Po operaci žlučníku je mi špatně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karolína0101
Nováček 2 příspěvky 14.12.17 19:53
Po operaci žlučníku je mi špatně

Ahoj holky :oops: Jsem měsíc po operaci žlučníku. Měla jsem kameny. Dietu moc nedodržuji, ale od operace mi bylo špatně jen jednou. Dneska ráno mě ale po snídani začal bolet žaludek a bolí me celej den. Bolest není nijak veliká, ale bojím se zda nebyla operace žlučníku zbytečná. Na gastroenterologii jsem byla měsíc před operací a žaludek mám v pořádku. Je toho po operaci normální? Děkuji za odpověď :?

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12500 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 20:50

Je proto se má držet dieta

Nino13
Stálice 62 příspěvků 14.12.17 20:59

Já dietu po operaci nedržela vůbec a bylo to v pohodě. Taky jsem měla někdy pocit těžkého žaludku, ale chce to přijít na to, co to způsobilo, a to pak omezit. Chce to vše čas, než si tělo zvykne fungovat bez žlučníku.

-Evka-
Závislačka 3583 příspěvků 14.12.17 21:01

A nelítá zase nějaká střevní viroza? Syn i já máme poslední 2 týdny problém se žaludkem - takový ten pocit nepohodlí - jakoby hladu, začalo to nevolností. Dalšímu dítěti je jen špatně.

Karolína0101
Nováček 2 příspěvky 14.12.17 21:03

Mě bylo právě od lidí co mají žlučník pryč doporučeno jíst hned po menších porcích všechno, aby mi to potom nedělalo právě nevolnosti.
Jestli nelítá nějaká střevina nevím :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama