Po ovulační čekání - srpen 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 12:27
Po ovulační čekání -Srpen 2019

Ahojky, zakládám diskuzi pro snažilky co už mají po ovulaci :-)Jsem dnes 6dpo a už se těším na testování, opět brzy jako vždy :lol:,jinak už mám 4 děti a co vy? všem držím palce :srdce:
Ps:prosím anonym z duvodu rodiny, pokud se zadaří bude to pro ně překvápko :mrgreen:

Reakce:
vedma007
Kecalka 431 příspěvků 06.08.19 12:32

Nevím co je dpo, ale mimčo bychom s manželem také rádi (teď máme doma 6 letá dvojčata), menstruace by (ne)měla přijít nějak uprostřed příštího týdne, tak jsem zvědavá, jestli se - jako před skoro 7 lety - zadaří zase hned napoprvé :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 12:36

@vedma007 dny po ovulaci ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 12:38

@vedma007 a dvojčátka závidím, kdy jsi měla prvnícho dušíka na testy při dvojkách?

vedma007
Kecalka 431 příspěvků 06.08.19 12:42
@Anonymní píše:
@vedma007 a dvojčátka závidím, kdy jsi měla prvnícho dušíka na testy při dvojkách?

Já si dělala jen jeden jediný test :lol: (jsem asi dost rarita tady na emimi) a to v den, kdy měla přijít menstruace, protože jsem už tak nějak tušila, že je něco „jinak“ a byla tam jasná dálnice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 12:47

@vedma007 tak já při první taky neřešila ovuláky atd..a tt dělala až den v oč. ms, ale pak člověk pozná emimino a další maminkovské stránky a rychle se chytne, lovení duchu je dobrá zábava :lol:.Tak budu pak čekat na fotku testu jestli budeš dělat? já zkusím za 2dny, to mi u dětí ukázal hezky, ale počítám že tam nic ještě nemusí být :)

vedma007
Kecalka 431 příspěvků 06.08.19 12:57

Já budu dělat test určitě zase až za ten týden. Do toho kolotoče ovulačních testů atd.se právě dostat nechci :lol: ale určitě dám vědět, jak to dopadlo :mrgreen: a tobě držím palce!
Já to beru tak, že pokud se třetí mimčo povede, tak fajn, ale určitě se nebudu hroutit z toho, když by to třeba už nějak nešlo. Dvě zdravé krásné děti už mám :srdce: Já už nad tím třetím přemýšlím tak rok, ale stále jsem se nedokázala rozhodnout, jestli ho opravdu chci nebo už mi vyhovuje náš život, tak jak je teď (se staršími dětmi se konečně dá zase cestovat, navíc mimčo je samozřejmě zase finanční zátěž tím, že bych nějakou dobu nepracovala atd…). Nakonec jsme se s manželem rozhodli, že tomu dáme volný průběh, že jestli „tam nahoře“ ještě je nějaká dušička, co by k nám ráda, tak ji zkusíme dát šanci si tu cestu najít :)

Váš příspěvek
Reklama