Po nemoci menopauza

152
29.6.20 17:30

Po nemoci Menopauza

Zdravím, od začátku roku jsem rozhozená, silná menzes divné stavy(bušení srdce) tep během MS až 170. Ms jsem měla v lednu a únoru 2× po 24dnech, krvácení silné. Koncem února nemoc, zánět dutin a průdušek, léčba 3 týdny. Pocení týden pred Ms i při malé aktivitě, šílená únava…nechala jsem si odebrat chlamydie pne. Pozitivní Léčba 14 dnů klacid, pocení stále šílené prakticky při každém pohybu. Řekla jsem vše na gyndě a ani mě neprohlídl a dal mi hormony activelle, prý rozhozené hormony po nemoci…Po půl roku zjištování co mi je jsem úplně vyšťavená a bolavá..Trochu jsem se z toho dostala, tak jsem zjistila, že je mi vše malé a tak trochu moc žeru za 3 měsíce 7kg nahoru :( tak jsem vytáhla brusle a jezdím docela často 15 až 20km 3× až 5× týdně. Už to budou 2 měsíce a ani deko dolů :zed: :zed: :,( Jjo jsem strašně oteklá, hlavně ruce a obličej a břicho ve spod. :roll: Žeby opravdu Menopauza?? Ve 44 letech??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12185
29.6.20 17:55

Ujet 20 km na bruslich, kdyz jsi vystavena? 8o
Hladinu hormonu ti zjistovali? Co hladina prolaktinu v krvi? Stitnou zlazu mas v poradku?
Zajdi k praktikovi, at ti necha udelat kompletni odbery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
29.6.20 20:46
@cecetka píše:
Ujet 20 km na bruslich, kdyz jsi vystavena? 8o
Hladinu hormonu ti zjistovali? Co hladina prolaktinu v krvi? Stitnou zlazu mas v poradku?
Zajdi k praktikovi, at ti necha udelat kompletni odbery.

Ty brusle mě dobíjí baterky, snažím se nevnímat tu únavu, nejhorší je když si sednu. Hormony mi nebral, já šla na gyndu kvůli rozhozený ms..dostala jsem to později 33dc a měla to 11dnů, pak týden klid a znovu 3 dny. Volala jsem dr. a řekl ať příjdu, vše jsem mu řekla a on mi řekl, že to bude menopauza a bylo. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8218
29.6.20 20:46

Klidně to může být premenopauza.vek už na to máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
29.6.20 20:52
@karkarka píše:
Klidně to může být premenopauza.vek už na to máš.

No kdoví v práci to řeší kolegyně a je jí 54… no snad bude líp…jinak praktik mi dělal základní odběry i štítnou…vše ok… jen ty plícní chlamydie byly pozitivní, před měsícem jsem měla ten klacid..
Hodně mi na procházce otékají ruce, až to bolí. Prstýnky už nenosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8218
29.6.20 20:53

@Evička.ok někdo má menopauze ve 40,nekdo v 50. To si ne vybereš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12185
30.6.20 07:42

@Evička.ok Tady bude problem jiny. To nebude prechod :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
30.6.20 07:59
@cecetka píše:
@Evička.ok Tady bude problem jiny. To nebude prechod :nevim:

No to si taky myslím, ale nevím co…hlavně na gyndě mě měl prohlédnout.
Možná už i nervy, ale to pocení za krkem mezi prsy, převážně horní polovina těla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
5.7.20 12:33

Únava, pocení a přibírání na váze. To vypadá na špatnou funkci štítné žlázy, ale pokud máte dle testů výsledky v pořádku, co zkusit ještě, zda máte dostatek železa. Já byla taky pořád unavená, vlasy mi padaly, jakoby oteklá. A byl to nedostatek železa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama