Po operaci žlučníku je mi špatně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karolína0101
Nováček 2 příspěvky 14.12.17 19:53
Po operaci žlučníku je mi špatně

Ahoj holky :oops: Jsem měsíc po operaci žlučníku. Měla jsem kameny. Dietu moc nedodržuji, ale od operace mi bylo špatně jen jednou. Dneska ráno mě ale po snídani začal bolet žaludek a bolí me celej den. Bolest není nijak veliká, ale bojím se zda nebyla operace žlučníku zbytečná. Na gastroenterologii jsem byla měsíc před operací a žaludek mám v pořádku. Je toho po operaci normální? Děkuji za odpověď :?

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13486 příspěvků 14.12.17 20:50

Je proto se má držet dieta

Nino13
Stálice 65 příspěvků 14.12.17 20:59

Já dietu po operaci nedržela vůbec a bylo to v pohodě. Taky jsem měla někdy pocit těžkého žaludku, ale chce to přijít na to, co to způsobilo, a to pak omezit. Chce to vše čas, než si tělo zvykne fungovat bez žlučníku.

-Evka-
Závislačka 3746 příspěvků 14.12.17 21:01

A nelítá zase nějaká střevní viroza? Syn i já máme poslední 2 týdny problém se žaludkem - takový ten pocit nepohodlí - jakoby hladu, začalo to nevolností. Dalšímu dítěti je jen špatně.

Karolína0101
Nováček 2 příspěvky 14.12.17 21:03

Mě bylo právě od lidí co mají žlučník pryč doporučeno jíst hned po menších porcích všechno, aby mi to potom nedělalo právě nevolnosti.
Jestli nelítá nějaká střevina nevím :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >