Po porodu mám hroznou postavu

96
3.5.20 21:52

Po porodu mám hroznou postavu :-(

Ahoj holky, také se vám některé po porodu tak silene změnila postava? Ja jsem z toho vyloženě nešťastná… vždycky jsem měla sklony spise k tloustnutí, poslední roky jsem měla pěknou, ale těžce vydrenou postavu. V těhotenství jsem přibrala 18 kg. Teď jsem 4 měsíce po porodu a třebaže mám teď ještě o kilo méně než před tehotenstvim (opět těžce vydrene…), vypadam úplně jinak. Obrovská povisla prsa, vytahané břicho plné strii, dvakrát takové boky co dřív, velka stehna i zadek, velké potíže s hemoroidy, dole jizva od nastrihu, vlasy mi padají tak, ze budu za chvíli plesata.. upřímně se na sebe ani nechci dívat svlecena v zrcadle. Myslela jsem si, jak když zhubnu tehotenska kila, tak se postava aspoň částečně vrátí k normálu, ale je už proste úplně jiná. Není mi ani jeden kousek mého starého oblečení, nosila jsem XS-S, teď mám M-L. Nedokážu si ani představit, ze bych se měla ještě svleci do plavek a jít na koupaliště. Když vidím třeba své krásné spodní prádlo, šaty co jsem nosivala, chce se mi brecet. Ano, můj syn je dokonalý a miluji ho nade vsechno na světě, stal mi za to vsechno a vím, ze ta postava je jen “povrchní”, ale nemůžu si pomoci, strašně mě to trápí. Zlepšila se vám postava třeba ještě za delší dobu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.5.20 22:00

Jsem po porodu 4 roky a je to pořád stejné :nevim: Vážím sotva 50 kilo, ale mně naopak prsa zmizela úplně, boky mám větší, zadek a stehna se spojila v jedno :think: jsem celá povyslá, rozteklá. Břicho mi taky trochu zůstalo. Když si vezmu uplé kalhoty, nic vidět nejde a vypadám štíhlá (nosím pořád S jako dřív), ale když se svléknu, chce se mi taky brečet. Nic nedrží tam, kde má. Mám všude strie. Povolenou kůži. Už dobu plánuji s tím něco dělat, ale jsem na to při dvou dětech líná :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
5287
3.5.20 22:09

Jsi teprve 4 měsíce po porodu, tělo se srovna, jen to chce čas.

Vlasy padat přestanou a dorostou, i tělo se dá dokupy. Klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
3.5.20 22:11

Mám dvě děti a po každém jsem se vrátila relativně k normálu kolem jejich druhého roku. Vytahané bricho mám, s tím jsem se smířila, strie jen nepatrně, fakt par naštěstí a časem úplně vybledly, vlasy také nevypadají všechny neboj! Když na sobě budeš trochu pracovat vratis se zpět ke svému satniku ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
3.5.20 22:11

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 22:13

Trochu se mi rozšířily boky. To by mi tak navadilo, ale bohužel mi zůstal rozestup na břiše. Jsem jinak štíhlá, ale kvůli tomu vypadám jak v pátém měsíci. A už je to navždy :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
5893
3.5.20 22:14

6 let po porodu. 18 kilo pod svou váhou i před těhu. Tělo jako v 25. Žádné cvičení a nic. Zhubnutí že stresu. Loni na jaře jsem si přišla stejně, bude mi 40, pak jsem zhubla od října do teď 18 kilo. Děsila se následků. Tělo si poradilo. Jediný sport je časté a kvalitní milování s novým partnerem. :mrgreen: jsem dokonalý svalouš. Prsa mi zůstaly velká a pěkná a ostatní šlo dolů. Nikdy bych nevěřila, že zhubnu a budu vypadat takto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
3.5.20 22:17
@Anonymní píše:
Jsem po porodu 4 roky a je to pořád stejné :nevim: Vážím sotva 50 kilo, ale mně naopak prsa zmizela úplně, boky mám větší, zadek a stehna se spojila v jedno :think: jsem celá povyslá, rozteklá. Břicho mi taky trochu zůstalo. Když si vezmu uplé kalhoty, nic vidět nejde a vypadám štíhlá (nosím pořád S jako dřív), ale když se svléknu, chce se mi taky brečet. Nic nedrží tam, kde má. Mám všude strie. Povolenou kůži. Už dobu plánuji s tím něco dělat, ale jsem na to při dvou dětech líná :zed:

Prsa jsou hrozně individuální, někomu po porodu zmizí, někomu se objeví atd.
Ale ten zbytek co píšeš, to není porodem, ale špatnou životosprávou a nulovým pohybem. Začni se víc hýbat a bude po problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23046
3.5.20 22:17

Já ti v první řadě napíšu, že „klobouk dolů“, pokud makáš. Já měla před rokem (konec RD se třema dětma) lepší postavu, jak teď (v práci). Ale žeru a momentálně moc necvičím.
Musíš se naučit mít ráda a slevit z nároků. Ona by se postava měnila pravděpodobně i věkem bez těhotenství - kůže věkem povolí, hormony… atd.
Má problém partner, dává si to někdo najevo. 4 měsíce po porodu je hodně brzy a někomu těhotenství do postavy zasáhne víc, někomu méně.
Chce to mít zdravé sebevědomí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
3.5.20 22:22
@Anonymní píše:
Trochu se mi rozšířily boky. To by mi tak navadilo, ale bohužel mi zůstal rozestup na břiše. Jsem jinak štíhlá, ale kvůli tomu vypadám jak v pátém měsíci. A už je to navždy :,( :,(

Diastáza se ale vyřešit dá. Když ne cvičením, tak operací stoprocentně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
3.5.20 23:01
@alisekR
@alisekR píše:
6 let po porodu. 18 kilo pod svou váhou i před těhu. Tělo jako v 25. Žádné cvičení a nic. Zhubnutí že stresu. Loni na jaře jsem si přišla stejně, bude mi 40, pak jsem zhubla od října do teď 18 kilo. Děsila se následků. Tělo si poradilo. Jediný sport je časté a kvalitní milování s novým partnerem. :mrgreen: jsem dokonalý svalouš. Prsa mi zůstaly velká a pěkná a ostatní šlo dolů. Nikdy bych nevěřila, že zhubnu a budu vypadat takto.

Tim jsi skutecne zakladatelce pomohla :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2982
3.5.20 23:11

Abys nebyla takhle rozkydlena musis cvicit. Ve 22 po prvnim diteti jsem do roka vypada lip i mela svaly a pevny telo. Po druhem diteti uz ne, tak makam. Staci 30min denne. Lepsi nez 1× tydne hodinu a pul ve fitku. Muzes i behat s kocarem, nebo spis klusat. Účinná je i rychlochuze. Telo zmeni tvar hlavne tim, ze 9m jsou svaly v zápřahu a o kuzi ani nemluvim. Zkus to od zitra a uvidis jak budes pociťovat vysledek uz za 2 tydny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 23:23

@Laura215 jsem na tom uplne stejne, jen 5 mesicu po porodu a cisari. Kdyz jsem cetla co jsi psalay jako bych to psala ja az na to, ze mne se stale drzi 8 kilo navrch. Uz jsem ale zacala cvicit (nic divokeho, plne kojim) a citim se mnohem lip. Psychika je prvni krok. Verim, ze kdyz vydrzim, zlepsi se i telo. Nebude to zadarmo, ale ja se umim hecnout. Opri se do toho a uvidis, ze se to zlepsi!! A nejsi v tom sama, neboj.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 08:04

V klidu, já jsem na tom stejně a to jsem po porodu 3 roky :mrgreen: Vždycky jsem měla úzké boky a nosila velikost 34/36, po porodu se mi boky rozšířily. Zůstala mně velká diastáza, ale mám strach z doktorů, takže operace je v nedohlednu. Vypadám jak chcíplá žába, ruce a nohy štíhlé a břicho jak těhotná. Nesnáším svoje tělo, nesluší mi žádné oblečení, kupuju si volné trička, aby nebylo vidět to břicho. Před dítětem jsem měla plnou skříň upnutých šatů a pouzdrových sukní, všechno jsem vyházela…

• Citovat
  • Nahlásit
1045
4.5.20 08:13

Boky se srovnavaji hodne dlouho do puvodniho stavu… a na bricho to chce cviky na diastazu, posileni panevniho dna atp… prsa bohuzel spravi jen plastika :palec: kazdopadne urcite se tvoje postava jeste upravi, 4m je kratka doba… i kdyz to nebude jako driv, tak mas krasne zdrave dite, co ti to urcite vynahradi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat