Reklama

Po porodu nebudu moct kojit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 13:50
Po porodu nebudu moct kojit

Dobrý den, ze zdravotních důvodu (léky) nebudu moct kojit svoji dceru, která se má narodit za měsíc. Je nějaká přírodní cesta, jak zastavit laktaci?
Nemohu užívat žádné hormony z důvodu špatné srazlivosti krve.
Děkuji za rady

Přečtěte si článek: Tipy, jak zastavit laktaci bez komplikací

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 4015 příspěvků 07.02.18 13:55

Šalvějový čaj, homeopatika Ricinus communis 30!!CH

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 07.02.18 13:55

Homeopatika Arnica, nevím teď v jakém poměru, v jednom laktaci podporují a v druhém zastavují…v lékárně ti prodají ty správné.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 07.02.18 13:55

Ja jsem pila salvej po litrech a nosila hodne tesnou sportovni podprsenku a za par dnu bylo po mliku. Ale ja jsem ho mela od zacatku malo :nevim:. Zeptala bych se lekare/ v porodnici.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 07.02.18 13:56

Tak paní mě předběhla a napsala to správně :palec:

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 07.02.18 13:56

Ja nedelala vubec nic a zastavilo se to samo, ale skoro zadne mleko jsem nemela, takze i mozna proto.

Tableta
Závislačka 4015 příspěvků 07.02.18 13:57

Prosim tě, hlavně nestahuj! To jsou starý postupy, dnes už se nedoporučují. Dělají se zatvrdliny a bolí to.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33138 příspěvků 10 inzerátů 07.02.18 13:57

Vhodné řešení se určitě najde. Začni řešit už teď, do porodnice už asi chodíš, tak to nezapomeň na kontrole sdělit. Ničeho se neboj, pokud musíš brát léky, které kojení neumožňují, nikdo ti to nebude vyčítat. :kytka:

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 07.02.18 14:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, ze zdravotních důvodu (léky) nebudu moct kojit svoji dceru, která se má narodit za měsíc. Je nějaká přírodní cesta, jak zastavit laktaci?
Nemohu užívat žádné hormony z důvodu špatné srazlivosti krve.
Děkuji za rady

zmin se o tom u gynekolozky a v porodnici, tam ti reknou co a jak, ja podstoupila medikaci hned po porodu a laktace byla zastavena, resp. ani nezacala, myslim, ze doporuci i reseni pro tebe, je to nutne ale resit dopredu a persolanu v porodnici pripominat, aby s tebou podle toho zachazeli

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5761 příspěvků 07.02.18 14:22

Určitě ti pomůžou v porodnici. Kamarádka takhle má už druhé a kojit nesmí a říkala, že v pohodě.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >