Po porodu je sex pořád nanic

Anonymní
13.3.21 21:17

Po porodu je sex pořád nanic

Jsem 8 měsíců po porodu dvojčátek. Mně je 23 a manželovi 41. Před těhotenstvím nám to v sexu klapalo naprosto skvěle, ale teď se k tomu nějak nemůžeme vrátit. První 3-4 měsíce po porodu to byl takovej blázinec, že na sex nebyla ani chuť a ani energie. Teď už jsme se ale tak nějak s holkama naučili fungovat. Se sexem máme, ale pořád problém. Mě to pořád ještě při sexu bolí a manžel je z toho nešťastný. Navíc oba pořád akorát čekáme, kdy se spustí brekot.. No prostě romantika na bodu mrazu. Sem si jdu asi pro útěchu, že se to zase spraví, protože mi ty naše chvilky, takové jaké byly, strašně chybí. Měla jste to některá z vás taky tak? Že vás sex bolel ještě x měsíců po porodu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.3.21 21:26

Ano, trvalo to skoro 11 mesicu a pak z niceho nic to bolet prestalo… zkouseli jsme hodne ruzne vyrobce gelu, nektere mi nesedeli po porodu vubec… mozna to taky souviselo s kojenim, protoze prestavam, tak treba telo taky reaguje. Bude lepe!

• Citovat
  • Nahlásit
491
13.3.21 21:51

Ano, taky jsme to zažili, proste to chvili trva nez se vsechno uklidní, a vrátí do normálu..nebojte, to prejde..😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 21:53

Kojis? Uz mas MS? Dost casto je duvodem prave hormonalni situace vlivem kojeni. A zasadne se to zlepsi s prichodem MS, pokud ti jeste neprisla. Pouzivate lubrikanty?

Je to uplne normalni. Moje gyndarka je zaroven sexuolozka a prave mi vysvetlovala, ze i chut na sex se ridi hormony a kojeni to casto tlumi. A ze bez MS je i sliznice sucha, chce to lubrikanty. Takze az kojit prestanes, bude to lepsi.

• Citovat
  • Nahlásit
13.3.21 22:29

Presne jak pisi nademnou.. Me se vzdycky vratila chut na sex az kdyz jsem hodne omezila kojeni a vratila se mi menstruace, takze tak po roce od porodu.. A to jsem nerodila dvojčata, to musi byt vubec zahul. Chapu te, ale nevim co s tim.. Nutit se do toho, jenom aby byl doma klid, je cesta do pekel… Vsechno se zase vrati do starych koleji, ale chce to nekdy hodne casu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 09:56

Ahoj.. já se obávám podobného problému. Něco jsem si i hledala abych si našla co nejvíce informací a našla tento článek https://objektivus.cz/p/sex-po-porodu
Některé věci mě dost překvapily a nějaké i trochu potvrdily moje očekávání o sexu po porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat