Po porodu dcery spolu s manželem nespíme

Anonymní
19.5.20 22:20

Po porodu dcery spolu s manželem nespíme

Strašně mě trápí jedna věc. Malé bude pět měsíců a my jsme spolu s manželem od porodu pořád nic neměli. Vlastně už to trvá od mého sedmého měsíce těhotenství, ale v tu dobu jsem to neřešila. Zaprvé mi to taky úplně nechybělo a chápala jsem, že nejsem úplně nejpřitažlivějši a že to manželovi může přijít prostě divný. Myslela jsem si, že se to po porodu normálně srovná, ale pořád nic. Snažila jsem se o tom s ním několikrát mluvit, ale pokaždý stočí řeč jinam a nebo mi řekne buď, že nechce u malý a nebo že je unavený. Jinak se ale ke mně chová moc hezky. Přes den mě objímá, dá mi pusu, večer se tulíme, pořád mi říká jak mi bude za malou do konce života vděčný - je z ní úplně poprděnej :srdce: Ten sex mě ale strašně trápí, já na to měla chuť už v šestinedělí a nechápu co je špatně. Vím, že nevypadám ještě úplně jako před těhotenstvím, ale nemyslím si, že by to byl ten hlavní problém. Už mi z toho hrabe tak, že mě napadlo i to, jestli mi není nevěrný. Asi před pul rokem totiž najal novou sekretářku a je to mladá holka. Nevěřím ale tomu, že by tohle dokázal. Navíc kdyby to tak bylo, tak se přece bude chovat i odtažitě i v dalších věcech ne? A nic jiného tomu nenasvědčuje, navíc s námi většinu času tráví doma. Jenže vůbec nevím v čem je tedy problém. Setkala jste se s tím některá? Myslíte, že se to samo srovná nebo co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1956
19.5.20 22:29

A mluvili jste o tom? My nemeli problem tohoto typu, ale ja jsem zvykla si udelat vecer spolecnou chvili a proste se zajimat co se chlapovi honi hlavou. Pokud jste spolu driv spali v nejake beznejsi frekvenci, bylo by velmi divne kdyby mu to vubec nechybelo. Pobavte se spolu, treba se boji ze ty nejsi pripravena, nebo netusim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.20 22:33
@Silver_Lining píše:
A mluvili jste o tom? My nemeli problem tohoto typu, ale ja jsem zvykla si udelat vecer spolecnou chvili a proste se zajimat co se chlapovi honi hlavou. Pokud jste spolu driv spali v nejake beznejsi frekvenci, bylo by velmi divne kdyby mu to vubec nechybelo. Pobavte se spolu, treba se boji ze ty nejsi pripravena, nebo netusim…

Ano, psala jsem, že jsem se s ním o tom snažila několikrát mluvit, ale pokaždý stočí řeč jinam a nebo mi řekne, že nechce u malý a nebo že je unavený. Dřív jsme spolu spali relativně dost často, takže mě to teď trápí no.

• Citovat
  • Nahlásit
265
19.5.20 22:34

No, mam to podobne, spime spolu tak jednou tydne div si o to pomalu nereknu, je fakt, ze malymu jsou teprve skoro 3 mesice, takze veskera pozornost jde na nej a jsem rada, ze se pritel hodne venuje i jemu, ale taky mi to chybi no :roll: predtim jsem byla lezak, nakazanek klidovej rezim i bez sexu, dali jsme to a v sestinedeli jsem mela tez chute az se mi o tom denne zdalo ale vedela jsem, ze tohle chci dodrzet. Ztm furt doufám, ze se to zlepsi a bude to castejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22493
19.5.20 22:41

Madonin komplex. Není to nijak ojedinělé, ale chce to odborníka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.20 22:49
@Janli píše:
Madonin komplex. Není to nijak ojedinělé, ale chce to odborníka.

Já myslela, že to se stává jenom chlapům co byli přímo u porodu.

• Citovat
  • Nahlásit
22493
19.5.20 22:54
@Anonymní píše:
Já myslela, že to se stává jenom chlapům co byli přímo u porodu.

To se samotným porodem nemá nic společného. To nastupuje s narozením dítěte, často už s těhotenstvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1789
19.5.20 22:57

A byl chlap u porodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.20 23:00
@korneli píše:
A byl chlap u porodu?

Ne nebyl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.20 23:02
@Janli píše:
To se samotným porodem nemá nic společného. To nastupuje s narozením dítěte, často už s těhotenstvím.

A neodmítá pak chlap veškeré intimnosti? U nás není problém s líbáním, objímáním, mazlením..

• Citovat
  • Nahlásit
1789
19.5.20 23:02

Hmmto je divný.. :think: že nemá chuť..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1789
19.5.20 23:04

Netrápí ho něco? Třeba nějaký chlapský problém a nechce se vyjádřit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1789
19.5.20 23:08

Co si udělat romantický večer jen ve dvou. Víno, skvělá večeře, nějaké třeba hezké nové prádlo, koupel, svíčky. To by nazabralo? Nějak ho k tomu navést. Hlídání miminka máte na jeden večer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.20 23:22

Může to být čimkoliv. U mého nejlepšího kamaráda to bylo ve stejném období tím, že měl opravdu jinou a k sexu s manželkou se proste nepřekonal (jeho slova). Překonal se asi až po roce a od tý doby funguje. Milenka nevím, jestli stále je, nebo není. Radši to vědět nechci. A nic netušící manželce teď udělal druhé dítě. Tobě přeji, ať je to jen unavou nebo necim jiným nez milenkou. Ja po zkusenosti, pokud by se mnou chlap takhle dlouho nespal, chtela rozhodne vysvětlení..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.20 23:23

Můj příbuzný byl ženatý 10let. Známost spolecnou měli 15let. Od té doby co se jim narodilo dite(kterému je momentálně 9let), jeho manzelka ho úplně zavrhla. Nedávno ze známého vypadlo, že od té doby co se mimino narodilo…sním nespala. Vztah šel brutálně z kopce. On ať se snažil jak chtěl, ona vždy měla problém. Už jsem rozvedeny a mají střídavou péči. Matka dítěte má pomalu každý den doma jinýho chlapa :poblion: Fakt bacha na to. Sex není důležitý(jak pro koho)… Ale dle me upevňuje vztah a city

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat