Po par dnech se prestal ozyvat

Anonymní
2.6.20 19:59

Po par dnech se prestal ozyvat

Ahoj, mam dotaz zda se nekomu stalo neco podobneho a jak jste reagovali. Na jedne nejmenovane seznamce jsem se seznamila s muzem, po par zpravach probehla i prvni schuzka, ktera podle me byla super, ani jednomu se nechtelo domu a na nem i bylo videt, ze schuzku maximalne protahuje. Na rozloucenou probehla i libacka, kterou teda ziinicioval on. Hned na to jsme se videli i druhy den a pak mi asi 4 dny kazdy den psal, minimalne popral krasne rano. Meli jsme se videt nasledujici vikend ale bohuzel jsme se spatne domluvili a ja musela schuzku odvolat protoze uz jsem mela neco domluveneho a od te doby uz se mi neozval i kdyz rekl, ze se ozve. Jsou to 4 dny a nevim zda ma cenu jeste vubec cekat? Psat mu sama od sebe nechci kdyz on sam rekl, ze se ozve aby me nemel za stihacku :nevim: i kdyz se mi moc libi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

635
2.6.20 20:07

Já bych se neozyvala, pokud se neozve. Pokud o něm už neuslysis, je to jasne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
2.6.20 20:07

Napiš mu, nic na tom není. Podle jeho reakce uvidíš, co dál. Chlapi nejsou tak hrr jak my, to že se neozval, nemusí nutně znamenat, že už nemá zájem. Stíhačka bys byla, kdybys mu psala několikrát denně, ale po čtyřech dnech je to cajk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18099
2.6.20 20:09

Čekal, že tě o víkendu odjede. No a za víc jak týden námahy jsi nestala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50487
2.6.20 20:10

Já bych zase napsala, třeba si myslí že už nemá zájem a taky čeká až se ozveš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733

Napiš mu ty, když jsi zrušila schůzku, tak on si myslí, že nemáš zájem a sám se „vnucovat“ nebude, protože to bere tak, že nemáš zájem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635

@jahuhudka

Zní to hrozne, ale take mi to tak bohužel přijde.  :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
2.6.20 20:20

Typický “ghosting”, prostě se odmlčí a šlus :roll: Souhlasím s @jahuhudka a @Adelkadd, prostě chtěl o víkendu to jedno a když si nemohla, tak už to pro něj je moc práce nahánět tě další týden. Nebo se objevila jiná.

Pro klid duše mu klidně napiš a uvidíš sama, co bude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 20:26
@Magika VonCary píše:
Typický “ghosting”, prostě se odmlčí a šlus :roll: Souhlasím s @jahuhudka a @Adelkadd, prostě chtěl o víkendu to jedno a když si nemohla, tak už to pro něj je moc práce nahánět tě další týden. Nebo se objevila jiná.Pro klid duše mu klidně napiš a uvidíš sama, co bude…

Takhle jsem nad tim teda nepremyslela ale mozny asi je ze mu slo jen o jedno :nevim:
Psat mu rozhodne nebudu, vzdycky chlapi nahaneli me a ne ja je, proto jsem zalozila i to tema, ze se mi to jeste nestalo :nevim: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1854
2.6.20 20:29

Proc bys mu nemohla napsat ty? Ty jsi zrusila schuzku. Takove ‘on se neozve tak se ja neozvu at nejsem za stihacku’. Normalne mu napis jak se ma a jak to vidi s tim dalsim setkanim. Pokud se neozve tak pak mu uz nepis. Kdyz se muzete na prvnim rande libat tak mu snad dokazes napsat ‘prvni’.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10038
2.6.20 20:35

Já bych mu taky ještě napsala a pokud neodpoví, budeš mít jasno. Takhle zbytečně tápeš. Přijde mi to teda divný, zase kdyby chtěl jen sex, tak už by asi počkal těch dalších pár dní, než tě dostane :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 20:40
@hani28 píše:
Proc bys mu nemohla napsat ty? Ty jsi zrusila schuzku. Takove ‘on se neozve tak se ja neozvu at nejsem za stihacku’. Normalne mu napis jak se ma a jak to vidi s tim dalsim setkanim. Pokud se neozve tak pak mu uz nepis. Kdyz se muzete na prvnim rande libat tak mu snad dokazes napsat ‘prvni’.

Pote co jsem ji zrusila jsme si jeste volali, vysvetlila jsem mu duvod a ze jsme se spatne pochopili. Navrhla jsem i jiny termin, na coz on rekl, ze maji ted zdravotni problemy v rodine a ze mi da vedet. Proto mu nebudu znova psat a ani nechci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
10038
2.6.20 20:46
@Anonymní píše:
Pote co jsem ji zrusila jsme si jeste volali, vysvetlila jsem mu duvod a ze jsme se spatne pochopili. Navrhla jsem i jiny termin, na coz on rekl, ze maji ted zdravotni problemy v rodine a ze mi da vedet. Proto mu nebudu znova psat a ani nechci :roll:

Ajeje…zase tyhle výmluvy typu - problémy v práci, problémy v rodině… :roll: :mrgreen: Trapný.
Tak v tom případě bych mu už taky nepsala…
Ještě mě napadlo, jestli třeba není ženatý a měl volný zrovna jen tenhle víkend a další bude mít až za dlouho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 20:49
@Sonarka
@Sonarka píše:
Ajeje…zase tyhle výmluvy typu - problémy v práci, problémy v rodině… :roll: :mrgreen: Trapný.
Tak v tom případě bych mu už taky nepsala…
Ještě mě napadlo, jestli třeba není ženatý a měl volný zrovna jen tenhle víkend a další bude mít až za dlouho :mrgreen:

Jo tak to me taky napadlo :mrgreen: ale to uz se asi nedozvim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1953
2.6.20 21:07

Bere to tak, že ses na něj vyprdla...

@Anonymní píše:
Ahoj, mam dotaz zda se nekomu stalo neco podobneho a jak jste reagovali. Na jedne nejmenovane seznamce jsem se seznamila s muzem, po par zpravach probehla i prvni schuzka, ktera podle me byla super, ani jednomu se nechtelo domu a na nem i bylo videt, ze schuzku maximalne protahuje. Na rozloucenou probehla i libacka, kterou teda ziinicioval on. Hned na to jsme se videli i druhy den a pak mi asi 4 dny kazdy den psal, minimalne popral krasne rano. Meli jsme se videt nasledujici vikend ale bohuzel jsme se spatne domluvili a ja musela schuzku odvolat protoze uz jsem mela neco domluveneho a od te doby uz se mi neozval i kdyz rekl, ze se ozve. Jsou to 4 dny a nevim zda ma cenu jeste vubec cekat? Psat mu sama od sebe nechci kdyz on sam rekl, ze se ozve aby me nemel za stihacku :nevim: i kdyz se mi moc libi :nevim:
.. nejspíš. Pokud nemá jinou ozve se.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama