Po porodu jen o 5 kg méně!

542
11.7.13 22:04

Po porodu jen o 5kg mene!

Tak jsem ted 5 dnu po porodu a zvazila jsem se…vypada to, ze jsem v porodnici nechala jen 5, maximalne 6 kg! Vsude ctu, jak holky hned po porodu vazily treba o 10 kg min, tak jsem docela zklamana. Celkove jsem nabrala 15, takze ted je to fakt hruza. Mely jste to nektera podobne? A jak se vam pak hubla zbyla kg? Diky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3476
11.7.13 22:06

Nestresuj se, to vylítáš teďka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4200
11.7.13 22:06

@Vendy31 - já nechala v porodnici jen 2 kila. I ten prcek vážil víc, takže já šla naopak už v porodnici nahoru (nechápu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3409
11.7.13 22:07

Počkej si ještě chvíli…než odejde i nadbytečná voda co se ti nashromáždila v těle trvá to i přes týden…a nejlepší je počkat si až do konce šestinedělí až se sklidní i hormony…já při prvním nahoře 18kg hned po návratu domů +9 o tři dny později už nic navíc…taky sem celou noc lítala na záchod a ráno sem si konečně po více jak měsíci viděla kotníky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50067
11.7.13 22:07

Já tam nechala 6, z toho 4 mělo dítě. Pravda, nabrala jsem o dost míň, ale do půl roku bylo zcela bez práce dalších 6 dole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
11.7.13 22:08

10kg nad normální váhu mi nepřijde žádná katastrofa, navíc jsi pár dnů po porodu, stavy bych hodnotila nejdřív po šestinedělí ;)
Ty velké úbytky váhy v porodnici bývají většinou dané zadržováním vody, pár dní po se voda pustí a udělá to pak na váze hezký skok. Samozřejmě pokud jsou kilča vypapaný, tak to trvá déle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.13 22:08

Já nabrala 23 kilo a v porodce jsem nechala 8 kilo. Takže zbylo také dost. Ale posupně to kojením šlo dolů, v půlroce dítěte jsme byla na své váze. Ale je fakt, že jsem se zpočátku styděla vylézt ven s kočárem - bylo to v létě a ty roztřesený kila byly vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
11.7.13 22:09

Dneska se tu snad řeší jenom váha :lol: nebo se mi to zdá :nevim: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Taky v porodnici jen 5 kg a dalších 5 kg mi zůstalo a už je to 3 roky. :-) Moje švgrovka zhubla 25 kg a to nic nedělala ani nekojila. Jen chodila na prochajdy. Vždycky byla silnější. jak já ji záviděla. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
19493
@Vendy31 píše:
Tak jsem ted 5 dnu po porodu a zvazila jsem se…vypada to, ze jsem v porodnici nechala jen 5, maximalne 6 kg! Vsude ctu, jak holky hned po porodu vazily treba o 10 kg min, tak jsem docela zklamana. Celkove jsem nabrala 15, takze ted je to fakt hruza. Mely jste to nektera podobne? A jak se vam pak hubla zbyla kg? Diky!

haha, ja u prvniho nabrala pres dvacet a v porodce nechala pet :-D a kdyz jsem zacala paradne hubnout, tak jsem otehotnela znova a nabrala zase 20 :-D ale nechala tam uz teda 10 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.13 22:10

Jo, zažívám to aktuálně :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
11.7.13 22:10

@Oter a jak to slo pak, dal?
@cizova to by bylo fajn, tak se zatim budu utesovat tim, ze to je voda. Ono s tim asi stejne nic moc nenadelam, dietu drzet nehodlam a cvicit zatim samozrejme taky ne. Ale nechapu, proc to nekdo zhubne hned a ja ne :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
11.7.13 22:11

Tak tohle mě vždycky dostane „kámoška to měla takhle a druhá takhle“ :lol:
Vyprdni se na to jak to mají ostatní a vůbec to neřeš. Já jsem se vážila pár dní po příjezdu z porodnice(během těhu jsem nabrala 14kg) a měla jsem mínus 6kg, taky jsem čekala, že to bude víc. A Teď je malýmu 6 měsíců a já mám váhu, kterou jsem měla před 10 lety :lol: Šlo to hodně rychle dolů a velkej vliv na to mělo kojení. Kojím doteď a jím co chci, vůbec se neomezuju ;)
Takže klid, za chvilku to máš dole :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8071
11.7.13 22:11

Asi jsi nezadržovala moc vody. Já teď nechala v porodnici 10kg, ale 9 mi zůstalo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
11.7.13 22:12

Já přibrala v těhotenství 17 kilo, v porodnici jsem nechala 6, za dva dny doma jsem shodila další 2 a do 4 měsíců od porodu jsem byla na původní váze před těhotenstvím. V půl roce věku malé jsem dokonce měla ještě o 3 kg míň, než před těhotenstvím a to jsem se ani nepohla (tzn. žádné cvičení, žádné diety) a ani jsem nekojila. Všechno jsem to vyběhala, vypotila, případně vynervovala :) Času máš na to ještě dost, takže bych se tím teď nestresovala a uvidíš, jak rychle ti pojede váha dolů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama