Po pohlavním styku mě pálí tam dole při čůrání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wivien99
Povídálka 19 příspěvků 02.02.18 15:38
Po pohlavnim styku me pali tam dole pri curani ..

Dobry den chtela bych radu, po pohlavnim styku me vzdy pri moceni pali tam dole (mam to uz opakovane ) gynekolozka mi na to dala nejake prasky ale to vubec nepomohlo a opet se to vratilo ????????‍♀️ Nejaka rada bez predpisu?

Reakce:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 02.02.18 15:42

Bude se jednat o mykozu. Pokud nepřeléčíte partnera, tak se vám to bude vracet. Zkuste Jenamazol dle návodu a po dobu léčby sexuální abstinence a léčit i partnera

Yoy
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 02.02.18 15:49

@Wivien99 taky možes vyskusať probiotika su konkretne aj na tento problem urcene a tiez doporucujem samozrejme dat tabletku sebe aj chlapovi pokial mas jedeho a ta tabletka je MYCOmax je len jedna a vylieci ta :dance:

NiDa
Povídálka 25 příspěvků 02.02.18 15:52

Nejsi třeba lehce „natrhlá“?

krispyna
Kecalka 461 příspěvků 02.02.18 16:41

Bylo to vzdy? Ja takhle mam zjistenou alergii na sperma.

b22
Kecalka 271 příspěvků 02.02.18 16:53

Podle mě buď zánět mocaku nebo mykóza…oboje si je podobné že začátku…já trpím na oboje a po styku je dobré dát hned sprchu;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 16:55

Pálení normální není, zaléčila bych polygynaxem - je na předpis, nechala nabrat kultivace moči a pochvy a vyléčila jak pochvu, tak moč, může tam být nějaká střevní bakterie a nebo kvasinka.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 02.02.18 17:09

Já tohle měla, když se mi oběvil zánět močáku, i když odezněl, tyhle problémy trvaly delší čas. Pomohla homeopatie.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 02.02.18 17:11

To bude zánět močáku, když tě to pálí při močení. Krev v moči jsi neměla? Nebolí tě v podbřišku? Bolí tě tam hned po sexu, nebo až třeba druhý den ráno?
Také na to trpím, resp. trpěla jsem. Sex je častý spouštěč tohoto zánětu. Rada: hned po sexu se běž vyčurat! Od té doby, co to dodržuju, jsem zánět znovu neměla (předtím asi desetkrát). :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >