Po porodu mi hrozně padají vlasy

2876
10.10.10 10:52

po porodu mi hrozně padají vlasy..je nějaká pomoc?

Ahoj holky..po porodu mi hrozně začly padat vlasy..plně kojím..máte někdo nějakou radu jak na to, abych nebyla plešatá :-) ? Vitamíny pro kojící matky beru..každou radu vítám, díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18224
10.10.10 10:59

Ahoj, no já bych to možná pořešila s doktorem, může jít o hormonální nerovnováhu (což je asi v šestinedělí trochu normální). Já ještě nerodila, takže nemám zkušenost, ale asi bych se poradila s Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14441

koukni do starších diskusí ;-) třeba sem: https://www.emimino.cz/…orodu-51777/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18224
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2876
10.10.10 11:00

no už mám šestinedělí dávno za sebou..malému jsou tři měsíce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11503
10.10.10 11:04

Ahoj, mě hustě padaly vlasy po porodu půl roku, pak už se to vracelo tak nějak do normálu, ale nedávno jsem si je obarvila a začaly opět hustěji padat. Dr. řekl, že se to časem srovná. Vitamíny jsem žádný nebrala, protože mi nic nepomáhá. Ale neboj, rozhodně nevyplešatíš a počkej až tě dítko za ty vlasy začne tahat jako mě (pokud je máš delší) a má z toho ohromnou radost když mu jich pár v hrsti zůstane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TehotnaTerezka
10.10.10 11:11

nekomu padaji vlasy po porodu fakt extremne, pak je asi dobra konzultace s odbornikem, jinak je to podle me normalni a casem se to srovna
ja to mela tak, ze v prubehu tehotenstvi mi vlasy naopak temer prestaly padat, tim padem to pak po porodu musely dohnat a padaly mnohem vic, casem se to srovnalo a vlasu mam stejne jako driv
ted opet zacinam pozorovat, ze skoro nic nepada

• Citovat
  • Nahlásit
2876
10.10.10 11:14

A máte někdo zkušenost s přípravkem revalid???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
10.10.10 11:24

Prý je to normální, v těhotenství máš vlasy hezčí a nepadají, mě od pátého měsíce skoro nepadali a teď se mi to zase rozjíždí. Zeptala bych se u nějaké dobré kadeřnice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pavla002
10.10.10 11:43

ahoj, me taky hodne zacaly padat vlasy po porodu, ale pak se to nejak samo upravilo.. nevim teda presne jak dlouho to trvalo, ale urcite ber vitaminky a ono se to spravi.

• Citovat
  • Nahlásit
4290
10.10.10 11:55
Prtka píše:

Já jsem používala revalid právě,když mi začaly vlasy padat, zhruba 2-3 měsíc po porodu, během pár týdnů se to srovnalo, mám s ním dobré zkušenosti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18696
10.10.10 12:13
Prtka píše:

I ja jsem pouzivala :-) ,vlasy neprestavali padat i rok a pul po porodu,uzivala jsem Revalid vitaminy a ampule do vlasu,stacila dvoumesicni kura,hodne to pomohlo,pri tom na trhu jsou mnohem drazsi pripravky.Toto mi doporucila kadernice a i lekarnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2876
10.10.10 12:15

a kojily jste při užívání revalidu? Já totiž plně kojím, ale v příbalovém letáku je, že užívá během kojení pouze na doporučení..tak nevim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12199
10.10.10 12:26

Ještě bych zkusila odebrat krev na hormony štítné žlázy. Padaly mi vlasy, myslela jsem, že mám blbý šampon, jedla jsem vitamíny, nakonec mi zjistili, že mám mírně zvýšenou fci štítné žlázy. Po tom, co jsem začala brát letrox, se to zlepšilo. Ale samozřejmě může být řada jiných důvodů. Po porodu vlasy padávají, to je fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18696
10.10.10 12:30

Nekojila jsem.Zkus se tedy zeptat dr,zavolala bych treba na kozni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat