Po pevné stravě je mi zle, piju jen mléko, nějaké shaky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Almatka
Kelišová 6795 příspěvků 02.01.17 18:01
po pevné stravě je mi zle, piju jen mléko, nějaké shaky?

Dobrý den,

jsem ve 14tt, je mi zle, když jím pevnou stravu, hodně piju mléko, ale neexistují nějaké shaky, které by ybly pro těhotné - tedy něco jiného než ty hnusné nutradrinky z lékárny?

Přečtěte si článek: Nevolnost v těhotenství: Co doopravdy zabere?

Reakce:

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 02.01.17 18:06

Napadá mě mixování např. smoothie drinků, pokud máte k dispozici mixér, možná i tyčový toho spoustu si myslím utáhne.
Já si třeba mixuji dle chutí každé ráno mandlové mléko, nebo kokosové s ovocem jakehokoliv druhu, můžete si dochutit datlovou pastou, medem, kokosovým cukrem, čímkoliv co máte ráda a můžete.

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 02.01.17 18:09

Nebo si ty drinky každé ráno obměnuji chuťově, jednou si tam přimixuji trochu ovesné kaše, pohankové kaše, chlorellu, mák, kokos, různá semínka, mražené ovoce je také výborné a nejlepší na tom všem je, že pokaždé to chutná jinak a nikdy přesně nevím, jaká výborná chuť z toho zase výjde :)

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 02.01.17 18:09

A co domácí shaky? můžeš jíst cottage, jogurty a z mléka se dá taky něco udělat ale radši bych mléko nahradila tím neslazeným jogurtem ať máš nějakou bílkovinu když už moc nejíš.
Můžeš si koupit protein v prášku a přidávat to do nich + samozřejmě denně vitamíny. Jinak tě to dítko vysaje :D

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 02.01.17 18:11

Teď mě ještě napadlo, že mléko jakékoliv můžete použít, které máte ráda a přimixovat si tam i avokádo, udělá to takovou krémovější konzistenci a zase dle libosti si to doladit.
Víte co si tam dáte a co víte, třeba vás to bude i nakonec bavit a stane se to vaší vášní jako i mou. :palec:

Uživatel je onlineNowuka2
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 02.01.17 18:11

Já ulítám na MilkyUp… Nic zdravého to není ale čokoládovej je super prasárna :jazyk: jinak taky mixuju, ať už mléčný nebo bezmléčný shaky, dle chuti… Nejčastěji banán, pomeranč, jablko, maliny… A různý kombinace, mlíko s červeným ovocem, kokosovým mlékem… Taky bych mohla žít jenom z toho…

kaja00
Extra třída :D 13489 příspěvků 02.01.17 18:27

Já si dělám vynikající snídani, do mixéru hodíš pokrájený banán, vločky (můžeš předem namočit v mléce či vodě), oříšky, mléko a tvaroh (klidně jen půl, záleží kolik chceš dodat bílkovin), mixneš a je to vynikající :palec:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 02.01.17 18:37

@kaja00 Mňam mňam :D to zní skvěle :O asi nevíš kolik to tak může mít kalorií což? :D

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 02.01.17 18:38

Zkus Mana. Vyda to za cely jidlo, na cas nez se ti vrati chut ke kousani to je snad nej varianta, obsahuje to vse potrebne

kaja00
Extra třída :D 13489 příspěvků 02.01.17 18:44
@KatieAndLily píše:
@kaja00 Mňam mňam :D to zní skvěle :O asi nevíš kolik to tak může mít kalorií což? :D

to nevím, ale je to moc dobrý :lol: Vloček a oříšků záleží na každém kolik si dá, takže záleží kdy si to chceš dát, zda ke svačině (dáš menší porci vloček) nebo k snídani (dáš normální porci) :palec: ale asi by se to dalo nějak spočítat, někde, ale já na kalorie nehraju :mrgreen:

Almatka
Kelišová 6795 příspěvků 02.01.17 18:46

Děkuju moc za rady:-) Zní to docela chutně:)Já ty hnusné nutradrinky normálně můžu, le teď mi vadí, že jsou sladké…

Krom toho, že moc nemůžu jíst, tak mi to extrémně nemyslí a jsem mátožná (tlak 90/55)…na tlak se radí bílkoviny a sůl, tak bych to mohla zkusit :think: Nějaký okurkovovo, tvarohový a přisolený shake…

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 02.01.17 18:56

@kaja00 Já teď v těhotenství taky moc nehraju na kalorie :D sním co vidím :D
@Almatka Zkus okurkový salát :mrgreen:

Já měla do 12tt extrémní nechutenství a byla jsem hlavně na ovoci a zelenině :D nejhorší bylo že jsem přišla k lednici a při pohledu na ty suroviny se mi udělalo špatně a necítila jsem nic.. nic na co bych měla chuť :D tak jsem si dělala polévky a snažila se tím nahnat zpátky chuť :D bylo fakt těžké si něco vybrat :roll:

kaja00
Extra třída :D 13489 příspěvků 02.01.17 19:47

@Almatka ještě mě napadá, jestli ti z toho nebude zle, místo jogurtu, mléka, tvarohu se dá rozmixovat s ovocem i kefírové či acidobilní mléko :palec: pak bych zkusila rostlinná mléka a víc mě nenapadá. Tak přeji, ať to brzy přejde a můžeš normálně jíst :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >