka 460 příspěvků 21.06.19 14:15

Dcera mi to dela normalne, i kdyz je zdrava. Nejhorsi je „zdrave-nemocne“ dite. Kdyz je nejhur, pustim televizi :oops:. Zkuste ven nekam do prirody, kde neni tolik lidi. Obe prijdete na jine myslenky.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 21.06.19 14:23

Vyrazte ven, nemusite do nakupaku. Vyrazte do prirody. Musite zmenit prostredi. To je na palici pro obe…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:23

@Sue2008 chodime, denne ma nejaky „program“, chodime krmit kone, kachny, na prochazky, k vode, na zahrade ma spoustu hracek, piskoviste, trampolinu, ale nedokaze si hrat sama, porad me k necemu potrebuje, nenecha me 5 mimut v klidu, kdyz nejdu tak zacne rvat, knourat se nebo vztekat. Obcas kdyz uz to nejde tak ji pujcim tablet na pohadky, ale kdyz ji na tom neco nejde, tak do nej zacne bud mlatit, nebo je schopna ho zahodit 8o takze lepsi nepujcovat, uz ji mam vazne plne zuby a opet mi chytla nejakej chcip a predstava dalsich tydnu doma me vazne uz desi :pocitac:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 21.06.19 14:26

No tak na tvrdo zapoj manzela. Proste dorazi z prace a nazdar. Vratim se za 2 hodiny. Nevim, jestli neni hornik… ale vsechny jsme pracovaly a vime, ze v praci to neni ani zdaleka tak narocny jak doma s detma.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15103 příspěvků 21.06.19 14:27

Když manžel nezvládá osobně, tak chůva. Nebo ti jebne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:27

Zatim nema teploty, takze ven chodime denne, dopoledne kdyz je pocasi, odpoledne treba na zahradu, grilujem, tvorime, snazim se porad neco vymyslet, odpoledne se snazim aby si zase nasla zabavu sama, coz je o dalsi nervy, protoze to absolutne neumi :nevim: do toho v noci ani nespi jak ma plny nos, chapu ze se ji spatne spi, za to neni ani schopna vzit si ani kapesnik aby se sama vysmrkala, ke vsemu potrebuje moji asistenci, dneska uz i zkousela ze ji mam dat napit ja nez aby si sama vzala hrnecek s cajem ktery ma primo pod nosem.. 8o prestala se uplne sama snazit, potrebuje na vse mou pomoc a kdyz ji nedostane v tu ranu vztek, rev..

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 21.06.19 14:29

Jinak moje dvouleta si beze me ani neuprdne. Max 1× denne 5 minut na pisku, jinak po me taky neustale splha a je to na hlavu…proto s ni nebyvam doma, jen fakt vyjimecne. Protoze jakmile bych si sedla na gauc, je to konec. V kuchyni muzu byt sama max minutu. Je to vopruz no :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:32

@Lumíkovec a kdo s ni je doma, manzel? Nebo je v jeslich? Ja nemam holku kam dat, chlap chodi pozdey nebo posloucham jak je unaveny, nema naladu..a nikoho jineho nemame :zed:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 21.06.19 14:41
@Anonymní píše:
@Lumíkovec a kdo s ni je doma, manzel? Nebo je v jeslich? Ja nemam holku kam dat, chlap chodi pozdey nebo posloucham jak je unaveny, nema naladu..a nikoho jineho nemame :zed:

Jsem s ni doma sama, manzel se vraci z prace, vetsinou uz spi… ale doma je to na hlavu, takze jezdime po navstevach, zveme navstevy k nam. Mame zahradu, tak se s ni valim v bazenku, kdyz neni program. Jen tak si sednout je skoro nemozny :roll: ale kdyz ma manzel volno, tak se ji venuje. Vezme ji treba ven, tak si aspon v klidu uvarim. Cekam a doufam, ze z toho vyroste :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:48

@Lumíkovec tak to Vam zavidim..u nas ted nejaka navsteva nehrozi, mam dojem ze se na ni snad staci jen podivat a uz ma rymu nebo neco jineho :pocitac:

Váš příspěvek
Reklama