Po porodu rychle hubnu - nekojím

25
9.5.21 19:50

Po porodu rychle hubnu - nekojím

Dobrý den.
Mám půl roku po porodu a zdá se mi, že nějak moc hubnu. Váha je sice jen o kilo nižší než před otěhotněním, ale pokud jde o cm, tak předtím jsem měla přes boky 98 a teď mám tak 91-92. Mám pocit, že se mi ještě více zmenšila prsa, tím pádem už jsem úplná plošina…prostě si připadám nějak méně atraktivní. Nechci být jako kost a kůže.
Celý život mám takovou postavu že od pasu nahoru nemám ani gram tuku,.měla jsem to vždy v zadku a stehnech, ale i to teď ubývá.
Průměrné denně nachodim tak 10 tisíc kroků a jim pravidelně 3 jídla denně. Zbytek jsou spíš čokolády, sušenky zákusky…já vím, hrůza. Kluk už má 8,5 kilo takže celkem činka.
Zajímalo by mě, jestli má někdo podobné zkušenosti a co nejvíce pomohlo? Vim, ze musim začít více jist, ale bojím se, že taková už zůstanu…že to nepomůže.
Děkuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
823
9.5.21 20:00

Cvicit, zpevnit se, nasvalit se. Ta postava potom hned vypada jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17403
9.5.21 20:03

Zajdi na alergologii a nech si zkontrolovat, jesti se ti nerozjela celiakie, občas to porod dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
9.5.21 20:08

Pokud nehubneš z důvodu nemoci, byla bych naopak ráda, že nevypadám jako bečka. Co takhle zkusit štíhlost a zmizelé centimetry obrátit ve svůj prospěch? Když začneš cvičit a budeš mít pevnou postavu, určitě budeš vypadat atraktivně i bez velkého zadku.

S tím poprsím je to horší, tam pomůže jedině se vyžrat (což nedoporučuju), nebo plastika. Naštěstí dobrá push-upka dokáže divy. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
9.5.21 20:21

Presne jak pise @annali, pokud se nejedna o nejakou nemoc, zkus se vycvicit a dbat na vyzivnou stravu. Jinak asi bych doporucila hlidat bilkoviny, klidne ve forme nejakeho doplnku stravy, nemusi to byt nutne chemicke zlo v prasku.

A za sebe ti reknu, zkus si to uzit ;) chapu, ze pokud nemas prsa, tak te to muze trapit, ale ja mam opacny problem a citim se fakt zle. Mivala jsem 55-57kg, 166cm, rodit jsem sla se 78kg, v porodnici jsem nechala minimum, ke konci sestinedeli 69kg a ted ve 3,5m ditete mam 74kg (teda dva tydny zpet) :zed: :zed: a je to fakt peklo. Estetika je jedna vec, druha vec je ta, ze to moje telo nezvlada, bederni pater v cudu, kolena, kotniky, nemuzu skoro chodit, jak to boli a ta obr prsa to je dalsi pribeh, porad se hrbim, i kdyz na to myslim… :zed: takze asi tak, za me stihlost vzdy o moc lepsi! Ja se snazim cvicit, ale je to jak zacarovanej kruh, kdyz se pres ty speky nemuzu hnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.5.21 21:01

No říkala. jsem si, že raději Zajdu na krev, abych věděla, že jde vše ok a jestli.mi třeba v těle něco nechybí nebo tak.
S tím cvičením - jako já se snažila cvičit. Před i během těhotenství jsem. posilovsls trochu a cvičila jógu. Teď se bojím, že každý takový pohyb bude znamenat další hubnutí tak jsem se na to zatím vykaslala. Ale asi si budu muset najít co a jak pořádně cvičit a taky si dávat pozor abych měla dost jídla během dne.
A souhlasím že to je lepší než obezita, ale když vám pak lidi rikaji Ježíši ty jsi hrozně hubená, ty máš 50 kilo i s postelí, nebo Takovou sukni má moje osmiletá dcera a podobně..jako není mi to. prijemne a hlavně už i přítel. mi říkal, že jde vidět že jsem dost zhubla a říkám si, že s takovou se mu začnu za chvilku hnusit. Jinak mam 175cm a 60 kilo.
Omlouvám se za chyby, na tom telefonu píšu jako trotl 🤦

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat