Po odpoledním spánku je nezvladatelný (24měs).

Anonymní
14.4.20 14:49

Po obednim spanku je nezvladatelny(24mes).

Syn je takovy milacek, hodny kluk, pusinkuje nas, malokdy se vzteka a breci.
Posledni 3dni, kdyz se vzbudi kolem 14hod
je šilene.
Spi v postylce. Vzbudi se, ja jsem hned u neho a chci ho dat do postele a lehnout si s nim, tak, jak vzdy..klidne pul hod.jsme se tam valeli, hrali…No a ted se vzbudi a nic neni dobre
Nechce byt v postylce. Breci
Nechce jit z postylky, breci. Nechce sejit dole do obyvaku, proste nic.
To bych tak nejak chapala..ale on se trese, vzteka, je ceeveny, dnes ho napinalo na zvraceni z toho breceni.
Snaz se ho zaujat, mluvim na neho hezky, zvysim hlas…on porad rika neco stejneho dokola a my nevime co. Kazdy den rika to same.Ale nerozumime co..Uplne se desim co bude zitra.
Az to prejde, prijde za mnou, opre se o mne, pohladi mne a chce na ruky a je konec
Zas ten zlaty kluk.
Nemuze to byt nejaka „nemoc“?
Ma nejake vady, ale ne psychickeho razu..spis zdravotni.
Co si o tom myslite? Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5149
14.4.20 14:58

Moje děti od 1,5 roku ani jedno přes den nespalo. A když nedej bože spaly, tak byly tak rozhozené, že byly nervozní a večer nemohly usnout.

Tak jsme najeli na režim vstávat v 7:30 ráno a večer dříve spát, tak mezi 19-20 hodin kolem těch 2 let.
Přespání není dobré stejně jako únava, musíš najít nějaký kompromis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 14:59

Nadpis asi neni uplne dobre vymysleny..nic lepsiho mne nenapadlo 8o

• Nahlásit
  • Citovat
5149
14.4.20 14:59

Jo a mimochodem, to samé měla s dětmi kamarádka. Také jí nechtěly přes den spát, ale zato večer to bylo v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 15:01

@LaPaloma dekuji.On ma nemocne srdce a mam pocit, ze ten spanek potrebuje.Usne vlastne hned. Ulozim ho, pusinka a spi. Vstaba kolem 7;30, vecer chodi kolem 20:30 spat.Na obed spi cca od 12-13:30..
V noci se budi 4×..jenom se ubezpecit, ze tam jsme. Budil se o hoooodne vic, ted uz je to dobre..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.4.20 15:02

@LaPaloma on ale chce..nebo usne uplne bez problemu. Kdybych vedela, ze nechce,/je to jine..

• Nahlásit
  • Citovat
865
14.4.20 15:07

Potrebuje se po probuzeni uklidnit. Co mu strcit lahev s mlekem, dudlik, strcit ho do kocaru a jezdit nebo pochovat v rukach, dat mu piskot, proste vyzkouset, co ho uklidni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 15:11

@Oriseka vsechno neguje.Nic, vubec nic nechce..

• Nahlásit
  • Citovat
5149
14.4.20 15:14
@Anonymní píše:
@LaPaloma on ale chce..nebo usne uplne bez problemu. Kdybych vedela, ze nechce,/je to jine..

No, tak to nevím. To bych ho spát nechala i za cenu toho vztekání. Moje dítě mělo rádo při nepohodě zabalit do oblíbené peřinky a pochovat, i ve 2 letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
865
14.4.20 15:28
@Anonymní píše:
@Oriseka vsechno neguje.Nic, vubec nic nechce..

A nejsou to ty nocni besy? Myslim, ze mohou byt i pri spanku ve dne, ikdyz se takto jmenuji. Dite je pri nich mimo a tak nic nepomaha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
865
14.4.20 15:32

Koukam, ze se to jmenuje noční děsy, ne běsy :jazyk:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
14.4.20 17:39

Já myslím, že zpracovává vjemy, co přes dopoledne nasbíral a prostě se budí v blbé fázi spánku. Zkusila bych, jen tak na zkoušku, zůstat při odpoledním spaní s ním a jak se začne budit, tak ho k sobě přitulit, pohladit, potichu mu něco říct. Vychytat ten první okamžik buzení (zakňourá nebo se začne jen trochu ošívat). Když není člověk hned u něj, tuhle chvíli nezaregistruje. A pak, jak dojde k procitnutí, už je pozdě. Třeba to zabere. Ono, kdyby existoval způsob, jak ho ještě na pár minut přinutit usnout (jako když se třeba pohoupe miminko v kočárku), tak je reálné, že se za 10 minut probudí s dobrou náladou. Když to naskočilo takhle z ničeho nic a drží ho to, myslím, že se mu mohlo při jednom odpoledním spánku zdát nějaký opravdu hnusný sen. Slovy ho vystihnout nedokáže, ale tyhle další odpolední spánky ho to pronásleduje pořád. Takže může být vyděšený, vzteklý, snaží se vám něco sdělit, ale vy mu nemůžete rozumět… A trvá to, dokud se mozek úplně neprobere a jemu nedojde, že je všechno v pořádku. Zkusila bych si s ním (na úrovni jeho schopností) povyprávět něco ve smyslu: „A já se moc těším, až se teď vyspinkáš. Hned jak se probudíš, budu tady a dám ti takovouhle pusinku na čelíčko (a ukázat mu to) a takhle si tě potulím (a pomazlit ho, jak to má nějraději).“ - ať usíná s touto představou a nezabere-li to hned, zkusila bych to pak třeba ještě jednou nebo dvakrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.20 06:44

@Oriseka nechce ani na ruce, pusinky, klidne bych ho nosila…je mi ho lito, vuvec ho v tech chvilich nepoznavam.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.4.20 06:45
@Masina píše:
Já myslím, že zpracovává vjemy, co přes dopoledne nasbíral a prostě se budí v blbé fázi spánku. Zkusila bych, jen tak na zkoušku, zůstat při odpoledním spaní s ním a jak se začne budit, tak ho k sobě přitulit, pohladit, potichu mu něco říct. Vychytat ten první okamžik buzení (zakňourá nebo se začne jen trochu ošívat). Když není člověk hned u něj, tuhle chvíli nezaregistruje. A pak, jak dojde k procitnutí, už je pozdě. Třeba to zabere. Ono, kdyby existoval způsob, jak ho ještě na pár minut přinutit usnout (jako když se třeba pohoupe miminko v kočárku), tak je reálné, že se za 10 minut probudí s dobrou náladou. Když to naskočilo takhle z ničeho nic a drží ho to, myslím, že se mu mohlo při jednom odpoledním spánku zdát nějaký opravdu hnusný sen. Slovy ho vystihnout nedokáže, ale tyhle další odpolední spánky ho to pronásleduje pořád. Takže může být vyděšený, vzteklý, snaží se vám něco sdělit, ale vy mu nemůžete rozumět… A trvá to, dokud se mozek úplně neprobere a jemu nedojde, že je všechno v pořádku. Zkusila bych si s ním (na úrovni jeho schopností) povyprávět něco ve smyslu: „A já se moc těším, až se teď vyspinkáš. Hned jak se probudíš, budu tady a dám ti takovouhle pusinku na čelíčko (a ukázat mu to) a takhle si tě potulím (a pomazlit ho, jak to má nějraději).“ - ať usíná s touto představou a nezabere-li to hned, zkusila bych to pak třeba ještě jednou nebo dvakrát.

zkusim ho dat do postele a pak byt s nim..dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
13404
15.4.20 12:16

Jestli sbíras tipy, tak u nás zabírá projekce na strop. Takové ty hvězdičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama