Po porodu nemám chuť na sex, co na podporu?

Anonymní
18.2.21 22:35

Po porodu nemám chuť na sex, co na podporu?

Prosím vás… Jsem zoufalá, tedy spíš můj přítel… Po porodu jsem absolutně bez chuti na sex, nemůžu o tom ani slyšet… Nejdřív jsem se snažila to překonat a prostě jsem to příteli poskytla ale bylo to strašný… Vůbec se mi to nelíbí je mi to nepříjemný… Vždy se těším až bude po…
A teď už prostě nechci vůbec řekla jsem ať prosím vydrží že zajdu k doktorce a zeptám se na to ale ať prostě to nezkouší že prostě o tom teď nechci ani slyšet je to fakt hodně zlý :( vůbec nejím co mám dělat strašně mě to mrzí ale nedokážu se přemáhat… Prosím vás pomůže na to něco?? Existuje na to něco?? Jsem 2,5 měsíce po porodu a je to spíš horší než lepší :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.2.21 22:38

Ahoj, ja s tim teda nemam vlastni zkusenost, ale pises ze jsi po porodu a holky tady na emiminu psaly, ze chut na sex se casto dostavila az po ukonceni kojeni. Nemuze to byt i tvuj pripad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
18.2.21 22:43

Mně 2,5 měsíce po porodu připadá strašně brzy na takovou dramatizaci. Já bych tomu prostě zatím dala čas. Vždyť sotva skončilo šestinedělí. To na tebe partner vyvíjí takový tlak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
18.2.21 22:44

To bude možná ještě hormonální nerovnováha po porodu, já pociťovala návrat do normálu mnohem později, snad až čtyři měsíce po porodu. Dej tomu ještě čas, hlavně se do ničeho nenuť :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.2.21 22:59

Já s tím problémy tedy neměla. Ale napadá mě, jak hodně jsi po porodu poraněná? A jak ses zahojila?

Znám holčinu, kterou nastřihli odpředu skoro dozadu a měla spíš psychický blok. Strach z bolesti a divný pocit potom, co jí tak moc sešili. Byli pak několikrát u sexuologa a pomohlo to

Není to něco podobného?

Pokud ne, počkala bych. Max. se poradila s gyndařkou. Ještě je brzy, hormony máš pořád dost rozházené. Urovnava se to postupně.

Držím pěsti, ať se ti brzy srovná. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 23:07

Normálně počkat. Je to přirozená obrana těla proti tomu, abys otěhotněla moc brzy znova. Prostě i matička příroda chce, aby byl teď příťa odkázaný na Anču Dlaňču :mrgreen: Je to záležitost hormonů, únavy a vůbec. Pokud kojíš, tak tím spíš budeš čekat, libido se ti klidně může vracet až po roce.

Jinak v rámci patnerského soužití pomáhá dobrý lubrikant a sem tam se obětovat a snažit se si to užít aspoň trošku :nevim: Sama vím, že to prostě půl roku až rok trvá a že v té době jsou to fakt jen manželské povinnosti. Naštěstí má manžel rozum, takže tu protaženou frekvenci chápe - a ví, že bude líp. Já zas chápu jeho, takže tu nedělám celibát - ale holt z toho nic moc nemám, no. Ale taky vím, že bude líp.

Bobíšek by mohl aspoň chápat, že tím otvorem jsi před pár nedělemi protlačila malý meloun… Může si to představit na vlastní otvor :mrgreen: Fakt jsi po porodu jenom chviličku. A nátlakem z jeho strany a z tvojí hlavy se to jedině zhorší.

• Citovat
  • Nahlásit
1998
18.2.21 23:07

Pouhych 2,5 mesice po porodu a ty, resp. partner, tolik resite sex??? :think: proboha…to je ulet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
19.2.21 07:48

Jestli kojis, tak telo produkuje hormon prolaktin, který právě způsobuje tu nechut. Jak už je psano vyse, je to obrana tela, abys nesoulozila a neměla hned další miminko :) Nekomu se chut vrátí za par měsíců, nekomu za dyl. Ja kojila dvojcata a celkově ten den byl hekticky, kluci spali jen za jezdiciho kocarku, takže jsem denne nechodila hodiny, pak 6-8× denne kojit dvě děti a večer sex? Manžel byl naštěstí hodně tolerantní :srdce: Ale i přesto, že byl porod cs, tak me sex bolel, spravilo se mi to všechno za 18 měsíců po porodu, fakt. A dr. rekla, ze to chce delší predehru, lubrikant a hlavně si ze sexu neudělat nějaký psychicky blog, protože to nebylo zrovna moc povzbudive, kdyz tě čeká něco, co může drobet bolet. Držím palce, každá to máme jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.2.21 08:31

No já si myslím že to chce prostě čas. Pravdou je že s mimčem se člověku hodně změní život. Určitě seš unavená A kdesi cosi a prostě na ten sex není chuť. Já si myslím že to tak má hodně lidí akorát že třeba kamarádky a známé o tom zrovna moc nemluví že ;) ale osobně si myslím že 90% maminek prožívá to stejné co ty :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat